سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی گفت و گو است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی، گفت ‌و گو و اقناع است و تا زمانی که در تجمعات و اعتراضات تعرض فیزیکی رخ ندهد همین سیاست را دنبال خواهیم کرد.مطالب مرتبط

سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی گفت و گو است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: سیاست استان در برخورد با اعتراضات مردمی، گفت ‌و گو و اقناع است و تا زمانی که در تجمعات و اعتراضات تعرض فیزیکی رخ ندهد همین سیاست را دنبال خواهیم کرد.

درگیری پلیس و معترضان؛ بازداشت دهها نفر در پاریس

در ساعات اولیه اعتراضات مردمی به نظام سرمایه داری در بیست و سومین شنبه اعتراضات 126 نفر در پاریس بازداشت شدند.

ادامه اعتراضات مردمی در الجزایر

تهران - ایرنا - مردم الجزایر دیروز (جمعه) در نهمین جمعه متوالی از اعتراضات خود، خواستار کنارگیری تمام مقامات دولت گذشته و سپردن زمام امور به نهادهایی انتقالی شدند.

درگیری‌ها میان "جلیقه زردها" و پلیس فرانسه در بیست‌ودومین هفته اعتراضات

معترضان "جلیقه زرد" در حالی دست به اعتراض زدند و با پلیس ضد شورش در شهر تولوز، درگیر شدند که رئیس جمهوری این کشور قرار است یکسری سیاست‌ها را با هدف رویارویی با ۲۲ هفته‌ متوالی اعتراضات ارائه کند.

لغو سفر هیئت اسرائیلی به منامه؛ ادامه جنبش مردمی در بحرین در مخالفت با رژیم صهیونیستی

مردم بحرین همچنان به تظاهرات و اعتراضات خود در مخالفت با هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهند، این در حالی است که رسانه‌ها از لغو سفر هیئت رژیم صهیونیستی به منامه به دلیل این اعتراضات خبر دادند.

ادامه اعتراضات مردمی در سودان/ شرط شورای انتقالی برای تحویل عمر البشیر

در حالی که تجمع مردمی در برابر مراکز نظامی سودان برای پیشبرد روند مسالمت آمیز انتقالی ادامه دارد، عربستان و امارات حمایت خود از شورای نظامی سودان را اعلام کردند.

پلیس به سوی مردم گاز اشک‌آور شلیک کرد/ شعار معترضان علیه ماکرون

در بیست و سومین هفته پیاپی از اعتراضات مردمی در فرانسه، پلیس با جلیقه‌زردها در پاریس درگیر شد.

آخرین اقدامات استانداری تهران در دشت آزادگان به عنوان استان معین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان تهران با اشاره به رساندن کمک‌های مردمی استان تهران به مناطق سیل‌زده دشت آزادگان و رسیدن به شرایط استیبل طی دو روز آینده، گفت: آنچه که باعث شد در کوتاه‌ترین زمان بتوانیم با بحران برخورد مناسب داشته باشیم، ایجاد همدلی میان م

اعتراضات گسترده محیط زیستی در لندن

معترضان به سیاست‌های دولتی انگلیس در رابطه با تغییرات آب‌وهوایی و محیط زیست، خیابان‌ها و مسیرهای مرکز شهر لندن را مسدود کردند و باعث ایجاد ترافیک سنگین در این مناطق شدند.

روزنامه سودانی: بن عوف و البشیر کودتای مشترکی را در سودان اجرا کردند

یک روزنامه سودانی عوض بن عوف وزیر دفاع سودان را متهم کرد که طرح پایان دادن به اعتراضات مردمی را به محض اجرای کودتا داشت.

مخالفتهای مردمی عامل اصلی لغو سفر هیئت صهیونیستی به بحرین

خبر مشارکت هیئت بلندپایه صهیونیستی در کنگره جهانی کارآفرینی در بحرین اعتراضات زیادی در بین مردم و پارلمان این کشور برانگیخته بود.

اعتراضات سودان و زنی که «ملکه» شد

اعتراضات اخیر سودان علاوه بر آنکه منجر به کنار رفتن «عمر البشیر» از قدرت شده یک رویداد دیگر را نیز در کنار خود داشته و آن تولد یک چهره جدید به مدد فضای مجازی بوده است.

سیمای زنانه انقلاب سودان

تهران- ایرنا-اعتراضات در سودان به حکومت 30 ساله عمر االبشیر پایان داد اما مردم همچنان در خیابان ها مانده اند و منتظر برگزاری انتخابات هستند اما در این میان تصاویر زن جوان دانشجویی ماندگار شد و نماینده وجه زنانه اعتراضات شد.

اعتراضات ضد دولتی در صربستان از سر گرفته شد

یک روز پس از سخنرانی رئیس‌جمهوری پوپولیست صربستان در جمع حامیانش که برای مقابله با چندین ماه اعتراضات خیابانی علیه خودش سازماندهی شده بود، چندین هزار تن از صربستانی‌ها در تجمعی ضد دولتی به خیابان‌های بلگراد آمدند.

رژیم آل خلیفه 138 شهروند بحرینی را سلب تابعیت کرد

رژیم آل خلیفه در ادامه سرکوب اعتراضات مردمی 138 نفر از شهروندان بحرینی را سلب تابعیت کرد.

تداوم اعتراضات مردمی برای تشکیل دولت غیر نظامی در سودان

تهران - ایرنا - همزمان با کناره گیری 'محمد عوض بن عوف' از ریاست شورای نظامی سودان و 'صلاح قوش' رئیس دستگاه امنیتی این کشور، مردم سودان خواستار تسلیم قدرت به دولتی مدنی شدند و تا تحقق اهداف خود به تظاهرات و تحصن ادامه خواهند داد.

صاحبنظران روس: عربستان در آستانه بهار عربی است

مسکو - ایرنا - گروهی از صاحبنظران و کارشناسان روس در مسکو گردهم آمدند و ضمن بررسی حوادث اخیر در کشورهای عربی از جمله سودان، از امکان رسیدن بهار عربی به عربستان و گسترش اعتراضات مردمی در این کشور سخن گفتند.

کودتای نظامیان در سودان حرکتی برای دور زدن مردم این کشور

تهران- ایرنا- برخی کارشناسان مسائل آفریقا بر این باورند که کودتای صورت گرفته در سودان و برکناری عمر حسن البشیر رییس جمهوری این کشور، در واکنش به اعتراضات مردمی، جهت حفظ و تقویت نظام در این کشور صورت گرفته است.

برخورد 3 دستگاه پژو 9 کشته برجا گذاشت

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان از برخورد 3 دستگاه پژو سواری با 9 کشته در محور زاهدان- خاش خبر داد.

چهارمین محموله کمک های مردمی استان مرکزی به گلستان ارسال خواهد شد

اراک- معاون اداره کل بهزیستی استان مرکزی از ارسال سومین محموله کمک های مردمی بهزیستی این استان به خوزستان و لرستان خبر داد و گفت: چهارمین محموله کمک های مردمی استان به گلستان ارسال خواهد شد.