ارسال ۲۰ تُن میوه از تهران برای آسیب‌دیدگان سیل خوزستان

کامیون‌های حامل ۲۰ تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.



مطالب مرتبط

ارسال ۲۰ تُن میوه از تهران برای آسیب‌دیدگان سیل خوزستان

کامیون‌های حامل ۲۰ تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.

ارسال 20 تُن میوه از تهران برای آسیب‌دیدگان سیل خوزستان

کامیون‌های حامل 20 تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.

شهرداری تهران: 20 تن میوه برای سیل زدگان خوزستان ارسال شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از ارسال 20 تن میوه برای سیل زدگان خوزستان خبر داد.

شهرداری تهران: 20 تن میوه برای سیل زدگان خوزستان ارسال شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از ارسال 20 تن میوه برای سیل زدگان خوزستان خبر داد.

1600 مددکار و روانشناس به آسیب دیدگان سیل خدمت رسانی می کنند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و بازتوانی آسیب دیدگان از سیل اخیر 1600 مددکار اجتماعی و روانشناس برای خدمت به آسیب دیدگان در مناطق سیل زده فعالیت می کنند.

ارسال نخستین محموله زیستی و بهداشتی سازمان تدارکات پزشکی برای سیل‌زدگان/ آمادگی برای ارسال محموله دارویی

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از ارسال نخستین محموله اقلام زیستی و بهداشتی این سازمان به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با ۱۰ دستگاه کامیون به منظور کمک به آسیب دیدگان و متاثران از سیل و آبگرفتگی در استان های خوزستان و لرستان خبر داد.]]

نخستین محموله سازمان تدارکات پزشکی برای سیل ‌زدگان ارسال شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌ احمر از ارسال نخستین محموله اقلام زیستی و بهداشتی این سازمان به ارزش پنج میلیارد و 500 میلیون ریال با 10 دستگاه کامیون به منظور کمک به آسیب دیدگان و متاثران از سیل و آبگرفتگی در استان های خوزستان و

ارسال نخستین محموله زیستی و بهداشتی هلال احمر برای سیل‌زدگان

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از ارسال اولین محموله اقلام زیستی و بهداشتی این سازمان به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال با 10 دستگاه کامیون به منظور کمک به آسیب دیدگان سیل و آبگرفتگی در استان‌های خوزستان و لرستان خبر داد.

ارسال محموله زیستی و بهداشتی توسط سازمان تدارکات پزشکی برای سیل‌زدگان

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر از ارسال نخستین محموله اقلام زیستی و بهداشتی این سازمان به ارزش پنج میلیارد و 500 میلیون ریال با 10 دستگاه کامیون به منظور کمک به آسیب دیدگان و متاثران از سیل و آبگرفتگی در استان‌های خوزستان و لرستان خبر داد.

ارسال نخستین محموله زیستی و بهداشتی هلال‌احمر برای سیل‌زدگان

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از ارسال نخستین محموله اقلام زیستی و بهداشتی این سازمان به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با ۱۰ دستگاه کامیون به منظور کمک به آسیب دیدگان و متاثران از سیل و آبگرفتگی در استان‌های خوزستان و لرستان خبر داد.

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به سیل‌زدگان خوزستان

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه سیل و آبگرفتگی به ۱۰ هزار خانواده مددجوی خوزستانی آسیب‌زده گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای وام قرض‌الحسنه به تمامی آسیب‌دیدگان سیل خوزستان پیش‌بینی شده است.

همکاری سه قوه برای کمک‌ به آسیب‌دیدگان سیل در کشور ضروری است

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با اشاره به وقوع سیل بی‌سابقه در کشور که از اواخر سال گذشته شروع شد و آثار آن هنوز ادامه دارد، گفت: همکاری سه قوه برای کمک‌ به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در کشور ضروری است.

سازمان فرهنگ به پویش کمک به سیل‌زدگان پیوست

تهران- ایرنا- در پی وقوع حادثه تلخ سیل در چند استان ایران، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن ابراز همدردی و اعلام آمادگی برای کمک به آسیب دیدگان سیل، از جامعه فرهنگی و هنری و زیر مجموعه‌های این سازمان خواست برای یاری رسانی به آسیب دیدگان این حوادث شتاب ک

فروش ۱۱۳ اثر به نفع آسیب‌دیدگان از سیل

پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب‌دیدگان از سیل‌های اخیر، از چهارشنبه (۲۸ فروردین ماه)، ۱۰۵ هنرمند (تا این لحظه) با ارائه آثار خود در این رویداد شرکت کرده‌اند.

فراخوان یک گالری برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل

گالری مژده با انتشار فراخوانی اعلام کرد که با برپایی نمایشگاه آثار هنری به آسیب‌دیدگان در سیل‌های اخیر کمک می‌کند.

نمایش ‌درمانگران برای کاهش آلام سیل‌زدگان به خوزستان آمدند

تهران- ایرنا- مدیر انجمن نمایش درمانی ایران با تاکید بر اهمیت بهره‌گیری از کمک‌های روانی در کاهش آلام آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه از اعزام گروهی نمایش‌درمانگر به استان خوزستان و به‌زودی دیگر استان‌های سیل‌زده خبر داد.

کمک ۳ تا ۵ میلیون تومانی دردی از آسیب‌دیدگان سیل دوا نمی‌کند

نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به خسارت جدی وارد شده به برخی مناطق کشور گفت: کمک ۳ تا ۵ میلیونی دردی از آسیب‌دیدگان سیل دوا نمی‌کند.]]>

انجام ۲۲۹ سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده خوزستان

اهواز- در هفت روز گذشته ۲۲۹ پرواز امدادی از آشیانه جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق سیل زده استان برای کمک به آسیب دیدگان انجام شده است.

درخواست نماینده خرم‌آباد برای اجرای طرح حمایت از آسیب‌دیدگان سیل

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از طرح حمایت آسیب‌دیدگان سیل اخیر خبر داد.

کمک‌های بشردوستانه بین المللی برای سیل زدگان + جدول

نهادهای بشردوستانه بین المللی و جمعیت‌های ملی و دولت‌ها ضمن ابراز همدردی با جانباختگان سیل، اقلامی را برای آسیب دیدگان ارسال کرده‌اند.