افزایش 5 درصدی واردات نفت هند از ایران
مطالب مرتبط

افزایش 6 درصدی واردات نفت چین از ایران در ماه میلادی گذشته

چین در ماه مارس 541100 بشکه در روز از ایران نفت وارد کرد که این رقم نسبت به ماه قبل از آن 6 درصد افزایش داشته است.

افزایش ۸۷ درصدی واردات سلاح به کشورهای خاورمیانه در ۵ سال اخیر

سفیر کشورمان در لندن در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به گزارش مؤسسه تحقیقات صلح استکهلم (سیپری) که اطلاعات صادرات و واردات کشورهای جهان را جمع آوری می‌کند، گفت: بر اساس گزارش این مؤسسه کشورهای خاورمیانه در پنج سال اخیر ۸۷ درصد افزایش واردات سلاح داشته ان

واردات گاز عراق از ایران افزایش پیدا می‌کند

وزارت برق عراق اعلام کرد عراق هیچ جایگزینی برای واردات گاز ایران ندارد و توقف واردات به بهای از دست رفتن ۴۰۰۰ مگاوات ظرفیت در شبکه نیروی عراق تمام می‌شود.

افزایش ۸۷ درصدی واردات سلاح به کشورهای خاورمیانه

حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در لندن در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به گزارش مؤسسه تحقیقات صلح استکهلم (سیپری) که اطلاعات صادرات و واردات کشورهای جهان را جمع آوری می‌کند، گفت: بر اساس گزارش این مؤسسه کشورهای خاورمیانه در پنج سال اخیر ۸۷ درصد افزایش واردا

کمک به صنعت نوغانداری با افزایش تعرفه گمرکی

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات خانه ملت : پیگیر افزایش 40 درصدی تعرفه واردات نخ ابریشم هستیم.

افزایش ۱۷۵ درصدی بارش‌ها در ایران

وزیر نیرو گفت: از آغاز سال آبی جاری شاهد افزایش ۱۷۵ درصدی بارش‌ها در ایران هستیم.

تمدید فعالیت سامانه مسافری تلفن همراه/کاهش 35 درصدی واردات رسمی با جولان گوشیهای مسافری+جدول

در حالی که در سال 97 حدود 35 درصد واردات رسمی گوشیهای تلفن همراه کاهش یافته، ظاهرا در پایان اردیبهشت ماه امسال ممنوعیت واردات تجاری گوشی‌های مسافری اعمال خواهد شد و احتمالا شاهد افزایش عرضه گوشی رسمی خواهیم بود.

افزایش حمایت از تولیدکنندگان داخلی سموم کشاورزی

مدیرکل دفتر آفت‌کش‌های سازمان حفظ نباتات کشور گفت: امسال صدور مجوز واردات سم حاصل از تکنیکال، از افزایش ۴ درصدی برخوردار شده تا کارخانجات تولید سموم داخل، آن را فرموله و آماده مصرف کنند.

افزایش حمایت از تولیدکنندگان داخلی سموم کشاورزی

مدیرکل دفتر آفت‌کش‌های سازمان حفظ نباتات کشور گفت: امسال صدور مجوز واردات سم حاصل از تکنیکال، از افزایش ۴ درصدی برخوردار شده تا کارخانجات تولید سموم داخل، آن را فرموله و آماده مصرف کنند.]]>

صادرات نفت ایران به چین 33 درصد افزایش یافت

چین در آستانه اتمام معافیت شش ماهه تحریم نفتی ایران واردات نفت از این کشور را افزایش داده و طی آوریل 754 هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده که این رقم نسبت به ماه قبل 33 درصد رشد داشته است.

افزایش هشت درصدی ارسال بسته های پستی از خراسان شمالی

علی اکبر خانی مدیرکل پست استان از افزایش هشت درصدی ارسال بسته های پستی و افزایش 2 و نیم درصدی ورود سفارش های اینترنتی خبر داد.

افزایش 70 درصدی تعرفه‌ پزشکی شلاقی بر پشت مردم است / درآمد مافیایی برخی پزشکان در جریان طرح تحول سلامت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با انتقاد از درخواست پزشکان درباره افزایش 70 درصدی تعرفه‌های پزشکی، گفت: در شرایطی که حقوق کارگران افزایش 30 تا 35 درصدی داشته این افزایش تعرفه‌ها شلاقی بر پشت مردم است.

منبع عراقی: بغداد نمی تواند واردات گاز از ایران را متوقف کند

تهران - ایرنا - یک منبع نزدیک به دولت عراق روز سه شنبه با بیان اینکه واردات از ایران غیر نفتی بوده و شامل تصمیم اخیر آمریکا نمی شود، افزود که بغداد نمی تواند واردات گاز از ایران که برای ادامه کار ایستگاه های برق بدان نیاز دارد را متوقف کند.

قیمت برق ۷ درصد افزایش می‌یابد/افزایش ۲۳ درصدی تعرفه پرمصرف‌ها

سخنگوی صنعت برق از افزایش ۷ درصدی تعرفه برق در سال ۹۸ برای تمام مشترکان و همچنین افزایش ۲۳ درصدی این تعرفه برای مشترکان پرمصرف خبر داد.

وزارت برق عراق: واردات گاز از ایران 13 درصد افزایش می یابد

مشکل پزشکان نسخه نویس با افزایش ۱۰ درصدی تعرفه ها

نایب رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، گفت: افزایش حقوق بیش از ۳۰ درصد با تعرفه ۱۰ درصدی جبران نمی‌شود که این مشکل برای پزشکانی که نسخه نویس هستند، بیشتر دیده می‌شود.

افزایش قیمت CNG ابلاغ شد/ افزایش 9.5 درصدی قیمت از ابتدای خرداد 98

طبق مصوبه هیئت وزیران، منابع حاصل از افزایش قیمت CNG، به عنوان منابع ملی شرکت ملی گاز ایران محسوب خواهد شد.

عراق: واردات گاز از ایران را برغم اقدام آمریکا ادامه می دهیم

بغداد – ایرنا – وزارت برق عراق اعلام کرد که با وجود تصمیم اخیر دونالد ترامپ مبنی بر تمدید نکردن معافیت برای خریداران نفت ایران، واردات گاز از ایران را ادامه می دهیم.

دهلی به واردات نفت از ایران ادامه دهد

تهران- ایرنا- حزب کمونیست هند روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد دهلی نو بدون توجه به فشارهای آمریکا به واردات نفت از ایران ادامه دهد.

افزایش واردات زباله‌های پلاستیکی از سوی ترکیه

ترکیه واردات زباله پلاستیکی خود در سال 2018 را چند برابر افزایش داده است.