کاهش خروجی سدها در روزهای آینده
مطالب مرتبط

کاهش خروجی سدها در روزهای آینده

بارش آینده تاثیر چندانی در خروجی سدهای خوزستان ندارد

اهواز - ایرنا - مدیر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به کاهش خروجی سد مارون برای کاهش آبگرفتگی در شادگان، افزود: با وجود پیش بینی بارش در روزهای آینده خروجی سدهای استان تغییر چندانی نخواهد داشت.

جریان سیلابی رودخانه های خوزستان فعلا متوقف شده است

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، با بیان اینکه جریان سیلابی به رودخانه های استان فعلا متوقف شده گفت: کاهش خروجی سدها به پایین دست تا زمان بارش های آینده ادامه می یابد.

جریان سیلابی رودخانه های خوزستان فعلا متوقف شده است

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، با بیان اینکه جریان سیلابی به رودخانه های استان فعلا متوقف شده گفت: کاهش خروجی سدها به پایین دست تا زمان بارش های آینده ادامه می یابد.

حجم خالی سدهای خوزستان یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب است/ روند کاهشی خروجی سدها در روزهای آینده

مدیر دفتر برنامه‌ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، حجم خالی سدهای استان را یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت: اوضاع منابع آبی استان خوزستان در کنترل است و در تلاش هستیم تا شرایط را تثبیت کنیم.]]>

خروجی آب از سد کرخه کاهش یافت

اهواز ـ مدیرعامل سد و نیروگاه کرخه از کاهش آب خروجی و ورودی به این سد طی امروز خبر داد.

حجم خالی سدهای خوزستان؛۱.۳ میلیاردمترمکعب/خروجی سدها کاهش می‌یابد

مدیر دفتر برنامه‌ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، حجم خالی سدهای استان را یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت: اوضاع منابع آبی استان خوزستان در کنترل است.

سیلاب های دز به تدریج آرام می گیرد

اهواز - ایرنا - ورودی و خروجی سد دز به تدریج در حال کاهش است، به طوری که خروجی این سد امروز به یک هزار و 253 مترمکعب در ثانیه رسیده است.

دمای هوا 6 تا 8 درجه در استان مرکزی کاهش می یابد

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای حداقل هوا براساس خروجی فعلی مدل ها در سردترین ساعات روزهای سه شنبه و چهارشنبه در این استان نسبت به دمای فعلی بین 6 تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.

کاهش خروجی سدهای خوزستان

میزان خروجی سدهای خوزستان کاهش یافت.

کاهش سرریز خروجی سدهای گلستان

گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از کاهش سرریز خروجی سدهای گلستان خبر داد.

ادامه روند کاهش خروجی سدهای دز و کرخه

روند کاهش خروجی سدهای دز و کرخه در شهرستان اندیمشک امروز نیز ادامه یافت.

کاهش خروجی سد دز و گتوند

خروجی سد دز و گتوند کاهش یافته است .

خسارات بی توجهی به آبخیزداری/سالانه معادل یک سد کرج به خاطر ورود خاک به سدها از دست می‌رود

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها گفت: هر ساله به دلیل عدم آبخیز داری در بالا دست برخی از سدها، معادل یک سد کرج را با ورود خاک به مخازن سدها از دست می‌دهیم.

تغییر نکردن خروجی آب از سد کرخه

خروجی سد دز امروز نسبت به دیروز 50 متر مکعب بر ثانیه افزایش یافته و در این مدت خروجی آب از سد کرخه تغییری نداشته است.

ورود همزمان دو سامانه بارشی به کشور/ کاهش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به ورود دو سامانه بارشی به کشور طی روز دوشنبه (۲ اردیبهشت) گفت: طی روزهای آینده دمای هوا در شمال شرق کاهش تا ۱۰ درجه و در شمال غرب تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.

بارندگی همراه با کاهش دمای هوا در مازندران ادامه می یابد

ساری – ایرنا – هواشناسی مازندران اعلام کرد که ناپایداری جوی همراه با کاهش دمای هوا در استان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت و احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هم وجود دارد.

پیش بینی افت دما در روزهای آینده

از بعد از ظهر امروز چهارشنبه وزش باد تند تا شدید بین 72 تا 82 کیلومتر بر ساعت، رگبار باران گاهی توام با رعد و برق(در مناطق مستعد با بارش تگرگ) و کاهش تدریجی دما انتظار می رود.

نیروگاه‌های خورشیدی شناور در سطح آب سدها ایجاد شود

تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیشنهاد کرد با توجه به بارشهای اخیر و افزایش سطح آب در سدها، نیروگاه‌های خورشیدی شناور در سطح آب سدها ایجاد شود.

دستاوردهای جدید ارتش روزهای آینده رونمایی می شوند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که امسال دستاوردهای جدید نیرو در روزهای آینده رونمایی خواهند شد.