برنامه‌ریزی ۱۵۰ واحد تولیدی ایرانی برای توسعه مشارکت اقتصادی در عراق

رایزن بازرگانی ایران در عراق از برگزاری ۵ رویداد ترویجی برای توسعه ظرفیت‌های مزیت‌دار تولیدی ایران در عراق طی ۳ ماه اول سال جاری خبر داد.مطالب مرتبط

برنامه‌ریزی ۱۵۰ واحد تولیدی ایرانی برای توسعه مشارکت اقتصادی در عراق

رایزن بازرگانی ایران در عراق از برگزاری ۵ رویداد ترویجی برای توسعه ظرفیت‌های مزیت‌دار تولیدی ایران در عراق طی ۳ ماه اول سال جاری خبر داد.

معاون فرماندار : 20 واحد تولیدی و صنعتی فردیس رفع موانع شد

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: سال گذشته 20 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان رفع موانع شدند.

25 هزار واحد تولیدی کشور با کمتر از 70 درصد ظرفیت فعال هستند

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک گفت: از مجموع واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی ، 12 هزار و 533 واحد ظرفیت تولید 50 تا 70 درصد دارند و بیش از 13 هزار واحد با ظرفیت کمتر از 50 درصد فعال هستند.

ارزیابی اقدامات برجسته دستگاهها برای توسعه استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان: اقدامات برجسته دستگاه در زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ارزیابی می شود.

رونق کسب و کار در مناطق سیل زده گلستان برنامه ریزی شود

گرگان- رئیس بسیج اصناف و بازاریان کشور گفت: مناطق سیل زده گلستان برای بازسازی و رونق تولید نیازمند برنامه ریزی دقیق هستند و باید با مدیریت واحد به سرعت شکل بگیرد.

بازارهای خارجی محصولات تولیدی اردبیل شناسایی می‌شود

استاندار اردبیل گفت: شناسایی بازار‌های خارجی برای محصولات تولیدی اردبیل ضروری است و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

امسال خبری از خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌ شده نیست

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: در پی بارش‌های اخیر و توسعه تولید نیروگاه‌های برق آبی پیش‌بینی می‌شود که امسال خاموشی برنامه‌ریزی‌ شده‌ای نداشته باشیم.

لزوم تقویت ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک

حدود ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک از سه میلیون واحد صنفی فعال در کشور باید تقویت شوند

ابزارهای تحقق «رونق تولید» در دست زنان ایرانی

دستگاه های متولی زنان و خانواده با نامگذاری سال ۹۸ به نام «رونق تولید» برای توسعه تولید کالای ملی توسط زنان و محقق شدن این شعار سیاستگذاری و برنامه ریزی کرده‌اند.

حضور جوانان در سیل اخیر مفهوم مشارکت را نشان داد

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: در سیل اخیر آنچه که همه ما را به حیرت نشاند حضور جوانانی از سراسر کشور بلافاصله بعد از وقوع سیل در این مناطق بود.

توسعه همکاری ها با دیپلماسی اقتصادی از برنامه های صمت گیلان است

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: توسعه همکاری های بین المللی با رویکرد دیپلماسی اقتصادی از برنامه های اصلی در سال جاری است.

106 واحد صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده 106 واحد صنعتی راکد در این استان به چرخه تولید بازگشت

اعتبار ۲۸۰ میلیون دلاری برای پروژه های فاضلاب شهری مازندران

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو گفت :280 میلیون دلار از محل بانک توسعه اسلامی برای پروژه های فاضلاب شهری مازندران تصویب شد.

لزوم برنامه‌ریزی 200 ساله برای مقابله با خشکسالی و ترسالی در کشور

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: با توجه به شرایط غیر قابل پیش بینی آب و هوایی کشور نباید بخاطر خشکسالی و ترسالی، برنامه ریزی صرف داشته باشیم. طراحی ها باید بر اساس برنامه ریزی های 100 یا 200 ساله انجام شود.

طراحی 30 برنامه عملیاتی بورس در سال 98/ درخواست مشارکت گسترده در فاینکس 2019

رئیس سازمان بورس گفت: امسال باهدف توسعه بازار، برای هر معاونت حداقل 5 برنامه درنظر گرفته ایم که به تدریج اجرایی می شوند

فعالیت ناقص بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی

۱۰ هزار و ۸۲۲ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی از فعالیت کامل برخوردار نیستند.

واحد مهندسی الحشد الشعبی عراق به کمک سیلزدگان شتافت

بغداد - ایرنا - واحد مهندسی و لجستیک سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) برای کمک به مهار سیلاب ها عازم مناطق مرزی ایران و عراق شد.

سازمان‌های متولی ارزاق عمومی برای ماه رمضان برنامه‌ریزی کنند

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه ریزی برای ماه مبارک رمضان را ضروری دانست و گفت: ادارات و سازمان‌های متولی ارزاق عمومی نظیر سازمان صنعت معدن، تجارت و تعزیرات برنامه ریزی کنند که مردم در این ماه با مشکل کالاهای اساسی مواجه نشوند.

۲۲ واحد تولیدی تیرچه هنوز استاندارد نشده‌اند

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به زلزله خیز بودن استان تهران و لزوم استفاده از دستگاه‌های جوش نقطه‌ای به جای جوش ذوبی، گفت که از ۸۲ واحد تیرچه در استان تهران هنوز ۲۲ واحد تولیدی تیرچه نتوانسته‌اند خود را با الزامات استا

عراق و اقلیم کردستان، فرصتی بسیار عالی برای توسعه صادرات است

رئیس دفتر رئیس جمهور، گفت: عراق و اقلیم کردستان، فرصتی بسیار عالی برای توسعه صادرات و عبور از تحریم‌های ظالمانه است؛ چراکه در صورت افزایش حجم مبادلات تجاری، مالی و درهم تنیدگی اقتصادی، جلوی دخالت های بیگانگان در روابط بین کشورها گرفته می‌شود .