سپرده گذاران بدرتوس به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد- ایرنا- حدود 60 نفر از سپرده گذاران موسسه منحله بدرتوس که پیش از این در قالب موسسه کاسپین ساماندهی شده بودند روز شنبه برای پیگیری مطالبات خود به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.مطالب مرتبط

سپرده گذاران بدرتوس به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد- ایرنا- حدود 60 نفر از سپرده گذاران موسسه منحله بدرتوس که پیش از این در قالب موسسه کاسپین ساماندهی شده بودند روز شنبه برای پیگیری مطالبات خود به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

سهامداران شرکت پدیده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد- ایرنا- حدود 150 نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز روز پنجشنبه با مراجعه به استانداری خراسان رضوی خواستار تعیین تکلیف وضعیت سهام و مطالبات خود شدند.

سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد-ایرنا- حدود 180 نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز ظهر پنجشنبه برای پیگیری دریافت مطالبات خود از شرکت یاد شده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

مدیران گلستان از امدارسانی خراسان رضوی ابراز رضایت کردند

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: مدیران و مسئولان استان سیلزده گلستان نسبت به کمک رسانی خراسان رضوی به آن سامان اظهار رضایت و اعلام کردند تاکنون بخش عمده ای از مشکلات ناشی از رخداد سیل با امدادرسانی های این استان رفع شده ا

انتصاب نخستین معاون زن استانداری خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی در حکمی امروز کوکب موسوی راه به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب کرد.

استاندار: دیوان سالاری اداری مهمترین مشکل خراسان رضوی است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: دیوان سالاری و بوروکراسی اداری مهمترین چالش پیش روی سرمایه گذاران و تولید کنندگان در خراسان رضوی است و باید این نوع تفکر که دولت بخواهد به صورت کامل در همه جا حضور داشته باشد تغییر کند.

تاکید استانداری خراسان رضوی بر جدیت در اجرای کارهای زیربنایی درکنترل سیل

مشهد- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: باید اجرای کارهای اصولی و زیربنایی در جهت کنترل سیلابها جدی گرفته شود.

تمام شهرستان‌های خراسان رضوی درگیر بارش هستند

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی هواشناسی استان خراسان شدت بارش‌ها از سامانه قبلی بیشتر خواهد بود.

معاون اول رئیس جمهوری وضعیت خراسان رضوی را رصد کرد

مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: معاون اول رئیس جمهوری امروز 25 فروردین ماه در تماس مستقیم تلفنی با استاندار خراسان رضوی آخرین وضعیت سیل و بارندگی را در این استان رصد کرد.

یک بانو به عنوان سرپرست یکی از معاونت های استانداری خراسان رضوی منصوب شد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی یکی از بانوان را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری این استان منصوب کرد.

یک بانو به عنوان سرپرست یکی از معاونت های استانداری خراسان رضوی منصوب شد

مشهد - ایرنا - استاندار خراسان رضوی یکی از بانوان را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری این استان منصوب کرد.

علی رسولیان معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی شد

مشهد- وزیر کشور با صدور حکمی، علی رسولیان را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی منصوب شد

مشهد- ایرنا- وزیر کشور با صدور حکمی 'علی رسولیان' را به عنوان سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

خراسان‌رضوی|آب در سطح شهر کلات فروکش کرده؛ مسیر درگز به کلات مسدود است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی آخرین جزئیات سیلاب امشب در کلات را تشریح کرد.

اجرای طرح غربالگری اتباع خارجی برای اولین بار در خراسان رضوی

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح غربالگری ارتقای کیفیت بهداشت پناهندگان و اتباع خارجی برای اولین بار به صورت کشوری در پنج استان از جمله خراسان رضوی اجرا می‌شود.]]>

پست بلاتکلیف در خراسان رضوی نداریم

مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: مدیریت و پست بلاتکلیف در استان نداریم و روال انتصابها در دست انجام است.

آبگرفتگی ۵۰ روستا در خراسان رضوی به علت سیل

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مسدود شدن ۱۵ راه روستایی، قطع گاز ۱۵۰ مشترک و آبگرفتگی ۵۰ روستا در استان خبر داد.]]>

بانکها 130 کارخانه را در خراسان رضوی مصادره کردند

پایگاه خبری قدس آنلاین 24 فروردین ماه در مطلبی با عنوان 'بانکها 130 کارخانه را در خراسان رضوی مصادره کردند' به نقل از رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت این استان نوشت: کمک مالی دولت به صنایع ورشکسته ظلم به دیگر تولیدکنندگان است.

خراسان‌رضوی|آخرین جزئیات سیل در کلات/ برق 16 روستا وصل شد؛ آب‌گرفتگی 100 واحد مسکونی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی آخرین جزئیات سیلاب شب گذشته در شهرستان کلات را تشریح کرد.

15 جاده روستایی در خراسان رضوی بسته شده اند

مشهد- ایرنا- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: 15 جاده روستایی شامل 11 مسیر در شهرستان کلات بر اثر بارشهای شدید دیشب در این استان بسته شده اند.