تاب آوری اجتماعی

مشاور وزیر کار و مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی بر ضعف‌های ساختاری و اجرایی امداد ونجات تاکید کرد و گفت بهبودخلاءهای موجود یکی از مهم‌ترین رسالت‌هاست.مطالب مرتبط

تاب آوری اجتماعی

مشاور وزیر کار و مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی بر ضعف‌های ساختاری و اجرایی امداد ونجات تاکید کرد و گفت بهبودخلاءهای موجود یکی از مهم‌ترین رسالت‌هاست.

بهره‌مندی وزارت نیرو از دانش آژانس‌های سازمان ملل در کاهش مشکلات اجتماعی پس از سیلاب/ افزایش تاب‌آوری کشور و مدیریت‌ قبل، حین و پس از بحران سیلاب

رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو، افزایش تاب‌آوری کشور در "قبل"، "حین" و "پس" از بحران سیلاب را یکی از نتایج موثر بهره‌گیری از تجربیات آژانس‌های سازمان ملل دانست.]]>

نشاط اجتماعی در دستور کار مسئولان فرهنگی و اجتماعی

در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی برافزایش نشاط اجتماعی در جامعه تاکید شد.

۵ معتاد در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

شهرکرد- فرمانده انتظامی شهرستان کوهرنگ گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان هشت قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف و پنج معتاد متجاهر نیزجمع آوری و تحویل کمپ ترک اعتیاد شدند.

جمع آوری کمک های مردمی در 13پایگاه

13 پایگاه کمک‌های مردمی شهر فولادشهر را جمع آوری می کنند.

موازی‌کاری دستگاه‌ها در جمع‌آوری کمک‌های مردمی

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: دستگاه ها، افراد حقیقی، حقوقی و NGO ها برای کمک رسانی اقدام کردند و چه بسا کمک هایی که انجام می گرفت موازی کاری بوده و نیازی به آن کمک ها نبود.]]>

جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

ایرنا- یاسوج- بیش از70 پایگاه جمع‌ آوری کمک‌ های مردمی در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به استانهای گرفتار در سیل برپا شده است.

جمع آوری کمک به سیل زدگان کشور

کارکنان پایگاه پدافند هوایی کیش کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای سیل زدگان استان‌های مختلف جمع آوری کردند.

آغاز‌ جمع آوری کمک دانش‌آموزان برای مناطق سیل‌زده

مدارس کشور در قالب پایگاه‌های همدلی در پویش سیل مهربانی به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانش‌آموزان پرداختند.

400 میلیارد تومان زکات در سال 97 از بخش کشاورزی جمع آوری شد

مدیر کل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی درباره میزان جمع آوری زکات از بخش کشاورزی در سال 97 گفت: بیش از 400 میلیارد تومان زکات از بخش کشاورزی جمع آوری شده است که این رقم در سال 96، 360 میلیارد تومان بود.

جمع آوری 360 هزار خودروی آلمانی در چین

شرکت خودروسازی ­بی.ام.دبلیو در چین سیصد و شصت هزار خودرو بی.ام.دبلیو را به علت نقص در کیسه هوا جمع آوری می کند.

ضرورت وحدت رویه برای جمع آوری کمکهای مردمی

دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد باید در جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و ارسال آن‌ها به استان‌های سیل زده وحدت رویه داشته باشند.

شبکه جمع‌ آوری آب‌های سطحی در قم ضعیف است

قم - ایرنا - مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب قم گفت: ضعف شبکه جمع‌ آوری آب‌های سطحی در این شهر در هنگام بارندگی‌های شدید مشهود است که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

برپایی 203 پایگاه جمع آوری کمک برای نیازمندان در روز برات

203  پایگاه در خراسان جنوبی برای جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان، کمک به محرومان و صدقه برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) برپا شد.

وضعیت جمع آوری روان آب ها در شاهرود مطلوب نیست

شاهرود - ایرنا - شهردار شاهرود گفت : برای جمع آوری روان آبها و هدایت آنها در این شهر ، برنامه ریزی مطلوبی در سال های گذشته نشده است.

اجرای طرح گفتگوی ملی خانواده برای ترمیم روانی سیل زدگان

معاون زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: طرح گفتگوی ملی خانواده و تاب‌آوری اجتماعی با حضور مددکاران و برای مدیریت شرایط روانی خانواده‌های آسیب دیده در مناطق سیل زده اجرا می‌شود.

اعزام مددکاران اجتماعی پلیس به مناطق سیل‌زده

معاون اجتماعی ناجا مرجع و خواستگاه مددکاری اجتماعی را آموزه‌ها و تعالیم اسلامی برشمرد و گفت: یاری رساندن و کمک به حل مشکلات پیرامون زندگی دیگران از نگاه ما یک ارزش و تکلیف دینی است.

بهره‌مندی وزارت نیرو از دانش آژانس‌های سازمان ملل

رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو، افزایش تاب‌آوری کشور در «قبل»، «حین» و «پس» از بحران سیلاب را یکی از نتایج موثر بهره‌گیری از تجربیات آژانس‌های سازمان ملل دانست

کانکس‌های مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه جمع‌آوری می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: کانکس تمام خسارت دیدگان از زلزله که خانه آنها بازسازی شده است جمع‌آوری می‌شود.

برندهای محرز قاچاق در البرز جمع آوری می شود

کرج- ایرنا- مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز اعلام کرد که کالاها و برند های محرز قاچاق از اول اردیبهشت ماه سال جاری دراین استان جمع آوری می شوند.