هویزه و 70 روستای سیل زده خوزستان تحت حمایت سپاه الغدیر یزد

جانشین سپاه الغدیر استان یزد، گفت: تمام مردم شهرهای هویزه، رفیع و 70 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 45 هزار نفر، تا پایداری کامل وضعیت این منطقه در برابر سیل، تحت حمایت نیروهای سپاه الغدیر یزد هستند.مطالب مرتبط

هویزه و 70 روستای سیل زده خوزستان تحت حمایت سپاه الغدیر یزد

جانشین سپاه الغدیر استان یزد، گفت: تمام مردم شهرهای هویزه، رفیع و 70 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 45 هزار نفر، تا پایداری کامل وضعیت این منطقه در برابر سیل، تحت حمایت نیروهای سپاه الغدیر یزد هستند.

خدمات رسانی سپاه الغدیر یزد به 39 هزار سیلزده خوزستان

یزد - ایرنا - جانشین سپاه الغدیر یزد گفت: شهرهای هویزه، رفیع و حدود 70 روستا با جمعیتی بالغ بر 39 هزار نفر تحت پوشش نیروهای سپاه الغدیر هستند.

نجات ۷۰ روستای هویز با ساخت چهار کیلومتر خاکریز مستحکم

یزدـ‌ معاون مهندسی سپاه الغدیر یزد با اشاره به اقدامات این واحد در منطقه سیل‌زده هویزه گفت: هویزه و ۷۰ روستای تابعه آن با ساخت بیش از چهار کیلومتر خاکریز در برابر سیل بیمه شدند.

بسیج جامعه پزشکی یزد 300 میلیون ریال دارو به هویزه ارسال کرد

یزد - ایرنا - مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه الغدیر استان یزد گفت: افزون بر 300 میلیون ریال اقلام دارویی توسط این جامعه به مناطق سیل زده هویزه خوزستان اسال شد.

معرفی سپاه الغدیر یزد بعنوان معین شهر سیل زده هویزه

کنترل سیلاب، اسکان موقت ساکنین و در صورت نیاز بازسازی شهر بر عهده این یگان گذاشته شد .

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در هویزه

بیمارستان صحرایی و سیار نیروی دریایی سپاه برای درمان و امدادرسانی به سیل‌زدگان منطقه خوزستان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه در هویزه راه‌اندازی شد.]]>

راهپیمایی مردم خوزستان در حمایت سپاه برگزار شد

اهواز ـ مردم شهرهای مختلف استان خوزستان بعد از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند.

بیمارستان صحرایی نیرو دریایی سپاه برای سیل‌زدگان خوزستان راه‌اندازی شد+تصاویر

بیمارستان صحرایی و سیار نیروی دریایی سپاه برای درمان و امدادرسانی به سیل‌زدگان منطقه خوزستان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه در هویزه راه‌اندازی و خدمات فوری و رایگان در اختیار آسیب‎دیدگان ناشی از سیل در منطقه قرار گرفت.

تخلیه 19 روستای شهرستان هویزه

سرپرست فرمانداری هویزه گفت : 19 روستای این شهرستان به علت وقوع سیل تخلیه شد.

بازدید هوایی شیوخ و بزرگان عرب از تالاب هویزه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، شیوخ و بزرگان عرب مناطق سیل زده خوزستان بمنظور رفع ابهامات در فضای مجازی با بالگرد از تالاب هویزه بازدید کردند.

خدمات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مناطق سیل زده خوزستان

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: سپاه امام سجاد هرمزگان در ۴۰ روستای سیل زده شهرستان کارون استان خوزستان به مردم سیل زده خدمت رسانی می‌کند.

باز شدن کانال الغدیر ارتفاع رودخانه کارون را کاهش می دهد

اهواز- ایرنا- مسئول اسبق مهندسی و تخریب قرارگاه مقدم جنوب کربلا گفت: با توجه به حجم آب رهاسازی شده از سدهای خوزستان با باز شدن کانال الغدیر ارتفاع آب کارون به یک متر کاهش پیدا می کند.

چهار روستای تابعه هویزه، تحت پوشش موکب الرضای یزد هستند

یزد- ایرنا- مسئول موکب الرضای استان یزد با اشاره به این که چهار روستای تابعه شهرستان هویزه تحت پوشش این موکب هستند، افزود: موکب الرضای یزد در حال حاضر 1500 نفر از خانواده‌های سیل زده را در داخل اردوگاه تحت پوشش قرار داده است.

بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه آماده خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان خوزستان + فیلم

بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گلزار شهدای هویزه جهت خدمات درمانی به سیل‌زدگان راه‌اندازی شد.

آب شرب 98 روستای سیل زده خوزستان همچنان قطع است

اهواز - ایرنا - سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان گفت: سیلاب باعث قطع آب شرب یکهزار و 81 روستای خوزستان با جمعیت 320 هزار نفر شد که آب شرب بخشی از این روستاها وارد مدار شد اما همچنان آب 98 روستا قطع است.

حمایت قاطع نمازگزاران سنندجی از سپاه پاسداران/کردستانی‌ها یک صدا حمایت از سپاه، حمایت از نظام است را فریاد زدند

سد الغدیر ساوه در آستانه سر ریز شدن

سد تمام بتنی الغدیر ساوه با توجه به دبی بالای آب ورودی طی روز های آینده سر ریز میکند.

راه 30 روستای خوزستان بازگشایی شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: جاده دسترسی به 30 روستای خوزستان با فروکش کردن آب در 14 مسیر روستایی بازگشایی شد.

سپاه مانعی برای تحقق اهداف شوم آمریکا در منطقه

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه الغدیر یزد: آمریکا سپاه را تنها مانع برای تحقق اهداف شوم خود در منطقه می‌داند.

قطع آب ۱۶۱ روستای استان خوزستان /خروجی از سدها رو به کاهش است

بنا بر اعلام وزارت نیرو در حال حاضر حدود ۱۶۱ روستای استان خوزستان به دلیل آب‌گرفتگی با قطعی آب روبه‌رو هستند که توزیع آب بسته‌بندی و آبرسانی با تانکر به این مناطق در حال انجام است. هم‌چنین برق ۹۳ روستای خالی از سکنه استان نیز به منظور حفظ ایمنی و جلوگیری