سد اکباتان سر ریز شد/ آماده باش برای ساکنان پایین دست سد

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: حجم مخزن سد اکباتان 36میلیون متر مکعب است که در پی بارش های اخیر، پُر و سرریز شد.مطالب مرتبط

سد اکباتان سر ریز شد/ آماده باش برای ساکنان پایین دست سد

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: حجم مخزن سد اکباتان 36میلیون متر مکعب است که در پی بارش های اخیر، پُر و سرریز شد.

سرریز شدن سد اکباتان - همدان

سد اکباتان همدان با حجم مخزنی 36 میلیون متر مکعب آب بر اثر بارندگیهای اخیر سرریز شد.ورودی آب در سد اکباتان 15 مترمکعب در ثانیه است که یک متر مکعب آن در ثانیه به مصرف آب شرب شهروندان همدان اختصاص دارد.همچنین ارتفاع سد اکباتان از پی 79 متر است.

سد اکباتان همدان سرریز کرد

همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از سرریز شدن سد اکباتان همدان خبر داد و گفت: سد اکباتان جمعه ۲۳ فروردین ماه سرریز کرده است.

سد اکباتان در ۱۰ سال اخیر برای ششمین بار سرریز کرده است

همدان-مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان بابیان اینکه سد اکباتان در ۱۰ سال اخیر برای ششمین بار سرریز کرده است، گفت: حجم مخزن این سد ۳۶ میلیون متر مکعب است که در پی بارش‌های اخیر سرریز شد.

تخلیه و آماده باش در پایین دست منطقه دروان

رانش زمین و انسداد یکی از سرمنشاء های رودخانه کردان در البرز موجب تخلیه یک محله در پایین دست و هشدار بحران شده است.

12مرکز خرید گندم برای اسکان سیلزدگان خوزستان آماده سازی شد

اهواز - ایرنا -رییس سازمان تعاون روستایی کشور گفت: 12مرکز خرید گندم با هماهنگی مدیریت بحران استانداری خوزستان ، برای اسکان موقت ساکنان روستاهای سیلزده مناطق غربی و مرکزی خوزستان آماده سازی و تجهیز شده است.

12مرکز خرید گندم برای اسکان سیل زدگان خوزستان آماده سازی شد

اهواز - ایرنا - معاون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان تعاون روستایی کشور گفت: 12مرکز خرید گندم با هماهنگی مدیریت بحران استانداری خوزستان ، برای اسکان موقت ساکنان روستاهای سیل زده مناطق غربی و مرکزی خوزستان آماده سازی و تجهیز شده است.

آماده شدن فلسطینیان برای شرکت در پنجاه و چهارمین جمعه تظاهرات بازگشت

ساکنان نوار غزه خود را برای شرکت در پنجاه و چهارمین جمعه تظاهرات بزرگ بازگشت در مرزهای غزه آماده می‌کنند.

تکمیل ظرفیت سد اکباتان شهر همدان

در پی بارش‌های اخیر، ظرفیت سد اکباتان شهر همدان تکمیل شد.

آمادگی برای انتقال ساکنان اطراف بند خشرود

فرماندار کاشمر گفت: با توجه به مشکلات بند خشرود در بخش کوهسرخ باید آمادگی برای انتقال ساکنان اطراف آن در صورت نیاز وجود داشته باشد.

ساکنان پنج روستای سربیشه به مکان امن منتقل شدند

بیرجند - ایرنا - فرماندار سربیشه گفت: ساکنان پنج روستای این شهرستان تاکنون برای پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از سیلاب به محل امن منتقل شده اند.

سیلاب، روستاهای پایین دست سد چری را تهدید نمی کند

بجنورد- ایرنا- سرپرست فرمانداری فاروج گفت: با توجه به اندازه گیری میزان آب ورودی به سد چری و تمهیدات اندیشیده شده برای آزادسازی آب، خطری متوجه روستاهای پایین دست این سد نیست.

3 پرده از تراژدی سیل "شاهیوند"

آخرین روزهای تعطیلات نوروزی که از ابتدا با بارش پی در پی باران آغاز شده بود، برای بسیاری از ساکنان لرستان خوش نبود؛ چرا که سیل زندگی بسیاری از آنان را تحت تاثیر قرار داد. در این میان سه نفر از ساکنان بخش شاهیوند شهرستان "دوره" استان لرستان روایتی از آنچه

جلوگیری از نفوذ آب از طریق شهرک اکباتان اهواز

تامین مواد اولیه بخش پایین دستی پتروشیمی پس از سیل مختل نشد

تهران- ایرنا- سرپرست دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد: آسیب دیدگی خط لوله اتیلن غرب ناشی از سیل اخیر مشکلی در تامین نیاز بازار داخل و بخش پایین دستی پتروشیمی ایجاد نمی کند.

سیاسیون برای اقتصاد نسخه بپیچند

تهران- ایرنا- همان‌طور که در پایین بودن نرخ بنزین تردیدی نیست اما در این مورد هم تردیدی نیست که درآمد مردم پایین است و تورم و کاهش ارزش پول ملی باعث شده مردم در وضعیت اقتصادی دشواری زندگی کنند.

نقش سد سیمره ایلام در کاهش مشکلات مردم خوزستان

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: چنانچه حجم آورد آب در سد سیمره مهار نمی‌شد، با ورود آن به پایین‌دست و سد کرخه که آخرین سد پایین‌دست آن به شمار می‌رود، مشکلات و روزهای سختی برای مردم خوزستان در تعطیلات ایام نوروز رقم می‌خورد.

ویدئو / ادامه بحران سیل در روستاهای حاشیه کرخه

شهرستان حمیدیه در استان خوزستان که در حاشیه رودخانه کرخه قرار دارد، از اوایل هفته جاری درگیر سیل شده‌است. ساکنان بسیاری از مناطق آن در حال تخلیه محل سکونت خود هستند. برخی ساکنان روستاهای «خسرجی» و «علاونه‌فای» نتوانسته‌اند از هلال احمر چادر اسکان دریافت

منصوریان: برای نبرد با پرسپولیس آماده‌ایم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، گفت: بازیکنانم انگیزه خود را برای ادامه مسابقات لیگ برتر از دست نداده‌اند و کاملاً آماده بازی با پرسپولیس هستیم.

دستور تخلیه 5 منطقه شهر اهواز صادر شد

گروه استان‌ها_استاندار خوزستان دستور تخلیه پنج منطقه در اهواز را صادر کرد و گفت: ساکنان منطقه کیانشهر نیز در حالت آماده باش قرار گرفته اند.