مخالفت آمریکا با تغییر حق رای کشورها در صندوق بین المللی پول

آمریکا با افزایش سهم برخی کشورها از تامین مالی صندوق بین‌المللی پول مخالفت کرد.مطالب مرتبط

آنکه باید تغییر ماهیت دهد رژیم آمریکا است

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آنکه باید تغییر ماهیت دهد رژیم آمریکا است نه ایران؛ مخالفت های فزاینده جامعه بین المللی نسبت به رفتارها و اقدامات خلاف قوانین بین المللی، تغییر ماهیت رژیم آمریکا را تبدیل به یک مطالبه جهانی کرده است.

تغییر ماهیت آمریکا تبدیل به مطالبه جهانی شده است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مخالفت‌های فزاینده جامعه بین المللی نسبت به اقدامات خلاف قوانین بین المللی، تغییر ماهیت رژیم آمریکا را تبدیل به یک مطالبه جهانی کرده است.

سخنگوی وزارت خارجه: تغییر ماهیت رژیم آمریکا تبدیل به یک مطالبه جهانی شده است

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا گفت:‌ مخالفت‌های فزاینده جامعه بین‌المللی نسبت به رفتارها و اقدامات خلاف قوانین بین‌المللی، تغییر ماهیت رژیم آمریکا را تبدیل به یک مطالبه جهانی کرده است.

مخالفت چین با عدم تمدید معافیت‌های نفتی

سخنگوی وزارت خارجه چین، از مخالفت کشورش با تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد و گفت: همکاری ما و ایران کاملا قانونی است. ما قوانین بین‌المللی را نقض نمی‌کنیم.]]>

ترکیه مجبور به درخواست کمک از صندوق بین المللی پول خواهد شد

آنکارا- ایرنا- مشاور وزیر امور خارجه آمریکا گفت: در صورت اعمال تحریم از سوی دونالد ترامپ علیه ترکیه در خصوص مسأله خرید اس 400 از روسیه، ترکیه مجبور به کمک گرفتن از صندوق بین المللی پول خواهد شد.

صندوق بین المللی پول برای کمک به ونزوئلا شرط گذاشت

تهران-ایرنا- رئیس صندوق بین المللی پول برای کمک به ونزوئلا در حل و فصل مشکلات اقتصادی این کشور را به رسمیت شناختن رهبری این کشور توسط اعضای صندوق مشروط کرد.

دولت موظف به پیگیری حقوقی اقدام آمریکا علیه سپاه در مجامع بین المللی شد

تهران - ایرنا- نمایندگان مجلس، دولت را موظف کردند ضمن اعتراض و اقدام حقوقی به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین المللی ازطریق مراودات با کشورها و رایزنی با مجامع و سازمان های بین المللی از حداکثر توان خود برای بی اثر کردن اقدام وا

مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی/ سامری: نمی‌توان تصمیم مجلس را در خارج از مجلس تغییر داد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در اسفندماه در جریان بررسی بودجه 98 با هرگونه افزایش قیمت بنزین و بازگشت سهمیه بندی مخالفت کرده بودند و اینطور نیست که بتوان این تصمیم نمایندگان مجلس را در جلسه‌ای بیرون از مجلس تغییر داد.

ایران در روابط داخلی و بین‌المللی کشورها دخالت نمی‌کند

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری با همتای ترک خود گفت: هیچ وقت در روابط داخلی و بین‌المللی کشورها دخالت نمی‌کنیم اما تمایل خود را اعلام خواهیم کرد.

واکنش ائتلاف نوری مالکی به عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران

نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق از تمام کشورها خواست تا با تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران مخالفت کنند.

صندوق بین‌المللی پول: جاده ابریشم جدید به نفع اقتصاد جهان است

مدیر بخش آسیا پاسیفیک صندوق بین المللی پول (IMF) گفت طرح کمربند و جاده چین از نظر توسعه زیربناها در کشورهای کم درآمد به نفع جهان بوده است .

پیش‌شرط کره جنوبی برای پیوستن کره شمالی به صندوق بین‌المللی پول

کره شمالی پیش شرط حضور کره شمالی در صندوق بین‌المللی پول را مطرح کرد.

چین بار دیگر با تحریم نفتی ایران توسط آمریکا مخالفت کرد

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال عدم تمدید معافیت های آمریکا برای واردات نفت از ایران، بار دیگر با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مخالفت کرد.

وزیر دارایی پاکستان از قطعی شدن وام صندوق بین‌المللی پول خبر داد

وزیر دارایی پاکستان اعلام کرد: سرانجام رایزنی‌های ما به نتیجه رسید و مبلغی بین 6 تا 8 میلیارد دلار از صندوق بین‌المللی پول دریافت خواهیم کرد.

درخواستی برای وام به صندوق بین‌المللی پول ارایه نشده است

بانک مرکزی اعلام کرد که درخواستی برای دریافت وام از صندوق بین‌المللی پول، ارایه نکرده است.

چاووش‌اوغلو: وقتی آمریکا به دیگر کشورها می‌گوید از کجا نفت بخرند رفتارش همانند شیطان است

وزیر امور خارجه ترکیه با انتقاد از تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت از تحریم خرید نفت ایران گفت زمانی که آمریکا به دیگر کشورها می‌گوید از کجا نفت بخرند رفتارش همانند شیطان است.

آمریکا با معافیت کالاهای پاکستانی از عوارض گمرکی مخالفت کرد

تهران - ایرنا - مشاور نخست وزیر پاکستان گفت، دولت «دونالد ترامپ» با درخواست پاکستان برای معاف شدن محصولات این کشور از عوارض گمرکی آمریکا مخالفت کرد.

آمریکا به دنبال لغو معافیت کشورها در همکاری‌های هسته‌ای با ایران

رئیس‌جمهور آمریکا و مشاورانش در حال بررسی لغو معافیت‌های اعطا شده به برخی کشورها برای همکاری در برنامه‌های هسته‌ای صلح‌آمیز ایران هستند.

نماینده آمریکا:کنگره با وتوی قطعنامه ضد جنگ یمن مخالفت کند

نیویورک- ایرنا- نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به وتوی ترامپ نسبت به قطعنامه کنگره آمریکا درباره توقف حمایت از عربستان سعودی در جنگ یمن، از کنگره خواست با این تصمیم ترامپ مخالفت کند.

ریاست صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تغییر کرد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از صندوق رفاه رفت و رئیس سابق صندوق جایگزین وی شد.