اجرای طرح زراعت چوب در استان تهران سرعت می گیرد

تهران- ایرنا- معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: با توجه به محدودیت بهره برداری چوب از جنگل های شمال کشور در قالب طرح استراحت و تنفس جنگل و با هدف تأمین نیاز چوب صنایع داخلی، اجرای طرح توسعه زراعت چوب در استان تهران سرعت می گیرد.مطالب مرتبط

اجرای طرح‌های بوم‌گردی باید در گیلان سرعت بگیرد

استاندار گیلان گفت: باید بیشتر تسهیلات را به سمتی ببریم که اجرای طرح‌های بوم‌گردی در گیلان سرعت گیرد.

اجرای طرح جامع زراعت در حوضه آبریز دریاچه ارومیه

قطار توسعە کردستان با سفر رئیس جمهور سرعت می گیرد

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: با سفر رئیس جمهور بە استان قطار توسعە با سرعت بیشتری به سمت پایداری حرکت می کند.

تأکید بر نقش داوری در سرعت بخشی به اجرای قراردادهای سرمایه‌گذاری

بندرعباس- رئیس کل دادگستری هرمزگان بر نقش داوری در سرعت بخشی به اجرای قراردادهای سرمایه‌گذاری تاکید کرد.

طرح‌‌های آبخیزداری شمال دروازه قران و سعدی با سرعت پیگیری شود

استاندار فارس با تاکید بر اینکه اجرای طرح‌های آبخیزداری با اولویت مناطقی که در معرض وقوع سیل قرار دارند انجام می‌شود، گفت: منابع طبیعی استان مکلف شده است طرح‌‌های آبخیزداری شمال دروازه قران و سعدی را به سرعت تهیه کند.

سرعت جوان گرایی در وزارتخانه ها کند است

اصفهان - ایرنا - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه آقای روحانی دستور داد که از جوانان و زنان شایسته در بدنه معاونت ها و اداره های دولتی استفاده شود، گفت: سرعت اجرای این کار کُند است.

پیش‌بینی تولید ۱۴ میلیون تن گندم در سال زراعی جاری

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: حدود یک میلیون هکتار از زراعت کشور با شدت و ضعف متفاوت، دچار آسیب ناشی از سیل شده است

پیش بینی تولید ۱۴ میلیون تن گندم در سال زراعی جاری

معاون امور زراعت وزارت جهادکشاورزی گفت: حدود یک میلیون هکتار از زراعت کشور باشدت وضعف متفاوت، دچار آسیب ناشی از سیل شده است.]]>

پروژه احداث تونل-زیرگذر استادمعین سرعت می‌گیرد

میراث جهانی زراعت زعفران مبتنی بر آبدهی قنوات رونمایی می شود

مشهد- ایرنا- مدیر امور باغبانی و زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: میراث جهانی نظام زراعت زعفران مبتنی بر آبدهی قنوات که در فهرست میرات کشاورزی مهم جهانی به ثبت بین المللی رسیده است در گناباد رونمایی می شود.

اجرای طرح مراقبت الکترونیکی زندانیان در استان ایلام

رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت:با اجرای طرح مراقبت الکترونیکی ، زندانی در کنار خانواده قرار می گیرد که از این طریق بسیاری از مشکلات خانواده و زندانیان حل و فصل می‌شود.

چاپ سه‌بُعدی اندام‌های بدن و مواد خوراکی سرعت می‌گیرد

تهران- ایرنا- مهندسان آمریکایی دستگاهی ساختند که با به‌کارگیری شیوه‌های نوین، چاپ سه‌بُعدی مواد خوراکی و اندام‌های بدن را تسریع کرده و ارتقا می‌بخشد.

۳۰ درصد زندانیان تهران در صورت اجرای طرح پابند الکترونیک مشمول این طرح خواهند شد

مدیر کل زندان‌های استان تهران به همراه سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت، مسئول مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج استان و رییس گروه انفورماتیک اداره کل طی نشستی به بررسی راهکارها و تسریع در روند رفع موانع اجرای طرح پابند اکترونیک پرداختند.

اینستکس غیراروپایی؛ راهی برای عبور از تحریم های آمریکایی

تهران- ایرنا- تاخیر و تعلل های مداوم اروپا در اجرای اینستکس، تهران و شرکای غیراروپایی را به فکر ایجاد سازوکاری مشابه انداخته تا مناسبات اقتصادی روی ریلی مناسب جهت عبوری امن تر از تحریم های آمریکا قرار گیرد.

لیگ والیبال ترکیه|شکست زراعت بانک برابر استانبول در غیاب فرهاد قائمی/کاظمی 19 امتیاز گرفت

تیم والیبال زراعت بانک در مرحله پلی‌آف لیگ ترکیه از تیم استانبول شکست خورد.

سه شیفته شدن ساخت پروژه احداث تونل - زیرگذر استاد معین

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد که احداث پروژه تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین سرعت می گیرد.

کمیته نظارت بر اجرای مصوبات شورای قرآن همدان تشکیل شود

نماینده ولی فقیه در استان درباره نامناسب بودن وضعیت نظارت‌های صورت گرفته بر مصوبات جلسه شورای قرآن گفت: باید مشخص شود چه کسی بر اجرای درست مصوبات نظارت داشته است و اگر انجام نشده دلایل آن بررسی شود هرچند معتقدم باید کمیته‌ای برای این موضوع شکل گیرد.

نبود مرجع رسمی خبر در مواقع بحران‌‌ها خطرناک است

تهران - ایرنا - مدیر کل پژوهش خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به این که هنگام بروز بحران و بلایا ی طبیعی انتشار اخبار نادرست و فیک سرعت می گیرد، گفت: نبود مرجع رسمی خبر در این اینگونه مواقع بحران‌‌ها خطرناک است.

ستاره فرانسوی رکورد دوی سرعت را شکست

حداکثر سرعت امباپه روی گل اول در دیدار مقابل موناکو به ۳۸ کیلومتر بر ساعت رسید که از میانگین سرعت اوسین بولت در رکورد جهانی دوی ۱۰۰ متر با ۳۷.۵۸ کیلومتر بر ساعت بیشتر بود.

اختصاص شعبه ویژه برای رسیدگی به امور بازرگانان، تجار و سرمایه‌گذاران در هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به نقش سازنده دستگاه قضایی در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری اشاره و بر نقش داوری در سرعت بخشی به اجرای قراردادها تاکید کرد.