روند تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی رصد می شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از بررسی روند تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و اختصاص تسهیلات برای توسعه طرح ها خبر داد.مطالب مرتبط

121 مصوبه کارگروه ملی تسهیل موانع تولید به واحدهای تولیدی استان مرکزی اختصاص یافت

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه استان مرکزی رتبه نخست حضور در کارگروه ملی و راه اندازی واحدها را دارد گفت: 121 مصوبه کارگروه ملی تسهیل موانع تولید به واحدهای تولیدی استان مرکزی اختصاص یافت.

اشتغال 45 هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی یزد تثبیت شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سال گذشته با برگزاری 384 جلسه کارشناسی، 555 مصوبه ابلاغ کرد که اجرای این مصوبه ها منجر به تثبیت اشتغال 45 هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی شد.

نشست ستاد تسهیل ورفع موانع تولید

تعیین تکلیف کشتارگاه ایلام وپیگیری مشکلات واحدهای تولیدی در سطح ملی از مهمترین موضوعاتی بود که در نشست ستادتسهیل ورفع موانع تولید در خصوص آنها بحث شد .

همدان| بسیاری از واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل است

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل است گفت: عدم استفاده از کارآفرینان در تصمیم‌گیری کلان استان از موانع موجود بر سر راه تولید است.

تسریع در روند مقاوم سازی واحدهای روستائی راز و جرگلان

زارعی فرماندار راز و جرگلان در حاشیه شورای اداری این شهرستان با تاکید بر حمایت از واحدهای تولیدی، از پیگیری مسئولان و روحانیون شیعه و اهل سنت منطقه با هدف تسریع در روند مقاوم سازی واحدهای روستائی راز و جرگلان خبر داد.

توانمندی بازار سرمایه در حل مشکلات واحدهای تولیدی

تهران - ایرنا - رئیس کل اسبق بانک مرکزی، نقدینگی را به عنوان یکی از مشکلات کنونی واحدهای تولیدی مطرح کرد و گفت: بازار سرمایه از توانایی بالایی جهت رفع این مشکل واحدهای تولیدی برخوردار است و می تواند کمک به سزایی در تحقق شعار رونق تولید داشته باشد.

لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

نقدینگی برای واحد تولیدی مانند روغن برای موتور خودرو است /شرایط تحریم بهترین فرصت برای تولیدکننده

در بازدید استاندار قزوین از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاسپین یک، مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی و سرمایه در گردش را خواستار شدند.]]>

رئیس سازمان صمت: 515 واحد تولیدی سمنان تسهیلات رونق تولید گرفتند

سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سال گذشته 515 واحد صنعتی و تولیدی این استان با هدف تسهیل و رفع موانع تولید تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

معاون فرماندار : 20 واحد تولیدی و صنعتی فردیس رفع موانع شد

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: سال گذشته 20 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان رفع موانع شدند.

آثار کاهش قدرت خرید در سال‌های بعد مشخص می‌شود

عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صنعت ایران کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی، افزایش قیمت مواد اولیه و موانع صادرات را از جمله مهمترین دلایل رشد منفی ۷.۹ درصدی بخش صنعت عنوان کرد.

افزایش 4 برابری تسهیلات واحدهای تولیدی

استاندار اصفهان از افزایش 3 تا 4 برابری تسهیلات برای سرمایه در گردش برخی واحدهای تولیدی بزرگ که با مشکل مواجهند، خبرداد.

سقف تسهیلات واحدهای تولیدی بزرگ افزایش می یابد

کاشان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: تسهیلات مورد نیاز برای سرمایه در گردش برخی واحدهای تولیدی بزرگ این استان که با مشکل رو به رو شدند، بین سه تا چهار برابر افزایش خواهد یافت.

کارکنان واحدهای تولیدی همدان آموزش دیدند

همدان- ایرنا- مسئول آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی همدان با اشاره به برگزاری 200 سمینار و کارگاه آموزشی برای واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سال گذشته گفت: 6 هزار نفر در این دوره ها شرکت کردند.

واحدهای تولیدی بدهکار قم بدون هماهنگی تملک نشود

قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: واحدهای تولیدی که نتوانسته اند تسهیلات دریافتی را بازپرداخت نمایند، نباید بدون هماهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی تملک شوند.

اماواگرهای سامان‌دهی واحدهای تولیدی استان تهران

تهران- مسئولان استان تهران در حالی بر سامان‌دهی واحدهای تولیدی و صنعتی این استان تأکید می‌کنند، که برای اجرای این امر نیاز به فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم است.

واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانکها به چرخه فعالیت بازگردند

شیراز _ استاندار فارس گفت: بانک های استان فارس باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که تمامی واحدهای تولیدی تملک شده به چرخه فعالیت بازگردند.

ارز و نقدینگی واحدهای تولیدی تأمین می‌شود

رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با تمام توان متناسب با شرایط اقتصادی، ارز و نقدینگی واحدهای تولیدی را تأمین می‌کند.

سیل تاکنون آسیبی به واحدهای تولیدی خوزستان وارد نکرده است

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تا به این لحظه سیل آسیبی به زیرساخت‌ها، تجهیزات و ماشین آلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز وارد نکرده است.

دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند

استاندار البرز با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند، گفت: در جهت حمایت و رونق تولید هیچ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در استان البرز نباید دچار مشکل شود.