سرباز وظیفه شناس مسیر ۳۵ کیلومتری تا پادگان را پیاده آمد

سرباز وظیفه شناس جهت برقراری امنیت سیل زدگان با توجه به انسداد راه ارتباطی مسیر ۳۵ کیلومتری محل سکونت تا محل کار را پیاده آمد.مطالب مرتبط

سرباز وظیفه شناس مسیر ۳۵ کیلومتری تا پادگان را پیاده آمد

سرباز وظیفه شناس جهت برقراری امنیت سیل زدگان با توجه به انسداد راه ارتباطی مسیر ۳۵ کیلومتری محل سکونت تا محل کار را پیاده آمد.

سرباز وظیفه شناس مسیر ۳۵ کیلومتری تا پادگان را پیاده آمد

تشویق سرباز وظیفه شناس پاسگاه انتظامی پلدختر

همایش پیاده روی خانوادگی در مهاباد

همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان و خانواده‌های تیپ 364 شهید نصیرزاده ارتش در پادگان این تیپ برگزار شد.

سالی ۲ هزار و ۲۰۵ سرباز نخبه به نیروهای مسلح معرفی می شود

دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت:سالی ۴۰هزار نیروی وظیفه تحت عنوان نیروی امریه به سازمان‌ها می‌روند و سالانه هم ۲هزار و۲۰۵ سرباز نخبه از بنیاد ملی نخبگان به نیروهای مسلح معرفی می‌شوند.

اعلام شرایط جذب «سرباز معلم» برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

بر اساس بخشنامه صادره آموزش و پرورش زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین تا پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است. جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدار

سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف است

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف و قانون است، برای ما و تمام فرماندهان در نیروی مسلح جایگاه سرباز بسیار ارزشمند است.

تاخیر در ابتلا به آرتروز با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی روزانه

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که تنها یک ساعت پیاده‌روی سریع در هفته می‌تواند ناتوانی حرکتی در افراد مسن ناشی از درد آرتریت، درد مفصلی یا سفتی اندام‌ها را کاهش دهد. این زمان برابر با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی در روز است.

دنده عقب گرفتن کامیون، باعث مرگ عابر پیاده شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخورد کامیونی که از یک کارگاه به صورت دنده عقب در حال خارج شدن بود با عابر پیاده‌، منجر به فوت عابر پیاده شد.

انتقال پادگان ارتش در اردبیل به خارج از شهر تعیین تکلیف می شود

اردبیل - ایرنا- فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: انتقال پادگان ارتش در این شهر از سال های قبل مطرح بوده و مقرر است برا یاانتقال آن به خارج از شهر تصمیم گیری نهایی گرفته شود .

کشمش بر سر یک پُل

در فاصله ۴۵ کیلومتری شهرستان بجنورد دو روستا به نام اخلی و دونگل قرار دارند که مسیر ارتباطی آن در روزهای ابتدایی سال به علت بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه اترک قطع شد.

کشمکش بر سر یک پُل

در فاصله ۴۵ کیلومتری شهرستان بجنورد دو روستا به نام اخلی و دونگل قرار دارند که مسیر ارتباطی آن در روزهای ابتدایی سال به علت بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه اترک قطع شد.

طرح آبرسانی به پادگان نهبندان 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

بیرجند - ایرنا - فرماندار نهبندان گفت: طرح آبرسانی به پادگان ارتش این شهرستان اکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 2 هفته آینده به اتمام می رسد.

خوشحالی مردم‌ و کشاورزان شهرستان سرباز در پی طغیان رودخانه سرباز

بارش باران در شهرستان سرباز، مردم و کشاورزان این شهرستان را خوشحال کرد.

تقویت اعتماد به نفس سربازان از اهداف «جشنواره سرباز»

دبیر جشنواره سرباز: تجلیل، ارتقای نشاط و هویت بخشی، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در سربازان از اهداف برگزاری «جشنواره سرباز» است

ثبت‌نام جذب سرباز‌معلم از 27 فروردین

ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه تا پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است.

«سرباز» در کنار سیل زده ها

تهران - ایرنا - قصه سریال «سرباز» که قرار بود بخشی از آن در میان زلزله‌زده‌ها روایت شود با حادثه سیلاب اخیر تغییر کرد و ادامه تصویربرداری آن برای همدردی با آسیب‌دیدگان در مناطق سیل‌زده دنبال می‌شود.

پایان فصل چهارم کاوش در تنب "پرگان جناح" ‌بستک ‌

‌تنب پرگان در دو کیلومتری جنوب شهر جناح و 30 کیلومتری خلیج فارس واقع شده ‌و کاوش های باستان شناسی آن از سال 90 آغاز شده است.

درو گادرد وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Sabrina را بر عهده گرفت؛ احتمال پذیرفتن وظیفه کارگردانی

کتاب «محمد مقدم؛ شاعر و زبان‌شناس» بررسی می‌شود

نشست معرفی و بررسی کتاب «محمد مقدم؛ شاعر و زبان‌شناس» نوشته کامیار عابدی، فردا یکشنبه ۲۵ فروردین در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.