امنیت مناطق سیل زده برقرار است /ساماندهی شناورهای سبک

اهواز - فرمانده مرزبانی خوزستان از ساماندهی و اختصاص شناورهای سبک به مناطق سیل زده، یگان‌های مرزبانی و انتظامی این مناطق خبر داد.مطالب مرتبط

امنیت مناطق سیل زده برقرار است /ساماندهی شناورهای سبک

اهواز - فرمانده مرزبانی خوزستان از ساماندهی و اختصاص شناورهای سبک به مناطق سیل زده، یگان‌های مرزبانی و انتظامی این مناطق خبر داد.

شناورهای ارتش در خلیج‌فارس و دریای عمان رژه رفتند

همزمان با روز ارتش، شناورهای ارتش در بندرعباس رژه رفتند.

مجوز صید به شناورهای آبادان تا اطلاع ثانوی داده نمی شود

آبادان - ایرنا - معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات خوزستان گفت:مجوز صید به شناورهای صیادی در آبادان، با توجه به اعلام وضعیت فوق العاده در این شهرستان آبادان داده نمی شود.

ساماندهی باغ ویلاهای حاشیه شهرهای بوشهر ضروری است

بوشهر- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اخلاقی استان بوشهر گفت: باغ ویلاهای حاشیه شهرهای این استان نیازمند ساماندهی است و در صورت بی توجهی معضل های جبران ناپذیری در پی دارد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه: برقراری امنیت در منطقه بدون ایران امکان‌پذیر نخواهد بود

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تأکید کرد بدون حضور ایران نمی‌توان در خاورمیانه امنیت برقرار کرد.

ساماندهی رشته ها کلید خورد/ رشته‌ها باید دارای پیوست شغلی باشند

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: در ساماندهی مؤسسات آموزش عالی به جمع بندی رسیده ایم و ساماندهی رشته‌ها در مرحله بعدی آغاز می‌شود.

اعزام بیش از ۳۰ هزار نیرو برای تامین امنیت مناطق سیل‌زده

فرمانده ناجا گفت: به استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان بیش از ۳۰ هزار نیرو اعزام کردیم و امنیت در این مناطق کاملاً حفظ شده است.

مناطق دریایی از امنیت پایداری برخوردار است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مناطق دریایی تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران از استحکام و امنیت پایداری برخوردار هستند.

برقراری امنیت در مناطق سیلزده گلستان

جانشین فرمانده انتظامی استان در بازدید هوایی از برقراری امنیت در مناطق سیلزده گلستان خبر داد.

از «ایمنی غذایی» تا «امنیت غذایی»

ایمنی غذایی، عنصر ذاتی امنیت غذایی است و دسترسی به موادغذایی سالم، نیاز اساسی انسان است. نتایج تحقیقی که توسط محققان کشور انجام شده، لزوم توجه ویژه و رسیدن به یک سیاست روشن در زمینه امنیت غذایی بسته به مناطق مختلف کشور را یادآور می‌شود.

درخواست نشست از اتحادیه عرب و شورای امنیت درباره لیبی در میان افزایش تعداد کشته‌ها

در حالی که شورای امنیت به تلاش‌های خود برای توقف درگیری‌ها در لیبی و ارسال بدون شرط کمک‌های بشردوستانه به مناطق درگیری در طرابلس ادامه می‌دهد، آلمان برگزاری نشستی فوق‌العاده در شورای امنیت درباره لیبی را خواستار شد.

60 هزار جمعیت حاشیه نشین چابهار نیازمند ساماندهی اصولی هستند

چابهار- ایرنا- شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 60 هزار نفر جمعیت حاشیه نشین چابهار در مناطق کمب، مرادآباد، عثمان آباد، میرآباد، جنگلوک و هوت آباد نیازمند ساماندهی اصولی و واگذاری اشتراک برق، آب، بهداشت، آموزش و سایر خدمات دولتی هستند.

امنیت، یک تولید اجتماعی است

رئیس پلیس پایتخت در جمع اعضای مجمع خیرین امنیت ساز با اشاره به اهمیت وجود امنیت در کشور و نحوه ایجاد آن، گفت: امنیت یک تولید اجتماعی است که قشرها و افراد مختلف در آن دخیل هستند.

امنیت، یک تولید اجتماعی است

رئیس پلیس پایتخت در جمع اعضای مجمع خیرین امنیت‌ساز با اشاره به اهمیت وجود امنیت در کشور و نحوه ایجاد آن، گفت: امنیت یک تولید اجتماعی است که قشرها و افراد مختلف در آن دخیل هستند.

پایش هوایی معاون امنیت ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق سیل‌زده خوزستان‌

معاون امنیت ستاد کل نیروهای مسلح به همراه فرمانده مرزبانی استان خوزستان از مناطق مرزی و سیل زده استان خوزستان به صورت هوایی بازدید کرد.

شریعتی: نمی‌خواهیم تصمیمی بگیریم که ریسک تلفات انسانی داشته باشد

استاندار خوزستان گفت: امنیت منطقه کیانشهر بیشتر شده است، اما همچنان حالت آماده باش برقرار است. همچنین در خصوص پنج منطقه‌ای که اعلام کردیم تخلیه شوند هم وضعیت بهبود پیدا کرده با این وجود باز هم شرایطی که اعلام کردیم، علی رغم کم تر شدن تهدید پابرجاست، چون

خوزستان| سگ‌های ولگرد در هندیجان ساماندهی شوند

معاون فرماندار هندیجان گفت: انتظار داریم بحث سگ‌های ولگرد ضمن ساماندهی اقدامات اساسی طبق ضوابط صورت بگیرد این بحث‌ها تکراری شده و در هر جلسه شورای سلامت مطرح می‌شود.

طرح ساماندهی باغ‌های شیراز بازنگری می‌شود

‌شورای اسلامی شهر شیراز، با لایحه بازنگری طرح ساماندهی باغ‌های قصردشت موافقت و شهرداری را موظف کرد که ظرف مدت دو هفته طرح بازنگری شده را برای بررسی به صحن علنی ارائه دهد.

ارتباط تلفنی غرب هرمزگان و شهرستان بوموسی برقرار شد

بندرعباس- مدیرکل زیرساخت هرمزگان گفت: ارتباط تلفن های همراه شهرستان های بندرلنگه، پارسیان، کیش و بوموسی که به دلیل آسیب دیدگی زیرساخت قطع شده بود، برقرار شد.

هفته ای برای نکوداشت فدائیان امنیت جامعه

امنیت ، یکی از مولفه های اصلی حیات در هر جامعه بشری است و بدون امنیت ، زندگی اجتماعی معنا و مفهوم خود را از دست خواهد داد .