اوج‌گیری قیمت نفت با تشدید خشونت در لیبی

نفت روز جمعه تحت تاثیر اوج‌گیری خشونت‌ها در لیبی و آمار اقتصادی مطلوب چین، ضرر شدیدی را که در اوایل معاملات داشت، جبران کرد و هفته را با قیمت بالاتری به پایان رساند.مطالب مرتبط

تشدید درگیریها در «طرابلس» لیبی؛ نقش سعودی و غرب در حمایت از حفتر

درگیری ها در شهر «طرابلس» لیبی درحالی تشدید شده است که نقش عربستان سعودی و کشورهای غربی در حمایت از نیروهای تحت امر «خلیفه حفتر» کاملا به چشم می خورد.

گوترش:کمیته تحریم به خشونت جنسی در درگیری ها توجه کند

نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد خشونت جنسی را عاملی برای شعله ور ماندن درگیری ها دانست و از شورای امنیت و کمیته تحریم آن خواست تا به این مساله در تصمیم گیری ها توجه جدی داشته باشند.

تشدید نظارت بر بازار در آستانه ماه رمضان

در ستاد تنظیم بازار استان سمنان درباره نظارت بر توزیع کالا در ماه رمضان و عرضه و قیمت شکر تصمیم گیری شد.

تشدید درگیری‌ها در پایتخت لیبی و تعطیلی فرودگاه

دادستان دادگاه بین‌المللی کیفری: تردیدی برای تحقیق در لیبی نخواهیم داشت

دادستان دادگاه بین‌المللی کیفری در بیانیه‌ای اعلام کرد که دفترش در حال بررسی جرایم احتمالی صورت گرفته در لیبی در نتیجه خشونت‌های اخیر در این کشور است و تردیدی برای گسترش تحقیقات و پیگیری‌ها نخواهد داشت.

آماده باش کامل در پایتخت لیبی/ مهاجمان جبهه جدیدی را در جنوب طرابلس باز کردند

با تشدید بحران انسانی در پایتخت لیبی و تلاش برای نفوذ نیروهای وابسته به حفتر به جنوب شهر، آماده باش نیروهای نظامی و امنیتی دولت وفاق ملی به بالاترین حد خود رسید.

ایتالیا به دنبال میانجیگری در بحران لیبی است

رم - ایرنا - ایتالیا در پی تشدید جنگ داخلی در لیبی، به دنبال میانجیگری و پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای این بحران است.

تلاش امارات برای بی ثبات کردن ترکیه

دیلی صباح: رد پای اماراتی ها در همه کانون های تنش منطقه ای، از کودتای خونین مصر گرفته تا درگیری های خشونت آمیز در لیبی مشهود است

تشدید وضعیت فوق‌العاده در پایتخت لیبی؛ هشدار طرابلس به اروپا

بمباران پایتخت لیبی و وقوع انفجارهای شدید در طرابلس

گزارش های رسانه ای از بمباران پایتخت لیبی و وقوع انفجارهای شدید در این شهر در سایه تشدید درگیری های نظامی حکایت دارد.

آخرین تحولات لیبی| بمباران شدید طرابلس؛ السراج خواستار اعزام کمیته حقیقت‌یاب شد

همزمان با تشدید بمباران هوایی طرابلس، نخست‌وزیر دولت وفاق ملی لیبی از سازمان ملل خواست کمیته‌‌ای حقیقت‌یاب برای بررسی جنایات نیروهای ژنرال حفتر در پایتخت و اطراف آن، اعزام کند.

نمایش «دَد»| گام‌های نامطمئن خشونت‌نگاری

این روزها تئاتر ایران درگیر به نمایش گذاشتن خشونت در جامعه شده است، نمایش‌هایی که می‌شود از منظر اخلاقی و نگرشش انتقادیشان به خشونت‌طلبی جامعه به تماشایشان نشست. نمایش «دد» اثر حمید خرم نیز واجد چنین ویژگی‌هایی است.

هشدار کمیسر عالی سازمان ملل درباره شکل گیری موج آوارگان در لیبی

پاپ فرانسیس: گفت‌وگو را بر خشونت مقدم بدانید

رهبر کاتولیک‌های جهان در مراسم عید پاک، با نکوهش خشونت فراگیر در سطح دنیا از همگان خواست در کشمکش‌ها به دنبال راه‌حلی مسالمت‌جویانه باشند.

نقش امارات در ناآرامی‌های لیبی از زبان یک مقام لیبیایی

رئیس شورای عالی دولت لیبی گفت که امارات از طریق حمایت از خلیفه حفتر به جنگ در لیبی دامن می‌زند.

رئیس پارلمان لیبی: پس از آزادسازی طرابلس، انتخابات برگزار می‌شود

رئیس پارلمان لیبی با تاکید بر اینکه مردم این کشور پس از اتمام عملیات آزادسازی طرابلس، به پای صندوق‌های رأی‌ خواهند رفت، تصریح کرد که اقدامات ارتش در راستای عمل به توافقات سیاسی است. این در حالی است که پارلمان لیبی که مقر آن در طبرق در شرق لیبی است اولین ج

تضمین تأمین نفت از سوی مرد سیا در لیبی!

در یک اقدام دور از انتظار، دولت آمریکا که پیش از این تنها دولت وفاق ملی تحت حمایت سازمان ملل متحد در لیبی را به رسمیت می‌شناخت، از ژنرال خلیفه حفتر و ارتش ملی لیبی وی اعلام پشتیبانی کرد.

ضرورت تشدید نظارت بر نحوه توزیع گوشت مرغ در استان سمنان

سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان، با بیان اینکه توزیع مرغ در سراسر استان باید به قیمت مصوب و یکسان باشد، گفت: نظارت های لازم برای توزیع مرغ در استان تشدید شود.

بیشترین فراوانی ورودی پرونده به محاکم قضایی اردبیل مربوط به درگیری و خشونت است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت:‌ خشونت جزو مواردی است که از فراوانی بالای ورودی پرونده در دستگاه قضایی حکایت دارد و نخستین ورودی پرونده از حیث فراوانی مربوط به درگیری و خشونت و ضرب و جرح است.

روسیه و آمریکا در لیبی؛ حرکت با چراغ خاموش

تهران-ایرنا- روسیه در سوریه عرض اندام آشکاری داشت اما هنوز در لیبی برگه هایش را رو نکرده است مثل رقیب آمریکایی اما هم مسکو و هم واشنگتن یک چشم را به لیبی و عملیات ژنرال حفتر دوخته اند و چشم دیگر را به یکدیگر.