کانون های فعال ریزگردهای اهواز پر آب شد

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت دریایی سازمان محیط زیست گفت: با توجه به بارش های اخیر و جاری شدن سیل در جنوب کشور، کانون های شمال شرق اهواز که از کانون های فعال ریزگردها بودند، تماما زیر آب رفته اند.مطالب مرتبط

کانون های فعال ریزگردهای اهواز پر آب شد

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت دریایی سازمان محیط زیست گفت: با توجه به بارش های اخیر و جاری شدن سیل در جنوب کشور، کانون های شمال شرق اهواز که از کانون های فعال ریزگردها بودند، تماما زیر آب رفته اند.

کانون های فعال گرد و غبار دراهواز پر آب شد

تهران - ایرنا - سرپرست معاونت دریایی سازمان محیط زیست گفت: کانون های شمال شرق اهواز که از کانون های فعال گرد و غبار بودند با بارش های اخیر و جاری شدن سیل در جنوب کشور، به طور کامل زیر آب رفته اند.

کانون رهپویان وصال شیراز در کمک به سیل زدگان خوزستان فعال است

شیراز _ جانشین سپاه فجر فارس گفت: کانون رهپویان وصال و نیروهای مردمی در کمک به سیل زدگان خوزستان و طبخ غذای گرم حضوری فعال دارند.

اسکان 13 هزار نفر از سیل زدگان در کانون‌های مساجد

رئیس ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از اسکان 13 هزار نفر از سیل زدگان در کانون‌های مساجد خبر داد و گفت:‌ 220 مسجد و کانون جهت کمک رسانی به سیل زدگان فعال شده‌اند.

فعال شدن کانون‌های جدید گرد و غبار در صورت گرم شدن هوا

ارتقاء جایگاه سردفتران؛ مهمترین برنامه کانون در سال ۹۸

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با بررسی عملکرد یکساله مالی کانون سردفتران و دفتریاران در جلسه شورای عالی کانون‌ها و جوامع سردفتری، گفت: مهمترین برنامه کانون در سال جدید اجرای برنامه‌هایی است که جایگاه سردفتران را بیش از پیش ارتقا دهد.

کاروان پیک امید کانون به خوزستان و لرستان می‌رود

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ارسال بسته‌های فرهنگی کانون بر مبنای نیاز کودکان مناطق سیل‌زده از طریق طرح پیک امید خبر داد.

کودکان خویی سال قبل 10 هزار جلد کتاب از کانون امانت گرفتند

ارومیه - ایرنا- مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خوی گفت: کودکان عضو این کانون در طول سال1397 در مجموع 10هزار و 10 جلد کتاب را برای مطالعه به امانت بردند.

فراخوان کانون هلال احمر دانشگاه بیرجند برای کمک به سیل زدگان

کانون هلال احمر دانشگاه بیرجنداز اساتید، کارکنان و دانشجویان خواست تا کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاههای این کانون تحویل دهند.

دفاع از مناطق شهری تخلیه‌شده اهواز

فرماندار اهواز با بیان اینکه خطری اهواز را تهدید نمی‌کند، گفت: تنها مشکلی که در اهواز ایجاد شده ناشی از سرریز آب از سمت الهایی و حمیدیه به اهواز است که در حال مدیریت است و جای نگرانی نیست.

کانون اندیشه جوان، نماینده فکری گفتمان انقلاب اسلامی است

مسعود فیاضی، رئیس هیئت مدیره کانون اندیشه جوان گفت: انقلاب ما یک انقلاب ایدئولوژیک است و تا انقلاب هست، نیازی که بر اساس آن کانون اندیشه جوان شکل گرفت هم وجود خواهد داشت.

سیل در شهر اهواز پیشروی نمی کند

اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز با اشاره به پیش بینی 9 محل اسکان اضطراری سیل زدگان در شهر اهواز گفت: در حال حاضر نگرانی از پیشروی سیل به سایر مناطق اهواز وجود ندارد.

سیل در شهر اهواز پیشروی نمی کند

اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز با اشاره به پیش بینی 9 محل اسکان اضطراری سیل زدگان در شهر اهواز گفت: در حال حاضر نگرانی از پیشروی سیل به سایر مناطق اهواز وجود ندارد.

نقش احیاء تالاب الله‌آباد در کاهش ریزگردهای دشت قزوین

استاندار قزوین گفت: احیاءتالاب الله‌آباد واقع در شهرستان آبیک در کاهش ریزگردها که خطرات آن علاوه بر قزوین، استان‌های تهران و البرز را نیز تهدید می‌کند مؤثر است.

اعضای کانون ماکو بیش از 7 هزار جلد کتاب به امانت گرفتند

ارومیه - ایرنا - سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو گفت: اعضای کانون این شهرستان در سال گذشته هفت هزار و 916 جلد کتاب به امانت گرفتند.

کاروان شادی کانون پرورش فکری لرستان به پلدختر اعزام شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: 2 گروه هفت نفره شامل 14 مربی توانمند کانون در قالب کاروان شادی (امداد فرهنگی) به شهرستان سیلزده پلدختر اعزام شدند.

فرماندار اهواز با بیان اینکه خطری اهواز را تهدید نمی‌کند، گفت: تنها مشکلی که در اهواز ایجاد شده ناشی از سرریز آب از سمت الهایی و حمیدیه به اهواز است که در حال مدیریت است و جای نگرانی نیست.

راه اندازی کانون "رسانه و سلامت"

دبیر کانون "رسانه و سلامت" جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به راه اندازی این کانون دانشجویی در مجموعه جهاد دانشگاهی، ایجاد یک مرجع علمی در حوزه رصد، راستی آزمایی و پالایش اخبار سلامت جهت فرهنگ سازی سواد رسانه‌ای در کنار سواد سلامت برای تمامی

لزوم تحویل سریع غذا به سیل‌زدگان/روستاهای مجاور کانون ریزگردها در خطر افزایش دبی کانال آبرسانی

آب از سر اهواز نگذشت اما تاکنون ۸۳ هزار و ۴۹۷ میلیارد ریال خسارت به خوزستان وارد کرده و در پی تخلیه 270 روستای آن 120 هزار نفر آواره شده‌اند و در 91 اردوگاه ساکن شده‌اند.

سیل بندهای غرب شهر اهواز استحکام بخشی شدند

اهواز - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: سیل بند حفاظتی مناطق کیان آباد، کیانپارس و سید خلف در غرب اهواز استحکام سازی شد.