کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج»

با بالا آمدن سیلاب در خوزستان بسیاری از روستاها و زمین‌های اطراف سد کرخه زیر آب رفته است و تعداد زیادی هم روستاهای خود را تخلیه کرده و در مکان‌های امن اسکان و چادر زدند و تا عادی شدن این بحران در کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج» زندگی می‌کنند.مطالب مرتبط

کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج»

با بالا آمدن سیلاب در خوزستان بسیاری از روستاها و زمین‌های اطراف سد کرخه زیر آب رفته است و تعداد زیادی هم روستاهای خود را تخلیه کرده و در مکان‌های امن اسکان و چادر زدند و تا عادی شدن این بحران در کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج» زندگی می‌کنند.

تپه های شنی وجنگل مأمن سیل زدگان خسرج

اهواز ـ این روزها سیل زدگان خسرج در شهرستان حمیدیه به تپه های شنی و جنگل های اطراف خانه های مغروق خود پناه برده اند و در این بین مشکلات بی‌شماری را تجربه می‌کنند.

کودکان در جنگل های خسرج حمیدیه

اهالی روستاهای خسرج حمیدیه این روزها به خاطر حفاظت از دام‌هایشان به اردوگاه نرفتند و در تپه‌های شنی و جنگل ساکن شده اند.

هشت روستای شهرستان حمیدیه خوزستان همچنان زیر آب هستند

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان حمیدیه گفت: هنوز هشت روستای این شهرستان شامل خسرج عوده، خسرج خلف، قاسم زامل، بیت گنیم، شاطی، حمدان سلجه، آلبوعید یک و نبی زیر آب هستند.

کارکنان آب منطقه ای البرز به کمک سیل زدگان شتافتند

کرج - ایرنا- مسئول روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد که کارکنان این مجموعه بخشی از حقوق خود را به سیل زدگان کشور اهداء کردند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امداد رسانی یگان ویژه فاتحین به سیل زدگان پلدختر+ تصویر

نیروهای گردان جماران یگان ویژه فاتحین پس از وقوع سیل در‌منطقه پلدختر به کمک سیل‌زدگان این‌ منطقه شتافتند.

استاندار خراسان جنوبی خواستار رسیدگی فوری به سیل‌زدگان منطقه عشایری طبس گلشن شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: استاندار برای رسیدگی فوری به سیل‌زدگان منطقه عشایری بخش دستگران عشق‌آباد شهرستان طبس گلشن دستور ویژه داد.

کمک منطقه معدنی گل گهر به سیل زدگان کشور

24 میلیارد تومان از سوی شرکت گل گهر و شرکت های زیر مجموعه آن برای کمک به سیل زدگان کشور اختصاص یافت.

شادی برای سیل زدگان گیفان بجنورد

تعدادی از دستگاه های فرهنگی استان با هدف ایجاد نشاط روحی و کاهش آلام سیل زدگان، راهی منطقه گیفان شهرستان بجنورد شدند.

نشانی ۲۰ مکان جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۱ از شهروندان و اصناف درخواست کرد که کمک های نقدی و غیر نقدی مورد نیاز سیل زدگان را به مکان های اعلام شده تحویل دهند.

نشانی ۲۰ مکان جمع‌آوری کمک‌های مردمی در تهران، برای سیل‌زدگان

ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۱ از شهروندان و اصناف درخواست کرد که کمک‌های نقدی و غیر نقدی مورد نیاز سیل‌زدگان را به مکان‌های اعلام شده، تحویل دهند.

دستور استاندار برای رسیدگی فوری به سیل زدگان منطقه عشایری طبس

استاندار خراسان جنوبی برای رسیدگی فوری به سیل زدگان منطقه عشایری بخش دستگران عشق آباد دستور داد.

نماینده رهبری درجمعیت هلال احمر با سیل زدگان در اهواز دیدار کرد

اهواز-ایرنا- نماینده رهبر معظم انقلاب از اردوگاه ثارالله محل استقرار سیل زدگان در منطقه ملاشیه اهواز بازدید کرد و از روند خدمات رسانی به آنها مطلع شد.

سپاه 303 شناور برای کمک به سیل زدگان به کار گرفت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 303 فروند شناور سپاه در حال خدمات رسانی به سیل زدگان هستند و به‌ تناسب با کاهش آب در منطقه سیل زده ، قایق‌های «ایربوت» مستقر شده اند.

بوشهر| منطقه دوم نیروی دریایی سپاه 50 شناور به استان سیل‌زده خوزستان ارسال کرد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به یاری رساندن به سیل‌زدگان در استان خوزستان گفت: در این راستا 50 شناور برای یاری رساندن به سیل‌زدگان اعزام می‌شود که تاکنون 12 قایق آن ارسال شده است.

راه اندازی کمپین #درکنارهم-باشیم برای کمک به سیل‌زدگان/مهمترین نیازهای مردم منطقه

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور از کمک حدود ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیونی خیران به سازمان بهزیستی برای سیل زدگان خبر داد.

کمک ۲۴ میلیارد تومانی منطقه گل گهرسیرجان به سیل زدگان کشور

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان از اختصاص مبلغ 24 میلیارد تومان از سوی شرکت گل گهر و شرکت های زیر مجموعه آن جهت کمک به سیل زدگان کشور خبر داد.

بیمارستان صحرایی نیرو دریایی سپاه برای سیل‌زدگان خوزستان راه‌اندازی شد+تصاویر

بیمارستان صحرایی و سیار نیروی دریایی سپاه برای درمان و امدادرسانی به سیل‌زدگان منطقه خوزستان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه در هویزه راه‌اندازی و خدمات فوری و رایگان در اختیار آسیب‎دیدگان ناشی از سیل در منطقه قرار گرفت.

اهدای زیورآلات زنان کشمیری برای سیل زدگان ایرانی

زنان و دختران جوان منطقه کشمیر با راه‌اندازی کمپین‌هایی برای فروش و اهدای طلای اضافی به سیل‌زدگان ایرانی اعلام آمادگی کردند.

بازدید سردار سلامی از وضعیت سیل‌زدگان منطقه دشت آزادگان