قانون اجازه استفاده از نیروی خدمات آموزشی را داده است

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس ماده 41 قانون الحاق 2 و ماده 25 قانون برنامه ششم توسعه، به این وزارتخانه اجازه داده شده است تا از نیروهای خدمات آموزشی استفاده کند.مطالب مرتبط

ضرورت استفاده از فضای مجازی در یکپارچگی ظرفیت‌های آموزشی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ظرفیت های پراکنده آموزشی، بر استفاده از فضای مجازی برای یکپارچه کردن ظرفیت های آموزشی تاکید کرد.

رئیس جمهور قانون دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری را ابلاغ کرد

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی قانون دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را برای اجرا ابلاغ کرد.

لزوم بازنگری سرفصل‌های درسی و دوره‌های آموزشی دانشگاه شهید رجایی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ظرفیت‌های پراکنده آموزشی، بر استفاده از فضای مجازی برای یکپارچه کردن ظرفیت های آموزشی تاکید کرد.]]>

نباید اجازه دهیم شبه نظامیان از خاک پاکستان برای اقدامات تروریستی استفاده کنند

تهران - ایرنا- نخست وزیر پاکستان گفت: در پاکستان به این نتیجه رسیده ایم که نباید اجازه بدهیم گروه های شبه نظامی از خاک پاکستان برعلیه کشورهای دیگر برای اقدامات تروریستی استفاده کنند.

رییس جمهوری قانون دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری را ابلاغ کرد

تهران- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری قانون دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را برای اجرا ابلاغ کرد.

اجازه نمی‌دهیم کشورهای سلطه‌گر توسعه همکاری‌ها را متوقف کنند

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: با توجه به جنبه‌های پر فراز و نشیب سیاست‌های جهانی و منطقه‌ای، اجازه نمی‌دهیم کشورهای سلطه‌گر فرصت رشد و توسعه همکاری‌های دو نیروی دریایی را متوقف کنند.

اجازه توقف توسعه همکاری‌ها را نمی‌دهیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران: اجازه نمی‌دهیم کشور‌های سلطه‌گر توسعه همکاری‌ها را متوقف کنند

ابلاغ دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری

رئیس جمهور، مصوبه مجلس مبنی بر دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را برای اجرا به سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد

قانون دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری برای اجرا ابلاغ شد

رئیس جمهور قانون دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را برای اجرا ابلاغ کرد.

سردار تنگسیری: نیروی دریای سپاه در 4 محور به آسیب‌دیدگان ‌سیل خوزستان خدمات‌رسانی می‌کند

گروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارائه ‌آماری از آخرین اقدامات کمک‌رسانی نیروی دریایی سپاه پاسداران به روستاهای سیل‌زده گفت: نیروی دریای سپاه در 4 محور به آسیب‌دیدگان ‌سیل خوزستان خدمات‌رسانی می‌کند.

لاریجانی:باید از خلاقیت جوانان برای خلق ثروت به جای نفت استفاده کرد

تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر به کارگیری نیروی جوان در سطح مدیریت کشور، گفت: جوانان ذهن خلاق دارند و می توانند برای خلق ثروت تفکر کنند لذا باید از نیروی آنها استفاده شود تا وزارتخانه صرفا منتظر بودجه نفت نماند.

مجازات عدم اجرای تکالیف قانون انتخابات تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند مجریان و ناظران متخلف از قانون انتخابات، به انفصال موقت از خدمات دولتی از ۲ تا ۶ ماه محکوم شوند.

گرجستان به سه هزار ایرانی اجازه ورود به خاک این کشور را نداد

باکو - ایرنا – وزارت کشور گرجستان در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که در سه ماه نخست سال جاری میلادی نزدیک به سه هزار شهروند ایرانی اجازه ورود به خاک گرجستان داده نشده است .

80 درصد قانون جامع خدمات به ایثارگران در سمنان اجرا شد

سمنان- ایرنا- مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان سمنان گفت: 80 درصد از قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با همکاری دولت و دستگاه های اجرایی در استان سمنان اجرایی شد.

قوانین کارمندی از بلاتکلیفی درآمد

سرانجام بعد از ۱۱ سال اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که وضعیت شغلی و حقوقی کارمندان و بازنشستگان را مورد توجه قرار می‌دهد، این قانون به صورت دائمی درآمد و برای اجرا ابلاغ شد.

عمران‌خان: نباید اجازه دهیم از خاک‌مان برای انجام اقدامات تروریستی استفاده شود

آیا قانون رسیدگی به اموال مسئولان اجرا خواهد شد؟

سخنگوی قوه قضائیه گفت: حجت الاسلام رئیسی نظرشان بر این است که گرچه این قانون برای اجرا اشکال دارد، اما قانون، قانون است. آئین نامه این قانون تدوین شد و به زودی اجرا خواهد شد.

150 نیروی شهرداری کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای خدماتی شهرداری همچنان در پلدختر مستقر هستند گفت: 150 نیروی خدمات شهری شهرداری با ماشین‌آلات سنگین و سبک این سازمان برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شده‌اند.

ارتش به 22 هزار سیلزده خدمات پزشکی رایگان ارائه داده است

خرم آباد - ایرنا - معاون عقیدتی سیاسی لشگر 84 پیاده ارتش لرستان گفت: نیروهای امدادی این یگان ارتش جمهوری اسلامی تا کنون به 22 هزار هموطن سیلزده خدمات پزشکی رایگان ارائه داده است.

استفاده از اردوگاه‌های اسکان برای استمرار تحصیل دانش‌آموزان سیل‌زده

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به منظور استمرار فعالیت های آموزشی از فضاهای خالی اردوگاه‌های اسکان سیل‌زدگان استفاده خواهد شد.