ترامپ آمریکا را برنده نسل پنجم اینترنت می‌داند!
مطالب مرتبط

ترامپ آمریکا را برنده نسل پنجم اینترنت می‌داند!

آمریکا باید برنده بازی 5G در جهان باشد!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بر این باور است که این کشور در بازی شبکه نسل پنجم اینترنت 5G برنده خواهد شد.

هشدار آمریکا به اسرائیل

روز سه شنبه ایالات متحده آمریکا در خصوص به کارگیری فن آوری نسل پنجم اینترنت (5G) چین، توسط رژیم صهیونیستی هشدار داد.

مخالفت ترامپ با ملی شدن شبکه نسل پنجم تلفن همراه در آمریکا

کاخ سفید و شخص ترامپ رئیس جمهور امریکا با ایده ملی شدن شبکه نسل پنجم تلفن همراه این کشور مخالفت کرده و خواستار فراهم کردن زیرساخت‌های آن توسط بخش خصوصی شده اند.

اقدام اخیر ترامپ نشان از ضعف مفرط آمریکاست

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بخشی از شکست خود را از ناحیه نیروهای سپاه قدس می داند و اقدام نابخردانه ترامپ در تروریستی خواندن سپاه، نشانه ضعف مفرط آمریکا در منطقه است.

افغانستان، اقدام ترامپ علیه سپاه را به ضرر خود می داند

تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس و تحلیلگران سیاسی افغان در مورد تشدید تنش های میان ایران و آمریکا ابراز نگرانی کرده و تصمیم خصمانه ترامپ در مورد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به عنوان تهدیدی جدی برای امنیت، سیاست و اقتصاد افغانستان خواندند.

افتخار می‌کنیم که آمریکا، سپاه را دشمن خود می‌داند

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران را دشمن خود می‌داند، افتخار می‌کنیم.

«هرگز ترکم مکن» به چاپ پنجم رسید

رمان هرگز ترکم مکن، به قلم کازئو ایشی‌گورو با ترجمه مهدی غبرایی در انتشارات افق به چاپ پنجم رسیده است. این رمان از نظر مجله تایم در سال 2005 بهترین رمان سال نام گرفت و نامزد جایزه بوکو در همان سال شد. این نویسنده در سال 2017 برنده جایزه نوبل ادبیات شده ا

اقدام آمریکا علیه سپاه، هدیه انتخاباتی به نتانیاهو بود

پکن - ایرنا - مدیر مرکز تحقیقات خاورمیانه دانشگاه شیامن چین گفت: از آنجا که آمریکا همیشه ایران را بزرگترین دشمن اسراییل می داند اقدام واشنگتن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را باید هدیه انتخاباتی ترامپ برای تل آویو دانست.

زاهدی: آمریکا سپاه را عامل عدم موفقیت خود در منطقه می‌داند

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای منطقه به اهداف خود نرسیده و سپاه را عامل اصلی عدم موفقیت خود می‌داند گفت: سپاه باعث شد که انقلاب اسلامی ایران فرهنگ خود به ملت‌های دنیا صادر کند.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا: ترامپ برادر بزرگ القاعده است

نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد: انتقاد ترامپ از ایلهان عمر ریاکاری محض است. ترامپ می‌گوید "ما هرگز ۱۱ سپتامبر را فراموش نمی‌کنیم!" خب این ترامپ است که همچون برادر بزرگ و حامی القاعده در سوریه رفتار می‌کند و آمریکا را به فاحشه

اولین واکنش پنتاگون بعد از اقدام ترامپ علیه سپاه

تهران - ایرنا - «ربکا ریباریچ» سخنگوی پنتاگون در پی اقدام واشنگتن مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران، اعلام کرد که وزارت دفاع آمریکا، ایران را تهدیدی قریب الوقوع نمی داند.

یزد | آمریکا سپاه را تنها مانع برای تحقق اهداف شوم خود در منطقه می‌داند

مسئول مرکز حفظ آثار  و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه الغدیر یزد گفت: آمریکا سپاه را تنها مانع برای تحقق اهداف شوم خود در منطقه می‌داند.

آینده روشن است

تهران- ایرنا- دسترسی10میلیون نفر به اینترنت پهن باند ثابت، دسترسی 36میلیون نفر به اینترنت پهن باند، سرمایه گذاری 200 هزار میلیاردی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، افزایش پهنای باند اینترنت از 73 به 900گیگابیت بر ثانیه، آغاز توسعه روستایی و ارائه خدمات ن

امروز سپاه در جهان مقتدرتر و محبوب‌ترشده است/ترامپ چیزی از الفبای سیاست نمی‌داند

همدان|حماقت‌های ترامپ به‌قیمت فروپاشی آمریکا تمام می‌شود

امام‌جمعه تویسرکان گفت: حماقتهای پی‌درپی ترامپ و دولتمردان آمریکا عاقبت به افول و فروپاشی آمریکا تمام می‌شود.

دشمنی آمریکا، افتخار سپاه است

قم - ایرنا - جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: افتخار می کنیم که آمریکا، سپاه پاسداران را دشمن خود می داند؛ چراکه ما آمریکا را شیطان و کفر مجسم می دانیم.

دشمنی آمریکا، افتخار سپاه است

قم - ایرنا - جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: افتخار می کنیم که آمریکا، سپاه پاسداران را دشمن خود می داند؛ چراکه ما آمریکا را شیطان و کفر مجسم می دانیم.

آمریکا به خوبی می‌داند که توان مقابله با سپاه را ندارد

ملکان- فرمانده سپاه ملکان گفت: آمریکا به خوبی می‌داند که توان مقابله با انقلاب اسلامی و سپاه را ندارد.

ترامپ: ایوانکا گزینه مناسبی برای ریاست بانک جهانی بود

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که دخترش اعداد و ارقام را بسیار خوب می‌داند و گزینه مناسبی برای نامزدی ریاست بانک جهانی بود]]>