ریاض به آینده اقتصاد آمریکا خوشبین نیست

رییس دفتر مطالعات انرژی وین گفت: ریاض نسبت به آینده اقتصادی آمریکا خوش بین نیست و تمایل به حذف دلار از معاملات نفتی عربستان را می توان به روند رو به رکود اقتصاد آمریکا مرتبط دانست.مطالب مرتبط

ریاض به آینده اقتصاد آمریکا خوشبین نیست

رییس دفتر مطالعات انرژی وین گفت: ریاض نسبت به آینده اقتصادی آمریکا خوش بین نیست و تمایل به حذف دلار از معاملات نفتی عربستان را می توان به روند رو به رکود اقتصاد آمریکا مرتبط دانست.

ژنرال آمریکایی: نباید به مذاکرات آمریکا و طالبان خوشبین بود

تهران - ایرنا - ژنرال چهار ستاره آمریکایی با اشاره به رویدادهای اخیر در روند صلح افغانستان اعلام کرد که نباید به مذاکرات جاری میان آمریکا با گروه طالبان خوشبین بود زیرا تا زمانی که مذاکره با دولت کابل انجام نشوند، صلح برای افغانستان دست نیافتی خواهد بود.

ژنرال آمریکایی: مردم افغانستان نباید به گفت‌وگوهای صلح آمریکا با طالبان خوشبین باشد

معاون سابق ستاد مشترک ارتش آمریکا اعلام کرد که مردم افغانستان نباید به گفت‌وگوهای دولت ترامپ با طالبان خوشبین باشند زیرا تا زمانی که این گروه با دولت افغانستان حاضر به مذاکره نشود صلح برقرار نخواهد شد.

استاد دانشگاه کالیفرنیا:اقتصاد آمریکا پاشنه آشیل ترامپ است

نیویورک– ایرنا– استاد اقتصاد کالج سینت مری کالیفرنیا تنها نقطه ضعف ترامپ را در 2 سال آینده، اقتصاد آمریکا دانست که با ورود به یک دوره از رکود و تداوم جنگ تجاری با چین، وضعیت سیاسی وی را با خطر روبرو خواهد کرد.

لابی‌گر ریاض در واشنگتن: رابطه آمریکا و ریاض برای امنیت اسرائیل مهم است

لاوروف: آمریکا قدرت رقابت اقتصادی را از داده است

وزیر خارجه روسیه گفت اقتصاد آمریکا قادر به رقابت صادقانه نیست به همین دلیل، آمریکا از روش‌های ناجوانمردانه استفاده می‌کند.

عبور از سد تحریم با راهبری اقتصاد تعاونی

نائب رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه مهم‌ترین عیوب اقتصاد ایران وابستگی به نفت و دولتی بودن بخش هایی از اقتصاد است که در حیطه‌ی وظایف دولت نیست گفت: اقتصاد قوی، نقطه‌ی قوّت و عامل مهمّ سلطه‌ناپذیری و نفوذناپذیری کشور است.

دیدار ملک سلمان با فرمانده سنتکام در ریاض

پادشاه عربستان سعودی و رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا (سنتکام) در ریاض دیدار و گفت‌وگو کردند.

تغییر اقتصاد نفتی به همین سادگی نیست

ضرورت متنوع سازی اقتصاد برای کشورهای تولیدکننده نفت خاورمیانه هرگز به این حد شدید نبوده است.

عبدالمهدی وارد ریاض شد

منابع از ورود نخست‌وزیر عراق به ریاض خبر دادند.

بروز نشانه های رکود در اقتصاد آمریکا از کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک در آمریکا اخیرا با مشکل مواجه شده اند. شرکت های کوچک چالش های بزرگتری دارند و این اخطاری برای اقتصاد این کشور است.

چین، همچنان بر مدار رشد اقتصادی

پکن- ایرنا- کارشناسان می گویند در حالی که رشد اقتصاد جهان کند شده و اقتصاد داخلی با فشار بیشتری برای رکود روبرو است، ثبات رشد اقتصادی چین در سه ماهه نخست سال جاری میلادی بیانگر تقویت پایه های اقتصاد این کشور در برابر جنگ تجاری و یکجانبه گرایی آمریکا است.

زمین اصلی دعوای آمریکا علیه ایران اقتصاد است

تهران-ایرنا- کارشناس مسائل بین الملل زمین اصلی دعوای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را اقتصاد عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف حلقه ضد ایرانی دولت آمریکا علیه سپاه این است که چنانچه ترامپ در انتخابات آتی شکست خورد و دولتی دموکرات به قدرت رسید، نتواند به آسا

نخست وزیر عراق راهی ریاض شد

بغداد – ایرنا – در ادامه روند تصاعدی روابط بین بغداد و ریاض و در ادامه سفرهای رییس جمهوری و رییس پارلمان عراق به عربستان سعودی، «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر این کشور در یک سفر رسمی امروز چهارشنبه راهی ریاض شد.

ابراز امیدواری ملک سلمان نسبت به ارتقای سطح روابط با عراق/ امضای ۱۳ توافقنامه همکاری در ریاض

نخست‌وزیر عراق در جریان سفر به ریاض، مذاکراتی با پادشاه عربستان انجام داد.

گروه بریکس آینده اقتصاد جهان را شکل می‌دهد

سیاسیون برای اقتصاد نسخه بپیچند

تهران- ایرنا- همان‌طور که در پایین بودن نرخ بنزین تردیدی نیست اما در این مورد هم تردیدی نیست که درآمد مردم پایین است و تورم و کاهش ارزش پول ملی باعث شده مردم در وضعیت اقتصادی دشواری زندگی کنند.

گزارش فوربس از مخمصه نفتی عربستان در برابر آمریکا و اوپک

تهران - ایرنا - پایگاه خبری 'فوربس' در گزارشی درباره تشدید تحریم نفتی ایران از سوی آمریکا و موضع عربستان در این خصوص تاکید کرد که مقامات ریاض در موضع دشواری برای همراهی با آمریکا از یک سو و حفظ توافق های تولیدی در چهارچوب سازمان کشورهای صادر کننده (اوپک)

اقتصاد آمریکا در مسیر کاهشی

یک موسسه مطرح آمریکایی پیش‌بینی کرد رشد اقتصادی آمریکا در سال ۲۰۱۹ کاهش خواهد یافت.

تحقق اقتصاد نوین با تداوم اعتبار معاملات غیررسمی ممکن نیست