انسداد ۲۲ جاده به دلیل‌ سیلاب و نبود ایمنی/ بارش پراکنده در برخی راه‌ها
مطالب مرتبط

انسداد ۲۲ جاده به دلیل‌ سیلاب و نبود ایمنی/ بارش پراکنده در برخی راه‌ها

سیلاب و نبود ایمنی عامل انسداد ۳۸ جاده در کشور‌

کاهش ترافیک راه‌ها/سیلاب و نبود ایمنی ۴۴ جاده را مسدود کرد

مه و بارندگی پراکنده در برخی جاده های خراسان رضوی وجود دارد

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: هم اکنون مه گرفتگی مقطعی و بارندگی پراکنده در برخی جاده های استان گزارش شده است.

بارش‌های پراکنده در نقاط مختلف کشور ادامه دارد

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز (28 فروردین) در شمال غرب و غرب کشور بارش باران وجود دارد که گاه با رعد وبرق همراه است، گفت: همچنین در دامنه‌های البرز مرکزی، غربی و سواحل شمالی کشور در برخی ساعات بارش پراکنده رخ می‌دهد.

چرا سیلاب‌های ایران گل آلود است؟

عضو هیات علمی دانشگاه اراک گفت: تالاب میقان اراک نقش بسزایی در کنترل سیلاب و روان‌آب‌های ناشی از بارش‌های اخیر داشت و در واقع اگر این تالاب نبود، معلوم نبود این حجم آب باید کجا می‌رفت.

تلاش اداره راهداری برای حفظ تنها راه ارتباطی جنوب خوزستان

افزایش حجم آب سیل در مناطق جنوبی خوزستان باعث انسداد برخی جاده‌ها از جمله جاده اهواز - آبادان شد که این روند آبگرفتگی به سمت جاده اهواز-خرمشهر کشیده شد.

جاده کرج - چالوس لغزنده است

کرج - ایرنا - رئیس پلیس راه البرز گفت: بارش پراکنده برف و باران محور ارتباطی جاده کرج - چالوس شده است.

بارش باران در مشهد ادامه دارد/انسداد برخی راه های خراسان رضوی

مشهد-تداوم بارش باران طی ۲۴ ساعت گذشته در مشهد و برخی شهرهای خراسان رضوی موجب جاری شدن سیل و مسدود شدن تعدادی از راه های روستایی شده است.

بارش باران موجب تعطیلی برخی مدارس در کرمان شد

کرمان - ایرنا - رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی دیگر از شهرستان های این استان به دلیل بارش باران شدید و احتمال جاری شدن سیلاب خبر داد.

بارش باران موجب تعطیلی برخی مدارس در کرمان شد

کرمان - ایرنا - رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی دیگر از شهرستان های این استان به دلیل بارش باران شدید و احتمال جاری شدن سیلاب خبر داد.

یزد | جاده آسفیچ

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای بهاباد گفت‌: جاده آسفیچ به راور به دلیل طغیان رودخانه فعلا مسدود است و جاده بهاباد به همیجان هم بر اثر ریزش کوه در برخی نقاط با محدودیت‌ها و مسدودی روبرو است.

رییس اداره راهداری اهر: تردد در جاده ها به دلیل کولاک کند است

تبریز- ایرنا-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اهر گفت: به دلیل کولاک شدید و بارش برف در جاده اهر – کلیبر، تردد در این مسیر با دشواری و به کندی انجام می شود و رانندگان حتما باید با زنجیرچرخ حرکت کنند.

احتمال رگبار و رعدو برق پراکنده در خراسان جنوبی

امروز تا صبح فردا، رگبار و رعد و برق خفیف و پراکنده در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.

بارش برف و باران جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرده است

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضو گفت: بارش برف در جاده درگز - قوچان و بارش باران در بیشتر جاده های این استان موجب لغزندگی سطح جاده ها شده است.

بارش پراکنده در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می یابد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزتا اواسط هفته آینده با گذر امواج کم دامنه ناپایدار ، ناپایداری هایی به صورت بارش باران، در نقاط مستعد تگرگ، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید ، در این استان پ

۳ محور اصلی در استان کرمان به دلیل طغیان رودخانه مسدود شد

کرمان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان از انسداد سه محور «شهربابک-هرات»، «زرند-سیریز» و ورودی شهر راور به دلیل آبگرفتگی و طغیان رودخانه‌ها خبر داد.

تعطیلی برخی مدارس آذربایجان غربی/ بارش برف در برخی مناطق استان

برخی مدارس استان آذربایجان غربی به دلیل بارش برف، امروز تعطیل است.

جامعه ایران به فرهنگ ایمنی نیاز دارد

تهران- ایرنا- استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران معتقد است: نبود فرهنگ ایمنی در جامعه باعث افزایش بی نظمی و دامن زدن به شرایط بحرانی پس از وقوع بلایایی چون سیل و زلزله شده است از این رو، نیازمند شکل گیری فرهنگ ایمنی در سطح سازمانی و مردمی هستیم.

۳میلیارد خسارت سرقت و تخریب علائم وتجهیزات ایمنی در جاده ها

بندرعباس - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: سرقت و تخریب علائم و تجهیزات ایمنی در جاده های استان در سال گذشته بیش از سه میلیاردو ۱۰۰میلیون تومان خسارت در پی داشت.