کمک 130 میلیاردی مردم به هلال‌احمر/ پرداخت 10 میلیون تومان به هر خانواده داغ‌دیده از سیل

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اعلام واریز 100میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردمی به حساب جمعیت تا صبح امروز اعلام کرد: مقرر شده به 70 خانواده که براساس گزارش پزشکی قانونی در سیل اخیر داغدار شده‌اند، 10میلیون تومان پرداخت شود.مطالب مرتبط

کمک 130 میلیاردی مردم به هلال‌احمر/ پرداخت 10 میلیون تومان به هر خانواده داغ‌دیده از سیل

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اعلام واریز 100میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردمی به حساب جمعیت تا صبح امروز اعلام کرد: مقرر شده به 70 خانواده که براساس گزارش پزشکی قانونی در سیل اخیر داغدار شده‌اند، 10میلیون تومان پرداخت شود.

کمک ۴۱۵ میلیون تومانی مردم به سیل زدگان شیراز/ اولویت نجات مردم

شیراز _ مدیرعامل هلال احمر فارس گفت: تا روز گذشته رقمی حدود ۴۱۵ میلیون تومان کمک مردم به سیل زدگان شیراز به حساب هلال احمر واریز شده است.

سیل مهربانی مردم به ارزش ۸۰ میلیارد تومان

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر: ۸۰ میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم به سیل زدگان به حساب هلال احمر واریز شده است

کمک 80 میلیارد تومانی مردم به هلال احمر برای یاری سیلزدگان

تهران- ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر در نشست فعالان بخش خصوصی برای کمک به هموطنان سیلزده گفت: مردم در 17 روز گذشته مبلغ 80 میلیارد تومان به هلال احمر کمک کردند که همه آن برای یاری آسیب دیدگان خرج می شود.

امدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از 11 هزار و 500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان در هفتمین روز حضور نیروهای امدادی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 723 میلیون تومان کمک‌های نقدی توسط مردم استان کرمان به جمعیت هلال احمر اهدا شده است.

رییس جمعیت هلال احمر: ۱۳۰ میلیارد تومان از منابع هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان هزینه شد

رییس جمعیت هلال احمر با تشریح عملکرد این سازمان در سیلاب‌های اخیر کشور، گفت‌ که بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان منابع داخلی جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل زدگان هزینه شده است و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان کمک های مردمی به هلال احمر واریز شده است.

رکورد کمک‌های نقدی مردم به جمعیت هلال‌احمر شکسته شد

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای اعلام کرد رکورد کمک های نقدی مردم به جمعیت هلال احمر که ۶۳ میلیارد تومان در زمان زلزله کرمانشاه بود، برای سیل زدگان کشور شکسته شد.

واریز 69 میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردمی به سیل‌زدگان از طریق هلال احمر

جمعیت هلال احمر از واریز 69 میلیارد تومان کمک‌های نقدی مردم خیر و نیکوکار به شماره حساب این نهاد خبر داد.

«تختی» این بار به کمک سیل زدگان آمد/ کمک ۲۵ میلیاردی جامعه ورزش

بیش از ۲۵ میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‌های مردمی در گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.

واریز 80 میلیارد تومان کمک مردمی به سیل‌زدگان در حساب هلال احمر

رییس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور گفت: تاکنون نزدیک به 80 میلیارد تومان کمک های مردمی به حساب جمعیت هلال احمر واریز شده که این پول به صورت مستقیم برای سیل‌زدگان تخصیص خواهد یافت.

۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان سیل زده پرداخت شد

صندوق بیمه کشاورزی تا کنون بیش از ۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل پرداخت کرده است.]]>

کمک نقدی 250 میلیون تومانی خراسان شمالی‌ها به سیل زدگان خارج استان

معاون امور داوطلبان هلال احمر خراسان شمالی گفت: هلال احمر خراسان شمالی مبلغ 250 میلیون تومان کمک نقدی برای سیل زدگان خارج استانی انجام داده است.

خروش سیل مهربانی از اصفهان به مناطق سیل زده

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت:مردم خیراندیش اصفهان یک میلیارد و سیصد میلیون تومان برای هم وطنان سیل زده کمک کردند.

کمک های میلیاردی گیلانی ها به سیل زدگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اعلام کرد : تاکنون 120 تن کالا به ارزش یک میلیارد تومان از گیلان به مناطق سیل زده ارسال شده است.

کمک‌های میلیاردی گیلانی‌ها به سیل‌زدگان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان اعلام کرد: تاکنون ۱۲۰ تن کالا به ارزش یک‌میلیارد تومان از گیلان به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.]]>

هزینه کرد ۱۲۶ میلیارد تومان از ذخایر هلال احمر برای سیل اخیر

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تا امروز صبح ۱۲۶ میلیارد تومان از ذخایر و بودجه جمعیت هلال احمر در حادثه سیل اخیر هزینه شده است.

امید و اطمینان به مردم آسیب‌دیده برای جبران خسارت؛ محرومیت‌ها برطرف می‌شود

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر گفت: امید و اطمینان به مردم آسیب‌دیده می‌دهم که ان شاالله آنچه خسارت‌دیده شده جبران شود.

کمک های جزیره نشینان كیش به هموطنان سیل زده

رئیس جمعیت هلال احمر کیش از جمع آوری بیش از ۶۰۸ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی از سوی مردم خیر و نیکوکار جزیره کیش خبرداد.

اعطای یک هزار و ۲۰۰ بسته اهدایی یک موسسه غیر انتفاعی به سیل‌زدگان

محموله کمک‌های غیرنقدی یک موسسه غیرانتفاعی برای مردم سیل‌زده کشور به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صبح امروز تحویل هلال‌احمر شد.

بیش از ۳۰۰ نیروی هلال احمر استان مرکزی به مناطق سیل زده اعزام شده اند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از ارسال کمک‌های غیر نقدی یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی شرکت پتروشیمی شازند با هماهنگی جمعیت هلال احمر این استان برای مناطق زلزله زده خبر داد.