مسابقات بین‌الملی قرآن تأثیرات بسزایی در جامعه و ترغیب جوانان به قرآن دارد

امام جمعه اهل سنت پاوه گفت: فعالیت‌های قرآنی و مسابقات بین الملی قرآن کریم تأثیرات بسزایی در جامعه دادرد و موجب ترغیب جوانان به قرآن می‌شود.مطالب مرتبط

مسابقات بین‌الملی قرآن تأثیرات بسزایی در جامعه و ترغیب جوانان به قرآن دارد

امام جمعه اهل سنت پاوه گفت: فعالیت‌های قرآنی و مسابقات بین الملی قرآن کریم تأثیرات بسزایی در جامعه دادرد و موجب ترغیب جوانان به قرآن می‌شود.

مسابقات بین‌المللی قرآن انس مردم به قرآن را افزایش می‌دهد

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق با بیان اینکه مسابقات بین‌المللی قرآن موجب ترویج سبک زندگی قرآنی در سطح جامعه می‌شود، اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی قرآن انس مردم به قرآن را افزایش می‌دهد.

معرفی برگزیدگان مسابقات بین‌الملی قرآن در بخش‌های مختلف+اسامی

جمهوری اسلامی ایران به نقش زنان در جامعه ایمان دارد

داور لبنانی مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان گفت: جمهوری اسلامی ایران طبق تاکیدات اسلام و قرآن به نقش زنان در جامعه ایمان دارد.

مسابقات بین‌المللی امکان شناسایی و معرفی قهرمانان قرآنی در جامعه زنان را فراهم کرده است

حافظ سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بانوان با بیان اینکه مسابقات بین‌المللی قرآن از طریق معرفی قهرمانان سبب جذب افراد بیشتر و انگیزه سازی در جامعه هدف می‌شود، گفت: بانوان ایرانی حتی بدون حمایت هم به دلیل علاقمندی‌ها و همت شخصی تا مراحل عالی فعالی

ویدئو / دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن با مقام معظم رهبری

مراسم پایانی سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم صبح دوشنبه (26 فروردین) با شرکت اساتید برجسته و قاریان بین‌المللی و همچنین قرآن‌پژوهان و میهمانان شرکت‌کننده در این مسابقات، در حضور مقام معظم رهبری برگزار شد. ایشان در این مراسم، فهم قرآن و عمل به

مفاهیم قرآنی چقدر در جامعه اجرا شده است؟

یک کارشناس دینی در رابطه با اجرای شدن مفاهیم قرآن در جامعه و با تاکید بر این موضوع که قرآن کتاب جامعی برای زندگی است، گفت:ما باید تمسک به قرآن یعنی‌" اقامه کردن مفاهیم قرآنی " را در جامعه مد نظر داشته باشیم. سخت‌ترین کار در رابطه با قرآ، پیاده‌سازی و نهاد

تدوین کتاب "چهل سال مسابقات قرآن" در آینده نزدیک/ عملکرد مسابقات، نقد و بررسی شود

حجت‌الاسلام نظری برگزارکننده 5 دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن گفت: مسابقات شکل تکراری به خود گرفته است. باید از توسعه کمی مسابقات پرهیز و به ابعاد کیفی مسابقات توجه کنیم.

وداع مهدی غلام‌نژاد از مسابقات بین‌المللی قرآن

مهدی غلام‌نژاد، قاری متسابق در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، عصر امروز با انتشار بیانیه‌ای، رسماً از شرکت در مسابقات قرآن خداحافظی کرد.

شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

دیدار شرکت‌کنندکان مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب به‌صورت زنده از شبکه قرآن و رادیو قرآن پخش می‌شود.

ایران زیر ساخت‌های مناسبی جهت برپایی مسابقات قرآنی باشکوه دارد

مومنه واجد متسابق سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان گفت: ایران زیر ساخت های مناسبی جهت برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان دارد.

حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان از آموزه‌های قرآن و شهداست

مراسم پایانی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح امروز (دوشنبه) با شرکت اساتید برجسته و قاریان بین المللی و همچنین قرآن‌پژوهان و میهمانان شرکت کننده در این مسابقات، در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

مسابقات بین‌المللی قرآن فرصت عرضه دیپلماسی فرهنگی است

سیاووشی از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به عنوان یک فرصت مناسب برای دیپلماسی فرهنگی یاد کرد و گفت: با افزایش تبلیغات میدانی و دعوت از اقشار مختلف مردم می‌توان شرایط را به گونه‌ای فراهم کرد که ایرانیان علاقه‌مند و مانوس با قرآن کریم از این مسابقات بازدید ک

انس با قرآن به انسان آرامش می‌دهد/ایران دوست و حامی ملت عراق است

یک شرکت‌کننده مسابقات قرآن کریم از کشور آلمان گفت: انس با قرآن می‌تواند آرامش خاصی به انسان‌ها بدهد.

قرائت نفر نخست مسابقات بین‌المللی قرآن در حضور رهبر انقلاب

اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت‌کننده در سی و ششمین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، صبح امروز با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مسابقات بین المللی قرآن از یک رویداد به یک فعالیت مستمر تبدیل شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در افتتاحیه مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: گفتگو و سخن در خصوص معارف قرآنی می‌تواند مسابقات بین المللی قرآن را از یک رویداد موسمی به یک فعالیت مستمر تبدیل کند.

60 طلبه از 36 کشور در مسابقات قرآن کریم قم حضور دارند

قم - ایرنا - مدیر قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه، با اشاره به آغاز سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ویژه طلاب علوم دینی از 21 فروردین ماه در قم گفت: 60 طلبه از 36 کشور جهان اسلام در مرحله نهایی این دوره از مسابقات حضور دارند.

مسابقات قرآن کریم در مرکز اسلامی هامبورگ

مرکز اسلامی هامبورگ میزبان مسابقات قرآن کریم با حضور 222 قاری و حافظ و دلباخته قرآن از کشورهای مختلف اروپایی است.

خیز قاری ایرانی برای کسب مقام اول مسابقات قرآن ایران

مهدی غلام‌نژاد با اجرای صحیح خود توانست جواز حضور در فینال سی‌و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن‌کریم را کسب کند.

سیداحمد نجفی: آسیب‌های جامعه به دلیل عمل نکردن به قرآن است/ خواندن قرآن، آرامم می‌کند