کلیپ تقطیع شده ترامپ علیه نماینده مسلمان کنگره جنجالی شد
مطالب مرتبط

کاخ سفید: ترامپ کسی را به اعمال خشونت علیه نماینده مسلمان کنگره تحریک نکرده است

افزایش موارد تهدید به مرگ علیه نماینده زن مسلمان آمریکا پس از توئیت ترامپ

نماینده زن و مسلمان کنگره آمریکا فاش کرده است که از زمان انتشار توئیت‌های رئیس جمهور ایالات متحده، موارد تهدید به مرگ علیه وی به شدت افزایش یافته است.

نماینده آمریکا:کنگره با وتوی قطعنامه ضد جنگ یمن مخالفت کند

نیویورک- ایرنا- نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به وتوی ترامپ نسبت به قطعنامه کنگره آمریکا درباره توقف حمایت از عربستان سعودی در جنگ یمن، از کنگره خواست با این تصمیم ترامپ مخالفت کند.

حمایت دموکرات‌ها از نماینده زن مسلمان در برابر حملات ترامپ

نمایندگان دموکرات آمریکا در حالی حمایت خود از نماینده زن و مسلمان ایالت مینه سوتا را افزایش داده‌اند که حملات ترامپ علیه وی تشدید شده است.

کاخ سفید: ترامپ خصومتی با ایلهان عمر ندارد

سخنگوی کاخ سفید مدعی شد، رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام توئیتری علیه یک نماینده زن مسلمان در کنگره درباره حملات ۱۱ سپتامبر هیچ سوء نیت و خصومتی با او نداشته است.

الهان عمر:از سوی دولت ترامپ تهدید می‌شویم

نماینده مسلمان و محجبه کنگره آمریکا با انتشار پیامی سیاست های دولت دونالد ترامپ را به باد انتقاد گرفت.

سرکوب رنگین پوستان در کنگره

تهران - ایرنا - حملات انتقادی علیه «ایلهان عمر» نماینده زن مسلمان در کنگره آمریکا به دلیل مواضعش در مخالفت با سیاست های کاخ سفید در حالی شدت گرفته است که به نظر می رسد این حملات بخشی از تلاش ها برای وادار کردن رنگین پوستان کنگره آمریکا به سکوت است.

ترامپ یک شخص گستاخ و تحریک‌کننده به قتل است

یکی از اساتید دانشگاه هاروارد در واکنش به خبر تهدید به مرگ نماینده مسلمان کنگره آمریکا، «دونالد ترامپ» را یک فرد گستاخ که موجب تحریک دیگران به اقدامات خشونت آمیز می شود توصیف کرد.

پلوسی پس از توییت ترامپ برای تضمین امنیت ایلهان عمر با مدیر امنیت کنگره تماس گرفت

پس از آنکه رییس جمهور آمریکا فیلمی را در توییتر منتشر کرد که ایلهان عمر، نماینده زن مسلمان در کنگره را هدف می‌گرفت، رییس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که با مدیر نظم و امنیت کنگره تماس گرفته تا از امنیت این قانون‌گذار زن مطمئن شود.

زن مسلمان کنگره آمریکا از موج تهدید به قتلش در پی توئیت ترامپ انتقاد کرد

انتقاد رشیده طلیب از سکوت دموکرات‌ها مقابل حملات ترامپ علیه ایلهان عمر

یک قانونگذار زن مسلمان در مجلس نمایندگان آمریکا به سختی از همکاران دموکراتش بابت سکوتشان مقابل حملات اخیر دونالد ترامپ به ایلهان عمر که مانند او مسلمان است، انتقاد کرد.

پلوسی از ترامپ به دلیل حمله به نماینده زن مسلمان انتقاد کرد

تهران - ایرنا - رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از رئیس جمهوری این کشور به دلیل سوء استفاده از احساسات مردم نسبت به حملات تروریستی یازده سپتامبر برای حمله سیاسی به نماینده زن مسلمان انتقاد کرد.

واکنش انصارالله به ادامه حمایت ترامپ از جنگ علیه یمن

جنبش انصارالله یمن به اقدام دونالد ترامپ مبنی بر وتوی تصمیم کنگره جهت توقف حمایت از ائتلاف عربی در جنگ علیه یمن واکنش نشان داد.

کارشناسان و کنگره نسبت به انگیزه واقعی اقدام ترامپ علیه سپاه نگرانند

شبکه ای‌بی‌سی با بررسی انگیزه‌های دولت آمریکا برای اقدام علیه سپاه، این کار را یک ژست نمادین توصیف کرد و گزارش داد: کارشناسان و کنگره نگران‌اند که این اقدام می‌تواند گامی در جهت فراهم کردن زمینه مناقشه نظامی با ایران باشد.

ترامپ قطعنامه کنگره برای قطع حمایت از عربستان در جنگ یمن را وتو کرد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا قطعنامه کنگره کشورش را که خواستار قطع حمایت از ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان در جنگ علیه مردم یمن بود، وتو کرد.

وتوی قطعنامه ضد سعودی زندگی میلیون‌ها یمنی را به خطر می‌اندازد

نماینده مسلمان کنگره آمریکا اعلام کرد که وتوی قطعنامه ضد سعودی از سوی دونالد ترامپ زندگی میلیون ها یمنی را به خطر می‌اندازد.

عبدالسلام: وتوی ترامپ نشان داد آمریکا تصمیم گیرنده جنگ علیه یمن است

رئیس تیم مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در وتو کردن مصوبه کنگره نشان می‌دهد که آمریکا تصمیم گیرنده جنگ علیه یمن است.

نماینده کنگره آمریکا: ترامپ برادر بزرگ القاعده است

یک نماینده دیگر کنگره آمریکا هم خواستار آغاز روند استیضاح ترامپ شد

تهران - ایرنا - «مکسین واترز»نماینده دمکرات ایالت کالیفرنیای آمریکا از هم حزبی هایش خواست به تلاش های خود برای آغاز روند استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا ادامه دهند.

قطعنامه کنگره آمریکا و وتوی ترامپ

منافع جنگ یمن و حمایت از سعودی‌ها هم صداقت کنگره آمریکا در صدور قطعنامه بر ضد جنگ یمن و هم توانایی ترامپ برای وتو آن را با تردید روبرو می‌ سازد.