صابونچی سرپرست دبیری فدراسیون قایقرانی شد
مطالب مرتبط

مربی فدراسیون جهانی قایقرانی در راه ایران

تهران- ایرنا- کمپ توسعه و گسترش قایقرانی آب های خروشان زیر نظر مربی فرانسوی فدراسیون جهانی قایقرانی به میزبانی سه استان ایران برگزار می شود.

رئیس فدراسیون قایقرانی: میزبانی از دست رفته را پس گرفتیم

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به مذاکراتش در کنفدراسیون کانوئینگ آسیا درباره میزبانی ایران از مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا، گفت: هند به دنبال گرفتن میزبانی به صورت رایگان بود و ما میزبانی از دست رفته را پس گرفتیم.

دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی با رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا

رئیس فدراسیون قایقرانی که به منظور انجام شرکت در جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا به مالزی سفر کرده، به همراه احمد دنیامالی با رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا دیدار کرد

تعیین تکلیف سرپرستی فدراسیون‌های کشتی و وزنه‌برداری در هفته آینده

با توجه به کاندیدا شدن حمید بنی‌تمیم و علی مرادی سرپرست و رییس فدراسیون‌های کشتی و وزنه‌برداری در انتخابات این فدراسیون‌ها، وزارت ورزش در حال بررسی معرفی سرپرست جدید برای این دو فدراسیون است.

وزارت ورزش می‌تواند برای فدراسیون کشتی سرپرست انتخاب کند؟ + سند

طبق اساسنامه فدراسیون کشتی انتخاب سرپرست این فدراسیون بر عهده مجمع عمومی است.

تیم کاراته ایران بامداد چهارشنبه راهی مراکش می شود

تهران - ایرنا - سرپرست دبیری فدراسیون کاراته با بیان اینکه روادید کاراته کاهای اعزامی ایران برای حضور در لیگ جهانی تا عصر امروز تکمیل می شود، گفت: تیم کشورمان بامداد فردا (چهارشنبه) راهی مراکش خواهد شد.

سکوت اساسنامه‌ فدراسیون کشتی درباره انتخاب سرپرست بعد از 6 ماه/ سرپرست به‌زودی معرفی می‌شود؟

با توجه به سکوت اساسنامه فدراسیون کشتی، گفته می‌شود وزارت ورزش می‌تواند پس از پایان 6 ماه از حضور بنی‌تمیم، سرپرست جدید را انتخاب کند.

مومنی: باید عملکردم به گونه‌ای باشد که ادامه دهنده راه آشوری باشم/ مطمئنا ویزای ملی‌پوشان برای حضور در مراکش صادر خواهد شد

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: باید عملکردم در کاراته به گونه‌ای باشد که ادامه دهنده راه و زحمات آشوری باشد.

انتخاب سرپرست فدراسیون کشتی برعهده مجمع است

تهران- ایرنا- رئیس هیات کشتی استان خوزستان گفت: طبق اساسنامه، انتخاب سرپرست جدید فدراسیون کشتی برعهده مجمع فدراسیون است.

اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان در یاسوج برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس هیأت قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان در رشته اسلالوم (آب های خروشان) از 10 تا 20 اردیبهشت ماه 1398 در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.

دبیر فدراسیون کشتی: وزارت ورزش باید با نظر مجمع سرپرست انتخاب کند

دبیر فدراسیون کشتی گفت: طبق اساسنامه فدراسیون کشتی، سرپرست فدراسیون باید با نظر اعضای مجمع انتخاب شود.

طالبیان: آرامش به قایقرانی برگشته است/ برای مسابقات جهانی همه یک دل شده‌ایم

ملی پوش قایقرانی گفت: اصلی ترین مسابقه ما در قهرمانی جهان قایق ۴ نفره ۵۰۰ متر است و همه برای این نسابقات با انگیزه و یک دل هستیم.

ایران میزبان مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا باقی ماند

تهران - ایرنا - فدراسیون قایقرانی ایران اعلام کرد با تلاش مسئولان فدراسیون و نایب رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا، ایران میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته کانوپولو باقی بماند.

برگزاری مراسم معارفه سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ناشنوایان

مراسم معارفه سرپرست امور نایب رئیسی آقایان فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان برگزار شد.

ثمربخش: تصمیم درباره سرپرست از اختیارات مجمع کشتی است/ کشتی را با خطر تعلیق مواجه نکنیم

رییس هیات کشتی مازندران با تاکید بر اینکه طبق اساسنامه هرگونه تصمیم‌گیری درباره ادامه کار بنی تمیم یا تعیین سرپرست جدید فدراسیون از اختیارات مجمع فدراسیون کشتی است، گفت: اقدامی غیر از این می‌تواند حتی باعث تعلیق کشتی شود.

چراغ سبز عضو مجمع کشتی به ورود وزارت ورزش/ سرپرست جدید در راه است

یکی از اعضای مجمع عمومی فدراسیون کشتی معتقد است وزارت ورزش باید در بحث انتخاب سرپرست جدید تا زمان انتخاب رئیس فدراسیون ورود کند.

ابهامات اعزام تیم ملی والیبال ایران به آمریکا/ یا همه یا هیچکس!

سرپرست فدراسیون والیبال با اشاره به آخرین وضعیت مکاتبات با فدراسیون آمریکا برای اخذ روادید سفر ملی‌پوشان به این کشور گفت: در این راه حفظ‌ شأن و منزلت ایران اولویت ما خواهد بود.

ورزشکار چهارمحالی به اردوی تیم ملی قایقرانی کشور دعوت شد

شهرکرد- ورزشکار چهارمحال و بختیاری به اردوی تیم ملی قایقرانی کشور دعوت شد.

اعتبار سایت قایقرانی بوشهر از محل سفر رئیس جمهوری مصوب شد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهرگفت: باتوجه به اینکه این استان از داشتن سایت قایقرانی محروم بود اعتبار این سایت از محل سفراسنفدماه پارسال رئیس جمهوری به کنگان مصوب و امسال این پروژه محقق می شود.

سرپرست هیأت شمشیربازی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

یاسوج- ایرنا- با حکم فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون محسن رحیمی به عنوان سرپرست هیأت شمشیربازی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.