کرمانشاه یکی از استانهای مهم در حوزه صادرات است

کرمانشاه- ایرنا- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استانداری کرمانشاه گفت: این استان به دلیل برخورداری از یک موقعیت مبادلاتی بسیار مناسب، یکی از استان‌های مهم در حوزه صادرات کشور محسوب می شود.مطالب مرتبط

ظرفیت کرمانشاه برای صادرات 6 میلیارد دلاری

کرمانشاه- ایرنا- میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از کشورمان به عراق براساس برنامه باید به 20 میلیارد دلار برسد که در این میان استان کرمانشاه با 2 مرز رسمی و چهار بازارچه مرزی در تحقق این میزان صادرات نقش موثری دارد.

ظرفیت کرمانشاه برای صادرات 6 میلیارد دلاری

کرمانشاه- ایرنا- میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از کشورمان به عراق براساس برنامه باید به 20 میلیارد دلار برسد که در این میان استان کرمانشاه با 2 مرز رسمی و چهار بازارچه مرزی در تحقق این میزان صادرات نقش موثری دارد.

سفر رئیس جمهوری به کرمانشاه لغو شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه با اعلام لغو سفر رئیس جمهوری به استان کرمانشاه، گفت: این سفر به زمان دیگری موکول شد.

سفر رئیس جمهوری به کرمانشاه لغو شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه با اعلام لغو سفر رئیس جمهوری به استان کرمانشاه، گفت: این سفر به زمان دیگری موکول شد.

پروژه‌های حوزه آب به بخش خصوصی واگذار می شود

کرمانشاه - ایرنا- مدیر دفتر جذب حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه، از واگذاری پروژه های حوزه آب استان به بخش خصوصی در سال 98 خبر داد.

کدام صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند؟

به گفته معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان درحال حاضر تنها چهار محصول صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند.

قابلیت های مرزی کرمانشاه، فرصتی طلایی برای تامین نیاز ملی

کرمانشاه- ایرنا- 40 درصد از کل صادرات ایران به عراق از طریق مرزها و بازارچه های مبادلاتی کرمانشاه صورت می گیرد، این توانمندی گویای این است که این استان در زمینه واردات و تامین نیازهای اساسی کشور نیز می تواند نقش آفرین باشد و رسیدن به چنین موقعیتی دور از ذ

حوزه هنری کرمانشاه میزبان نمایشنامه خوانی«تبر و فرنگ» می‌شود

حوزه هنری کرمانشاه فردا یکشنبه 25 فروردین‌ماه میزبان نمایش‌خوانی «تبر و فرنگ» به کارگردانی امیر کرم می‌شود.

حدود 2 هزار دانشجو وطلبه زیرپوشش کمیته امداد کرمانشاه هستند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: یک هزار و 969 دانشجو و طلبه زیرپوشش این نهایت حمایتی قرار داشته و با کمک های صورت گرفلته مشغول تحصیل در دانشگاه و حوزه هستند.

کریدور گردشگری کرمانشاه با ثبت جهانی اورامانات برابری می کند

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: کریدور گردشگری بیستون – تاق بستان اقدام بسیار ارزشمندی در حوزه گردشگری استان است و با ثبت جهانی اورامانات برابری می کند.

نامه‌نگاری وزیر صمت درباره صادرات دام سبک/ صادرات ممنوع شود!

در حالی که به نظر می‌رسید ممنوعیت صادرات دام سبک که از خرداد ۹۷ برقرار شده، همچنان پابرجا است اما وزیر صمت در نامه‌ای به رئیس کل گمرک ایران درخواست کرد صادرات دام از ۱۰ اردیبهشت ممنوع شود.

تخصیص تنخواه 630 میلیارد تومانی به استانهای سیل زده

رییس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه از پرداخت 630 میلیارد تومان تنخواه به منظور انجام کارهای ضروری استانهای سیل زده خبرداد.

صادرات 38 میلیون دلار کالا توسط صنایع کوچک خراسان رضوی

شرکتهای مربوط به صنایع کوچک مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی با کمک شرکتهای مدیریت صادرات پارسال 38 میلیون دلار کالا در حوزه های مواد غذایی، ابزارآلات و قطعات خودرو صادر کردند.

صادرات سال گذشته ۵ درصد کاهش یافت/افت ۳۰ درصدی صادرات میعانات

بر اساس تازه ترین آمار تجارت خارجی کشور، صادرات ایران در سال ۹۷ با افت ۵ درصدی مواجه شده که در این بین صادرات میعانات گازی ۳۰ درصد کاهش داشته است.

توسعه تولید و صادرات راهبرد نجات فرش دستباف خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- دست اندرکاران حوزه فرش دستباف مهمترین راهبرد برون رفت از مشکلات در این حوزه را توسعه تولید و راهیابی فرش ایرانی به بازار کشورهای جدید می دانند.

برای رونق تولید باید راه صادرات را باز بگذاریم

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر راه صادرات را باز بگذاریم، موجب رونق تولید شدیم و این راهی است که تمام کشورهای موفق در طول دهه‌های گذشته طی کردند. کشورها برای صادرات، تولید کرده و با هدف صادرات، تولید خود را شکل می‌دهند.

روحانی پنجشنبه به کرمانشاه می رود

کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه اعلام کرد: بر اساس برنامه اعلامی از سوی دفتر رئیس جمهوری، دکتر حسن روحانی پنجشنبه هفته جاری به کرمانشاه سفر می کند.

رییس جمهوری پنجشنبه به کرمانشاه سفر می کند

کرمانشاه- ایرنا- روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه اعلام کرد، طبق برنامه اعلامی از سوی دفتر رئیس جمهوری، دکتر حسن روحانی پنجشنبه هفته جاری (پنجم اردیبهشت 98) به کرمانشاه سفر می کند.

صادرات به عراق ۳۶ درصد رشد کرد/۵ مقصد اصلی صادرات غیرنفتی ایران

بررسی آمار تجارت خارجی سال ۹۷ نشان می دهد که کشورهای چین، عراق، امارات، افغانستان و کره مقصد اصلی صادرات غیرنفتی ایران بوده اند و صادرات به عراق با رشد ۳۶ درصدی مواجه شده است.

90 درصد صادرات ایران به 20 کشور در سال 97/ صادرات به ایتالیا 3000 درصد افت کرد

درحالیکه آمارهای 12 ماهه سال 97 می‌گوید 90 درصد صادرات ایران به 20 کشور انجام شده و رشد 36، 35 و 32 درصدی به کشورهای عراق، پاکستان و عمان را نشان می‌دهد، صادرات ایران در 97 به کشورهای تایوان، ایتالیا و آلمان قابل توجه است.