عسگراولادی: به مسئولیت خود واقفیم

به دنبال وقوع سیل اخیر در چند استان ایران که منجر به خسارات قابل توجه جانی و مالی شد بسیاری از گروه‌های اجتماعی و اقتصادی تلاش کرده‌اند در این حوزه مسئولیت‌های خود را پیگیری کنند که بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی داخلی نیز جزئی از این مجموعه هستند.مطالب مرتبط

عسگراولادی: به مسئولیت خود واقفیم

به دنبال وقوع سیل اخیر در چند استان ایران که منجر به خسارات قابل توجه جانی و مالی شد بسیاری از گروه‌های اجتماعی و اقتصادی تلاش کرده‌اند در این حوزه مسئولیت‌های خود را پیگیری کنند که بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی داخلی نیز جزئی از این مجموعه هستند.

قلعه‌نویی: مسئولیت باخت به استقلال با من است/ بعد از بازی با پرسپولیس به وضعیت عادی برنگشتیم

سرمربی سپاهان مسئولیت باخت تیمش مقابل استقلال را به گردن گرفت.

قطبی: می‌توانستیم به بازی برگردیم/ مسئولیت باخت گردن من است نه داور

سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید نباید مسئولیت باخت را به گردن داور انداخت.

مسئولیت باخت مقابل استقلال را می پذیرم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با ابراز رضایت از بازی بازیکنانش گفت: مسئولیت باخت امروز مقابل تیم استقلال بر عهده من است.

مسئولیت باخت مقابل استقلال را می پذیرم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با ابراز رضایت از بازی بازیکنانش گفت: مسئولیت باخت امروز مقابل تیم استقلال بر عهده من است.

کمک به سیل زدگان توسط دولت سبب سلب مسئولیت افراد نمی شود

سمنان- ایرنا- مدیر حوزه علمیه برادران استان سمنان گفت: امروز در بهترین شرایط همه نهادها و ارگان ها به تنهایی نمی توانند خسارت های سیل را جبران کنند و واگذاری این مشکل به دولت نمی تواند از فرد، فرد ما سلب مسئولیت کند.

امام جمعه کرج: مسئولیت ها به جوانان سپرده شود

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت: مسئولیت و بار پیشرفت کشور باید به جوانان سپرده شود.

داعش مسئولیت حمله تروریستی کویته را به عهده گرفت

تروریست‌های داعش مسئولیت حمله انتحاری در کویته پاکستان که منجر به کشته شدن ۱۸ نفر شد را به عهده گرفتند.

البرز|جوانان انقلابی باید بار مسئولیت‌های آینده نظام را به دوش بگیرند

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب از جوانان خواستند که بار مسئولیت‌های آینده را به دوش بکشند،گفت:مدیریت لیبرالی چیزی جز چالش برای نظام به همراه نداشته است.

جوانان نقش خود را در مسئولیت‌های اجتماعی مطالبه‌گرانه ایفا کنند

یزد ـ مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد از جوانان خواست تا در اجرای مسئولیت اجتماعی خود، مقتدرانه و مطالبه‌گرانی ایفای نقش کنند.

اهدای تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به دایی و بیرانوند

پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به سرمربی سایپا و دروازه‌بان پرسپولیس اهدا می‌شود.

اهدای تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به دایی و بیرانوند

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به سرمربی سایپا و دروازه‌بان پرسپولیس اهدا می‌شود.

داعش مسئولیت حمله تروریستی درکویته پاکستان را برعهده گرفت

اسلام آباد - ایرنا - منابع خبری پاکستان شنبه شب اعلام کردند: گروه تروریستی داعش، مسئولیت حمله تروریستی اخیر در شهر کویته پاکستان را برعهده گرفته است.

مسئولیت‌های اجتماعی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در مناطق سیل‌زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت‌های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند. ]]>

آنکارا:اس-۴۰۰ها مسئولیت دفاع از استانبول و آنکارا را برعهده دارند

وزیر دفاع ترکیه در سخنانی گفت: اس-۴۰۰ها مسئولیت دفاع از استانبول و آنکارا را برعهده دارند؛ اف-۳۵ها در مالاتیا مستقر می‌شوند.

قطبی:از همه هواداران فولاد عذرخواهی می کنم/مسئولیت این باخت به عهده من است

مسئولیت باخت برعهده من است

از تک تک بازیکنانم ممنونم که زحمت کشیدند

بهمنی: تندیس نوعدوستی و مسئولیت های اجتماعی به دایی و بیرانوند اهدا می شود

صالحی: مسئولیت اجتماعی نهادهای فرهنگی را در حوادث بازبینی کنیم

داعش مسئولیت حمله تروریستی در کویته پاکستان را بر عهده گرفت