ضعف‌های مشهود بازاریابی در حوزه‌های مختلف

جلسه شورای علمی گروه پژوهشی مدیریت کسب و کار جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل شد.مطالب مرتبط

بازاریابی حلقه مفقوده صنعت فرش/ دست دلالان کوتاه می‌شود

کرمان - در حالی قالی شهیر کرمانی روزگار ناخوشی را سپری می‌کند که فعالان این حوزه بازاریابی، ورود غیرحرفه ای ها و سودجویی دلالان را از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های صنعت فرش می‌دانند.

فقدان مدیریت توانمند در بحران سیل مشهود بود

تهران - ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: فقدان مدیریت توانمند در بحران سیل مشهود بود که باعث ایجاد حجم بالای خسارات شد.

مجاهدی: تفکر ولایی در آثار برقعی مشهود است

محمد علی مجاهدی معتقد است خط فکری برقعی یک خط مشی مشخص است و در ادامه آن تفکر ولایی در آثار برقعی مشهود است. 

بررسی اقدامات دستگاه ها در حوزه زنان و خانواده در حادثه سیل اخیر

شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده در جلسه ۷۴۱ به بررسی مسائل حادثه سیل در حوزه زنان و خانواده و اقدامات دستگاه‌های مختلف ازجمله بسیج، حوزه علمیه و سازمان بهزیستی در این حوزه پرداخت.

از بسیج امکانات برای سیل زده ها تا بازسازی مناطق زلزله زده

استان ها – ایرنا - این روزها تنوع اخبار در حوزه های مختلف بسیار است از وقوع پدیده های طبیعی تا اتفاقات فرهنگی، اجتماعی و مباحث سیاسی بویژه در حوزه سیاست خارجی و آثار آن بر اقتصاد که در سطح جامعه مخاطبان بسیاری دارد.

«السیسی» به جای «بن سلمان» مأمور بازاریابی «معامله قرن» شد

اعزام ۲۸۰ مبلغ دینی نیمه شعبان به نقاط مختلف استان

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: این مبلغان به مناسبت اعیاد شعبان در مساجد، حسینیه‌ها و تکایای مختلف به تبیین مهدویت، و پاسخ به شبهات جوانان در این حوزه می‌پردازند.

آمادگی سازمان زیباسازی برای انتشار کتابها در حوزه سیما و منظر شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از آمادگی این سازمان برای انتشار و نشر کتابهای مختلف بویژه در حوزه سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: سال گذشته 60 عنوان کتاب در این حوزه منتشر شده است.

اجلاس رشد و توسعه شهری اوراسیا در تبریز برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اجلاس رشد و توسعه شهری و حفاظت از بافت تاریخی در حوزه اوراسیا با مشارکت کشورهای مختلف این حوزه در تبریز برگزار می شود.

از انتخاب «زنان تسهیل‌گر» تا «بازاریابی» برای زنان روستایی

تجدید چاپ کتابی درباره تجربه‌های مدیریت بازاریابی

کتاب «از همین حالا شروع کن» نوشته وحید شکوری توسط انتشارات ساتل به چاپ دوم رسید.

تلاش امارات برای بی ثبات کردن ترکیه

دیلی صباح: رد پای اماراتی ها در همه کانون های تنش منطقه ای، از کودتای خونین مصر گرفته تا درگیری های خشونت آمیز در لیبی مشهود است

علمای حوزه به نگاه های افراطی درباره مهدویت حساسیت نشان دهند

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با تاکید براین که متخصصان عرصه مهدویت باید به نگاه های افراطی نسبت به مهدویت حساسیت لازم را نشان دهند، گفت: مجموعه‌های فعال در این حوزه باید به دنبال برگزاری نشست‌های مختلف علمی در دانشگاه‌ها باشند تا بتوانند نسل جو

آماده باش حوزه‌های علمیه تا پایان بحران سیل در کشور

قم - مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در پیامی به مدیران حوزه‌ و نهادهای عالی حوزوی، فرهنگی، تبلیغی و ستادهای حوادث غیر مترقبه حوزه‌ تأکید کرد که آمادگی خود را تا پایان بحران سیل حفظ کنند.

برگزاری آزمون ورودی حوزه های علمیه در دو حوزه امتحانی بوشهر و کنگان

مدیر حوزه های علمیه استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون ورودی حوزه های علمیه برادران در سه مقطع سیکل – دیپلم و دانشگاه در دو حوزه امتحانی بوشهر و کنگان برگزار شد.

سفرای ایران عملا توجهی به دیپلماسی اقتصادی و بازاریابی ندارند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: امروز آقای ظریف در بیان می‌گوید سفرا باید به موضوعات اقتصادی توجه کنند ولی در عمل نتیجه خاصی دیده نمی‌شود.

تجربه‌های تئاتری یک مدیر فوتبالی/ بودجه‌ای که با گونی می‌گرفتیم!

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال ضمن مرور خاطرات دوران مسئولیتش در حوزه تئاتر،‌ از بی‌توجهی مسئولان به امور فرهنگی در عرصه‌های مختلف انتقاد کرد.

هدف اصلی حوزه های علمیه ترویج دین خدا

نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در جمع طلاب حوزه علمیه امیرالمومنین رشت گفت: باید جایگاه طلبگی در حوزه های علمیه بیشتر تبیین شود.

آن روی سکه بارندگی ها و سیل

قزوین – ایرنا – بارندگی های کم سابقه اخیر و بدنبال آن سیلاب اگرچه خساراتی را با خود به بخش های مختلف کشاورزی تحمیل کرد با این وجود به اعتقاد برخی مسئولان این حوزه آثار مثبتی نیز به همراه داشت که کمتر به آن پرداخته شده است.

اصفهانی و اقدسی؛ مدرسان عصر جدید

تهران - ایرنا - با پایان یافتن مرحله مقدماتی مسابقه استعدادیابی «عصرجدید»، مدرسانی از حوزه‌های مختلف هنری، ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله نهایی را آموزش می‌دهند.