تجلیل از هوشنگ جاوید در اختتامیه هفته هنر انقلاب

ستاد برگزاری پنجمین هفته هنر انقلاب در آئین اختتامیه این رویداد از مقام هنری هوشنگ جاوید پژوهشگر و مدرس موسیقی نواحی ایران قدردانی می‌کند.مطالب مرتبط

آئین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی

ایرنا- آئین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد با تجلیل از هنرمندان برگزیده سال 97 حوزه هنری این استان دریاسوج برگزار شد.

آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی شامگاه سه شنبه با تجلیل از 23 هنرمند و چهره انقلابی در قزوین برگزار شد.

آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی در یاسوج برگزار شد

یاسوج- آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین در شهر یاسوج برگزار شد.

هنر انقلاب با هنر استعلایی پیوند دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه پنجمین هفته هنر انقلاب و معرفی چهره و رویداد شاخص هنر انقلاب در سال 97 گفت: انقلاب اسلامی ایران در هنر اتفاقات بزرگی را رقم زده است . انقلاب اسلامی حضور زنان را در جامعه فعال تر و به عدالت جنسیتی کمک کرد.

مراسم اختتامیه پنجمین جشن هفته هنر انقلاب

رونمایی از تازه‌ترین آثار نویسندگان فارس در اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی

حاتمی‌کیا چهره هنر انقلاب اسلامی شد

ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با بیان اینکه فعالیت در حوزه هنر انقلاب اسلامی همواره کار بسیار سخت و پر فراز و نشیبی بوده است، گفت: اکثر قریب به اتفاق فیلم‌هایم‌ مساله‌ای داشته که باید برای آن می‌جنگیدم. به ما گفته می‌شود پروپاگاندا

آئین اختتامیه سی وششمین دوره مسابقات قرآن

آئین اختتامیه سی وششمین مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر یکشنبه ۲۵ فروردین ماه با تجلیل از برترین‌ها به پایان رسید.

برگزیدگان هفته هنر انقلاب اسلامی در قزوین معرفی شدند

 قزوین- در مراسمی با حضور مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور برگزیدگان هفته هنر انقلاب اسلامی در قزوین معرفی و تجلیل شدند.

دیوارنگاره میدان ولیعصر برترین رویداد هنر انقلاب در سال 97 شد

آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با معرفی دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) به عنوان برترین رویداد هنر انقلاب در سال 97 به کار خود پایان داد.

محمود نورآبادی چهره برتر سال هنر انقلاب فارس شد

اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی استان فارس برگزار شد و محمد محمودی نورآبادی در این مراسم به عنوان چهره برتر سال هنر انقلاب اسلامی استان در عرصه ادبیات پایداری معرفی شد.

آئین اختتامیه سی وششمین دوره مسابقات قرآن برگزار می شود

آیین اختتامیه سی وششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر امروز 25 فروردین ماه با تجلیل از برگزیدگان هر بخش و حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

آئین اختتامیه سی وششمین دوره مسابقات قرآن برگزار خواهد شد

آیین اختتامیه سی وششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر امروز 25 فروردین ماه با تجلیل از برگزیدگان هر بخش و حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

110دانش آموز و فرهنگی درجشنواره نوجوان سالم البرز تجلیل شدند

کرج - ایرنا- در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره نوجوان سالم و ابتکارات استان البرز از 110 دانش آموز و فرهنگی که آثارشان برتر شناخته شده بود، تجلیل به عمل آمد.

هدف اول و آخرمان قهرمانی است/ جاوید و کشاورز مشکلی با هم ندارند

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با بیان اینکه تکلیف پیوستن یک ملی پوش دیگر به این تیم تا دو روز دیگر مشخص می‌شود، گفت: مهدی جاوید و محمد کشاورز مشکلی با هم ندارند.

برگزاری نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی/ تجلیل از کارگران برگزیده

رییس فرهنگسرای کار و تعاون با بیان اینکه نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی همزمان با هفته کارگر برگزار می‌شود، گفت: اختتامیه این جشنواره دهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ در فرهنگسرای شفق برگزار شده و از برگزیدگان اول تا سوم تقدیر به عمل می‌آید.]]>

تجلیل از برگزیدگان هنر انقلاب/ پاسخ رهبر معظم انقلاب به درخواست جمعی از هنرمندان

تجلیل از جوانان نخبه و موفق البرز

مراسم اختتامیه جشنواره جوان موفق امروز با حضور پر شور جوانان در کرج برگزار شد.

تجلیل از جوانان نخبه شاهرودی و دامغانی

در مراسمی از جوانان نخبه شاهرودی تجلیل شد . در دامغان هم مراسم بزرگداشت هفته جوان برگزار شد.

اختتامیه جشنواره جهانی فجر را با هزینه اندک برگزار کنید

تهران- ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «هندی و هرمز»، با تاکید بر لزوم صرفه جویی در برگزاری اختتامیه‌ها، گفت: وقتی ما بخش های مختلف این جشنواره را از جشنواره های معتبر دنیا الگو گرفته‌ایم، می‌توانیم در برگزاری اختتامیه هم از آنها الگو برداری کنیم.