مردم کالپوش تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: امروز تنها مشکل استان سمنان، مشکلات عدیده روستای حسین آباد کالپوش است و من امروز دیدم که مردم تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند.مطالب مرتبط

مردم کالپوش تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: امروز تنها مشکل استان سمنان، مشکلات عدیده روستای حسین آباد کالپوش است و من امروز دیدم که مردم تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند.

سپاه میامی برای بازسازی روستای حسین‌آباد کالپوش همراه مردم است

میامی - فرمانده سپاه میامی بابیان اینکه سپاه پاسداران نه‌تنها در دوران جنگ بلکه در عرصه‌های فرهنگی، علمی و سازندگی حضور دارد، گفت: سپاه برای حل مشکلات روستای حسین‌آباد کالپوش همراه مردم است.

مسئولان تا رفع مشکل رانش زمین کنار مردم کالپوش می مانند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان های شاهرود و میامی به منظور دلجویی از مردم و بررسی مشکلات ناشی از رانش زمین به روستای حسین آباد کالپوش رفتند.

فیلم/ جهیزیه‌ای که سیل برد

خانه سرپناه و فرش زیر پایش را از دست‌رفته می‌بیند و قدردان کمک‌هایی است که نهادهای دولتی و گروه‌های جهادی به او کرده‌اند، اما بیشتر نگران جهیزیه دختران جوانش است که سیل با خود برده.

رسیدگی به مردم حسین آباد کالپوش از مسایل مهم استان است

شاهرود - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت : امروز مساله حسین آباد کالپوش مهم ترین مشکل استان بوده و از راه های گوناگون پیگیری می شود.

شرایط حسین آباد کالپوش خطرناک است/ضرورت اطمینان از سلامت مردم

سمنان - معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: بر اساس مشاهدات کارشناسان، این نهاد شرایط خطرناک و بحرانی در روستای حسین آباد کالپوش میامی را تائید می‌کند.

ارائه خدمات پزشکی به روستاییان حسین آباد کالپوش

با استقرار تیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در روستای حسین آباد کالپوش ، روزانه ۲۰۰ نفر از مردم این روستا از خدمات بهداشتی و درمانی این تیم بهره مند می شوند.

تولد چهارقلوها در کالپوش رانش‌دیده

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان وعده داد: از خانواده چهارقلوه‌های تازه متولد شده باغچه کالپوش حمایت شود.

تسهیل‌گران اجتماعی در کالپوش مستقر می‌شوند/جبران خسارات رانش زمین

میامی- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تسهیل‌گران اجتماعی از ماه آینده برای کمک به مردم کالپوش که به دلیل رانش زمین خانه‌هایشان را ترک کرده‌اند، در منطقه مستقر می‌شوند.

هشدار به ساکنان 250 خانه کالپوش سمنان برای تخلیه

استاندار سمنان از اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی برای جابجایی کالپوش‌های آسیب‌دیده از رانش زمین به یک منطقه امن خبر داد.

63 درصد مردم ایران سریال‌ می بینند/ موسیقی سنتی محبوب‌ترین سبک

رسانه‌ها با فروکش‌کردن بحران مردم را تنها نگذارند

گرگان- رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گفت: اگر رسانه مردم را تنها نگذارد مسئولان هم نمی‌توانند مردم را فراموش کنند.

پژمانفر: مطالبه‌گری هزینه دارد؛ نباید تنها تماشا کنیم

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتباه ما این است که مردم را تنها در راهپیمایی‌ها و انتخابات می‌خواهیم، شما دانشجویان باید این فضا را بشکنید.

پژمانفر: مطالبه‌گری هزینه دارد و نباید تنها تماشا کنیم

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتباه ما این است که مردم را تنها در راهپیمایی‌ها و انتخابات می‌خواهیم، شما دانشجویان باید این فضا را بشکنید.

۳ تیم پزشکی به کالپوش اعزام شدند/ ویزیت رایگان ۲۷۰ بیمار

میامی - فرماندار میامی با بیان اینکه سه تیم پزشکی از بسیجیان جامعه پزشکی استان سمنان به کالپوش اعزام شده‌اند، گفت: این تیم‌ها رسالت خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان را دارند.

ارزیابی ۵۷۰ خانه روستایی رانش دیده کالپوش سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: تاکنون از ۵۷۰ خانه روستایی در روستای حسین آباد کالپوش که در معرض خطر رانش زمین هستند بازدید شده است.

وضعیت حسین آباد کالپوش اضطراری است

سمنان - ایرنا- استاندارسمنان گفت : وضعیت روستای حسین آباد کالپوش اضطراری بوده و رانش زمین موجب نگرانی است.

خانه های تخریب شده روستای حسین آباد کالپوش را تخلیه کنید

استاندار سمنان : برای اقدامات بازسازی یا تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده از رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش لازم است ساکنان هر چه زودتر این منازل را تخلیه کنند.

وضعیت بحرانی در حسین آباد کالپوش/ خانه‌ها تخلیه شود

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه از نظر ما روستای حسین آباد کالپوش وضعیتی اضطراری دارد و موضوع رانش زمین موجب نگرانی است، گفت: خانه‌های ناایمن در این روستا تخلیه شوند.

اختصاص 63 هکتار زمین جدید به روستاییان حسین آباد کالپوش

بنیاد مسکن کشور 63 هکتار زمین را برای جابجایی واحدهای مسکونی آسیب دیده روستای حسین آباد کالپوش از رانش زمین اختصاص داد.