سهم کوله بری مردم قصرشیرین باید دوباره احیا شود

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: با رسمی شدن پرویزخان و خسروی سهم کوله بری و کارت بازرگانی هفت هزار قصرشیرینی از بین رفته و این مساله مشکلات اقتصادی فراوانی را برای مردم این دیار بوجود آورده که باید برای از بین بردن بیکاری، سهم کوله بری و کارت واردمطالب مرتبط

سهم کوله بری مردم قصرشیرین باید دوباره احیا شود

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: با رسمی شدن پرویزخان و خسروی سهم کوله بری و کارت بازرگانی هفت هزار قصرشیرینی از بین رفته و این مساله مشکلات اقتصادی فراوانی را برای مردم این دیار بوجود آورده که باید برای از بین بردن بیکاری، سهم کوله بری و کارت وارد

صندوق‌ها باید دوباره احیا شود

رئیس مجلس: انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسأله است و باید آن‌ها را دوباره احیا کرد

صندوق‌ها دوباره احیا شوند/اشتغال با سرمایه‌گذاری سنگین حل نمی‌شود

رئیس مجلس گفت: منحل کردن صندوق‌ها پاک کردن صورت مسأله است و باید آن‌ها را احیا کنیم چراکه در دوره‌ای به آن‌ها دستبرد زده شد و برخی مقررات، بنیه آن‌ها را تضعیف کرد.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: مخالف فعالیت کوله‌بری نیستم؛ دولت وضعیت کوله‌بران را مدیریت کند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه مخالف فعالیت کوله‌بری نیستم، گفت: باید دولت به فکر حل مشکل معیشت مرزنشینان و کوله‌بران و وضعیت کنونی آنان را مدیریت کند.

رودخانه «یرغو» مهاباد پس از 10 سال احیا شد

مهاباد - ایرنا - کارشناس رودخانه و سواحل اداره امور آب مهاباد گفت: رودخانه فصلی «یرغو» این شهرستان پس از 10 سال دوباره احیا شده و هم اکنون آب با دبی هشت متر در ثانیه در آن جریان دارد.

استفاده از حسگر اثر انگشت این بار در کوله پشتی!

یک شرکت ایتالیایی یک کوله پشتی تولید کرده که قفل آن با اثر انگشت صاحب کیف باز می‌شود.

زمین های کشاورزی رسوب گرفته از سیل احیا و بازسازی می‌شوند

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی گفت: اراضی که  بعد از سیل های اخیر  به زیر آب رفته و یا رسوب گرفته اند، احیا، تجهیز و نوسازی می‌شوند و دوباره به چرخه تولید بر می‌گردند.

لاریجانی: صندوق‌های ورشکسته احیا شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر احیای صندوق‌ها گفت: انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسأله است و باید آنها را مجددا احیا کرد.

بیماری سالک در قصرشیرین کاهش یافته است

قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: با اقدام های انجام شده در این شهرستان و همکاری دستگاه های متولی، بیماری سالک در سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

اهتمام به احیا و حفظ موقوفات آستان قدس

یک مرجع تقلید شیعه تاکید کرد: نسبت به احیا و حفظ موقوفات آستان قدس بر طبق نیّات واقفین، باید اهتمام داشت.

قصرشیرین لرزید

کرمانشاه_ دقایقی پیش زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر قصرشیرین را لرزاند.

باید تمام ظرفیت‌های دیوان عالی کشور احیا شود

رئیس قوه قضائیه: باید تمام ظرفیت‌های دیوان عالی کشور احیا شود

فرماندار: قصرشیرین بزرگترین قطب صادرات غیرنفتی کشور است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: این شهرستان با داشتن 2 مرز رسمی و بین المللی، بزرگترین قطب صادرات کالاهای غیرنفتی کشور است.

تالاب "بندعلیخان" ورامین احیا شد

سرپرست امور منابع آب ورامین: بر اثر بارش‌های اخیر حدود ۳۵ میلیون متر مکعب آب وارد تالاب بندعلی‌خان شده و این تالاب جان دوباره گرفته است

دریاچه ارومیه با احیا سه متر فاصله دارد

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تراز دریاچه ارومیه، گفت: این افزایش تراز به معنای احیای دریاچه ارومیه نیست و نگین آبی آذربایجان هنوز سه متر با احیا فاصله دارد.

وزارت نیرو نسبت به تعطیلی پروژه‌های سدسازی تجدیدنظر کند

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس گفت: تعطیلی پروژه‌های سدسازی طی چند سال گذشته، سیاست وزارت نیرو بود که باید در آن تجدیدنظر کند.]]>

بازنگری مناطق آلوده به مین قصرشیرین در پی بارندگیهای اخیر

فرماندار قصرشیرین از بازنگری مناطق مختلف این شهرستان برای پاکسازی از مین‌هایی خبر داد که احتمال دارد به دلیل بارندگی‌های شدید اخیر به سطح زمین آمده باشند.

احیا پارک ابی آزادگان / افزایش سرانه ورزش بانوان در پایتخت

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از احیا پارک آبی آزادگان خبرداد.

جانبازان سرمایه های گرانبهای نظام هستند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: جانبازان سرمایه های بزرگ نظام اسلامی و ادامه دهندگان راه شهدای والا مقام هستند که حق بزرگی برگردن ملت ایران دارند.

بارش های باران تالاب بند علیخان ورامین را احیا کرد

تهران- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: با توجه به بارش های خوب امسال تالاب بندعلیخان با آبگیری های خوب احیا شده است.