متهم پتروشیمی خواستار اسناد دریافت پورسانت از شرکت ام‌تی‌ان شد

احمدیان با رد دریافت پورسانت از شرکت ام‌تی‌ان از قاضی مسعودی‌مقام خواست تا با استفاده از قوه قهریه اسناد پرداخت را از این شرکت بگیرد.مطالب مرتبط

متهم پتروشیمی خواستار اسناد دریافت پورسانت از شرکت ام‌تی‌ان شد

احمدیان با رد دریافت پورسانت از شرکت ام‌تی‌ان از قاضی مسعودی‌مقام خواست تا با استفاده از قوه قهریه اسناد پرداخت را از این شرکت بگیرد.

متهم پرونده پتروشیمی: شغل اصلی من خارج از کشور است

متهم پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی گفت: شغل اصلی من در خارج از کشور است و اگر در کشورهای خارجی مشخص شود که فردی پولی اضافه دریافت کرده دیگر با او تجارت و مراوده نمی‌کنند.

پای شیخ‌الاسلام چگونه به پتروشیمی باز شد؟

متهم ردیف اول پرونده پتروشیمی و مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی، درباره نحوه آشنایی خود با مرجان شیخ‌الاسلام آل آقا و تشکیل شرکت دنیز و هترا تجارت توضیح داد.

متهم ردیف اول پرونده پتروشیمی: مرجان شیخ‌الاسلام از فیلتر شورای نگهبان رد شده بود

چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن صبح امروز (شنبه) ۲۴ فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

چهارمین جلسه دادگاه شرکت پتروشیمی آغاز شد

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن صبح امروز (شنبه) ۲۴ فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد.

احمدیان شکایت هلدینگ خلیج فارس را "فرار به جلو" دانست

متهم ردیف دوم فساد مالی در پتروشیمی با بیان اینکه دولت 3 مدیر عالیرتبه در هیئت مدیره شرکت بازرگانی پتروشیمی دارد، شکایت هلدینگ خلیج فارس از شرکت را فرار به جلو دانست.

ختم چهارمین جلسه دادگاه پرونده پتروشیمی/جلسه بعدی دوم اردیبهشت

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام به پایان رسید.

مدیرعامل سابق پتروشیمی: سال۹۰، ۱۷ میلیون تومان حقوق می‌گرفتم/ حقوق شیخ‌الاسلامی ۲ هزار دلار بود

چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن صبح امروز (شنبه) ۲۴ فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

چگونه سرانجام دانشجوی برتر هنر به جعل اسناد ختم شد

در طرح رعد ۲۴ یک متهم با دیگر متهمان تفاوت داشت، نه خالکوبی به سر و رویش بود و نه به قیافه اش می خورد که متهم باشد! بلکه دارای داستان زندگی متفاوتی بود.

مراسم تقدیر از مدیرعامل پتروشیمی رازی و نماینده کارگران این شرکت

جمعی از کارکنان شرکت پیمانکاری پتروشیمی فارس در مراسمی از زحمات مدیرعامل پتروشیمی رازی و نماینده کارکنان این شرکت تقدیر نمودند.]]>

20میلیون تن محصول پتروشیمی صادر شد

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: پارسال 20 میلیون تن تولیدات صنایع پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد و 645 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شد.

مدیرعامل جدید پتروشیمی جم معارفه شد

آیین تودیع سیدحسین میرافضلی و معارفه محمدرضا سعیدی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت پتروشیمی جم عصر روز دوشنبه 26 فروردین 98 با حضور دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، مهندس محمود مخدومی مدیرعامل شرکت تاپیکو و جمعی از مدیران ارشد ش

چهارمین جلسه دادگاه متهمان پتروشیمی آغاز شد

تهران- ایرنا- چهارمین جلسه رسیدگی به اتهام های 14 متهم در ارتباط با فروش محصولات پتروشیمی به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست اسدالله مسعودی مقام آغاز شد.

توضیحات متهم ردیف اول در رابطه با فعالیتهای مرجان شیخ الاسلام

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده پتروشیمی به صورت علنی آغاز شد.

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار دریافت گزارش کامل مولر شد

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا رسماً خواستار دریافت گزارش کامل تحقیقات بازرس ویژه پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا شد.

دادستان مصر خواستار اعدام مرسی و 23 تن دیگر شد

تهران - ایرنا - دادستانی مصر روز یکشنبه «محمد مرسی» رئیس جمهوری پیشین این کشور را به همراه 23 تن دیگر از اعضای اخوان المسلمین به «جاسوسی برای سازمان های خارجی» متهم کرده و خواستار اعدام آنان شد.

جمع‌آوری ۱۲ میلیون برگ سند توسط مرکز اسناد ایثارگران بنیاد شهید

نشست مقدماتی همکاری مرکز اسناد ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرکز پژوهش و اسناد ریاست جمهوری در اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد برگزار شد.

پیروزی نزدیک پتروشیمی برابر نفت آبادان

نخستین دیدار تیم های پتروشیمی بندرامام و نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با برتری پتروشیمی به پایان رسید.

اسناد مفقود شده در مناطق سیل‌زده ظرف ۱۰ الی ۱۵ روز صادر می‌شود

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور اسناد مفقود شده در مناطق سیل‌زده ظرف ۱۰ الی ۱۵ روز خبرداد.

مدیرکل ثبت اسناد خراسان شمالی: صدور اسناد کاداستری مالکیت 22 رشد کرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی گفت: صدور اسناد مالکیت تک برگ کاداستری در این استان در سال 97 نسبت به سال پیش از آن 22 درصد رشد داشت.