هوش مصنوعی و Wifi با مواد مخدر مقابله می‌کنند!
مطالب مرتبط

هوش مصنوعی و Wifi با مواد مخدر مقابله می‌کنند!

کشف بیش از ۱۳ تن مواد مخدر طی ۷ روز

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در کشور در هفت روز گذشته خبر داد.

مواد مخدر تهدیدگر سرمایه‌های اجتماعی

رئیس کل دادگستری قزوین گفت: با وجود افزایش چند برابری انواع مواد مخدر در جامعه، کمبود‌های زیادی برای مقابله با مواد مخدر احساس می‌شود.

کشف ۱۷ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در کشور

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر، از کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در کشور از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.

کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان از ابتدای سال تاکنون

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در کشور از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.

مواد مخدر علت ۵۵ درصد طلاق‌ها و ۷۰ درصد جرایم زندانیان است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه مواد مخدر و اعتیاد در رأس آسیب‌های اجتماعی قرار دارند، گفت: مواد مخدر علت بیش از ۵۵ درصد طلاق‌ها در کشور است.

پیش نویس اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر به مجمع رفت

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد: پیش نویس وضع قوانین جدید برای مبارزه با برخی مواد مخدر صنعتی و نیز مواد مخدری مانند گل و اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته است.

کشف یک کیلو گرم مواد مخدر در مخفیگاه متهم

رئیس کلانتری تهران نو از دستگیری یک خرده فروش حرفه‌ای مواد مخدر و کشف یک کیلو مواد مخدر از مخفیگاهش خبر داد.

متلاشی شدن 2 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 113 درصد رشد داشته است.

شناسایی ۷۰ سایت و کانال فروش مواد مخدر/ دستگیری ۲۰ هزار خرده فروش از اطرف مدارس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف ۶٨۵ تن مواد مخدر و جمع آوری ۲۵ هزار معتاد متجاهر در سال گذشته در کشور خبر داد.

9 کیلو گرم مواد مخدر در یاسوج کشف شد

یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 کیلو گرم مواد مخدر از یک خودروی سواری پژو در محور شیراز به یاسوج مرکز این استان کشف و ضبط شد.

یک هزارو 950 کیلوگرم مواد مخدر در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزارو 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر دراین استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 113 درصد رشد داشته است.

یک هزار و 950 کیلوگرم مواد مخدر در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 113 درصد رشد داشته است.

مبارزه با مواد مخدر، جهاد در راه خدا است

قزوین – ایرنا – رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: مبارزه با مواد مخدر از نظر فرهنگی، امنیتی، قضایی و درمانی جهاد در راه خدا است و باید دستگاه های متولی بهتر و بیشتر در این زمینه تلاش کنند.

کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم مواد مخدر طی عملیات مشترک پلیس دزفول و اندیمشک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان از کشف ۴۴ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های دزفول و اندیمشک خبر داد.]]>

کاهش رشد مواد مخدر صنعتی در کشور؛ علت افزایش گرایش جوانان به "گل"

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر از کاهش رشد مصرف مواد مخدر صنعتی شیشه و کراک در کشور خبر داد.

55 درصد علت طلاق‌ها به مواد مخدر مربوط است/یک سازمان به‌تنهایی در مبارزه با مواد مخدر کارایی ندارد

كشف 200 كیلوگرم مواد مخدر از سودگران مرگ

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 200 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبر داد.

افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: قدرت ماده مخدر «گُل» در توهم‌زایی و بروز سایر آسیب‌ها چند برابر بقیه مواد مانند حشیش است.

میانگین سن شروع مصرف مواد مخدر در کشور به 15 سال رسیده است

تهران- ایرنا- معاون دفتر سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: میانگین سن شروع مصرف مواد مخدر در کشور نسبت به گذشته کاهش یافته و به 15 سال رسیده است و شاید موضوع کنجکاوی در سن نوجوانی یا باورهای غلط درباره مصرف برخی مواد مخدر باعث این موضوع شده ب