هیات نظامی ایران وارد مسقط شد

تهران - ایرنا - هیات ایرانی به ریاست سردار «قدیر نظامی» معاون امور بین الملل ستاد کل نیروهای مسلح، صبح امروز (شنبه) برای شرکت در نشست سالیانه کمیته دوستی نظامی ایران و عمان وارد مسقط پایتخت این کشور شد.مطالب مرتبط

هیات نظامی ایران وارد مسقط شد

تهران - ایرنا - هیات ایرانی به ریاست سردار «قدیر نظامی» معاون امور بین الملل ستاد کل نیروهای مسلح، صبح امروز (شنبه) برای شرکت در نشست سالیانه کمیته دوستی نظامی ایران و عمان وارد مسقط پایتخت این کشور شد.

ایران و عمان رزمایش مشترک نظامی برگزار می کنند

تهران- ایرنا- سفیر ایران در مسقط در نشست با فعالان تجاری کشورمان، با بیان اینکه پانزدهمین کمیسیون نظامی مشترک ایران و عمان در حال برگزاری است، گفت: در روزهای آینده تهران و مسقط رزمایش مشترک برگزار می کنند.

دیدار اعضای کمیته مشترک نظامی ایران و عمان با سفیر ایران در مسقط

اعضای پانزدهمین کمیته مشترک نظامی ایران و عمان به ریاست سردار سرتیپ قدیر نظامی، روز دوشنبه در سفارت ایران با حجت‌الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان دیدار و در خصوص موضوعات روابط دوجانبه در بخش نظامی - دفاعی بحث و تبادل نظر کر

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان امروز در مسقط

دیدار هیئت عالی رتبه نظامی ایران با رئیس مجلس شورای ملی عمان

هیئت عالی‌رتبه نظامی جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان در مسقط به سر می‌برد در ادامه ملاقات‌ها و مذاکرات با مقامات عمانی با رئیس مجلس شورای ملی عمان و رئیس کمیسیون امنیتی و نظامی مجلس دولتی عمان دیدار و گفتگو کردند.

وزیر دفاع ایران وارد مسکو شد

مسکو - ایرنا - امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در صدر یک هیات بلندپایه دفاعی وارد مسکو شد و در فرودگاه مورد استقبال مقامات بلند پایه نظامی روسیه قرار گرفت.

نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان آغاز شد

تهران-ایرنا- پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان از امروز یکشنبه به میزبانی ستاد کل نیروهای مسلح سلطنت عمان در مسقط پایتخت این کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان آغاز شد

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان از امروز یکشنبه به میزبانی ستاد کل نیروهای مسلح سلطنت عمان در مسقط پایتخت این کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان آغاز شد

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان از امروز یکشنبه به میزبانی ستاد کل نیروهای مسلح سلطنت عمان در مسقط پایتخت این کشور فعالیت خود را آغاز کرد.]]>

برگزاری مراسم روز ملی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عمان

تهران-ایرنا- مراسم روز ملی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عمان با حضور مقام‌های عالی رتبه نظامی دو کشور و سایر دیپلمات های مقیم این کشور از سوی وابسته نظامی سفارت کشورمان در مسقط برگزار شد.

رییس ستاد مشترک ایران با همتای عمانی خود دیدار کرد

تهران - ایرنا – همزمان با پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک نظامی ایران و سلطنت عمان در شهر مسقط ، سرتیپ «قدیر نظامی» رییس ستاد مشترک نیروهای مسلح کشورمان با همتای عمانی اش دیدار و گفت و گو کرد.

کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان برگزار شد

پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان در مسقط برگزار شد.

هیات پارلمانی ایران وارد لبنان شد

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در سفر دوره ای به دو کشور لبنان و سوریه وارد بیروت شد.

رزمایش مشترک ایران و عمان در سواحل مسقط

رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی جمهوری اسلامی ایران و عمان با مشارکت یگان‌هایی از نیروهای دریایی دو کشور در سواحل مسقط برگزار شد.

هیات پارلمانی ایران وارد لبنان شد

بیروت - ایرنا - هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در سفر دوره ای به دو کشور لبنان و سوریه بامداد پنجشنبه وارد بیروت پایتخت لبنان شد.

پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان برگزار شد

پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک نظامی ایران و سلطنت عمان در شهر مسقط پایتخت عمان برگزار شد.

رزمایش مشترک نظامی ایران و عمان برگزار شد

رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان با مشارکت یگان‌هایی از نیروهای دریایی دو کشور در سواحل مسقط برگزار شد.

نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار شد

تهران-ایرنا-هیاتی متشکل از مدیران شهرک های صنعتی کشورمان روز دوشنبه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان با نوری شاهرودی سفیر کشورمان در مسقط دیدار و درباره ظرفیت های صادراتی و توانمندی های خود گفت وگو کردند.

ابوظبی در فکر نجات «حفتر»/ مداخله امارات وارد فاز نظامی می‌شود

شکست‌های نظامی نیروهای وابسته به فرمانده ارتش ملی لیبی، امارات را بر آن داشته تا برای جبران این شکست‌ها، مداخلات خود را وارد فاز نظامی کند.

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران وارد سوریه شد

دمشق- ایرنا- هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست امیر خجسته جمعه شب وارد دمشق پایتخت سوریه شد.