جمعیت زادآور «میش مرغ» در شهرستان بوکان مشاهده شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان به خطر انقراض «میش مرغ» اشاره کرد و گفت: جمعیت زادآور این پرنده در اصلی ترین زیستگاهش در سطح کشور که در این شهرستان قرار دارد، مشاهده شد.مطالب مرتبط

جمعیت زادآور «میش مرغ» در شهرستان بوکان مشاهده شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان به خطر انقراض «میش مرغ» اشاره کرد و گفت: جمعیت زادآور این پرنده در اصلی ترین زیستگاهش در سطح کشور که در این شهرستان قرار دارد، مشاهده شد.

جمعیت زادآور «میش مرغ» در اصلی ترین زیستگاهش مشاهده شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان به خطر انقراض «میش مرغ» اشاره کرد و گفت: جمعیت زادآور این پرنده در اصلی ترین زیستگاهش در سطح کشور که در این شهرستان قرار دارد، مشاهده شد.

32 درصد جمعیت بوکان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند

مهاباد - ایرنا - رییس تامین اجتماعی شعبه بوکان گفت: هم اکنون 32 درصد از جمعیت این شهرستان تحت پوشش خدمات مختلف این سازمان قرار دارند.

بخشدار بخش مرکزی بوکان نیز استعفا داد

مهاباد - ایرنا - بخشدار بخش مرکزی بوکان نیز به دنبال استعفای فرماندار این شهرستان از سمت خود کناره گیری کرد.

آشیانه سازی برای پرندگان زادآور در جزایر استان بوشهرانجام شد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: به منظور بهینه سازی شرایط زیستگاهی برای پرندگان زادآور در جزایر این استان شماری آشیانه مصنوعی ساخته شد.

خانواده بانوی اهدا کننده عضو در بوکان مورد تجلیل قرار گرفتند

مهاباد - ایرنا - طی مراسمی با حضور شماری از مسوولان و معتمدان شهرستان بوکان از خانواده «بنفشه کرد» که اعضای بدنش زندگی دوباره ای به چند نفر دیگر بخشید تجلیل شد.

138 دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بوکان توقیف شد

مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی بوکان گفت: به منظور تامین امنیت اجتماعی و مبارزه با متخلفان ترافیکی، 138 دستگاه خودرو سواری و موتورسیکلت که دارای تخلف رانندگی و فاقد مدارک لازم بود، طی سال گذشته در این شهرستان توقیف شد.

آفت ملخ در منطقه گنبدکاووس تحت کنترل است

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهادکشاورزی گنبدکاووس با اشاره به مشاهده موارد بسیار محدودی از جمعیت ملخ مراکشی در مراتع شمال شهرستان گفت: تیم هایی از جهادکشاورزی شهرستان به صورت مستمر، در حال رصد و کنترل این آفت بوده و آماده اقدامات م

47 متخلف زیست محیطی در بوکان دستگیر شدند

مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: در سال گذشته 47 متخلف زیست محیطی در این شهرستان دستگیر شدند.

استعفای فرماندار بوکان تایید شد

مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان گفت: استعفای من از سوی استاندار آذربایجان غربی مورد تایید قرار گرفت.

برخورداری جمعیت روستایی خدابنده از گاز طبیعی به 80درصد رسید

زنجان - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان خدابنده گفت: جمعیت روستاییان برخوردار از گاز طبیعی در این شهرستان از 15درصد سال 92 به میزان 80 درصد تا پایان سال 97 رسید.

100 درصد تعهدات فنی و حرفه ای بوکان در مهارت آموزی تحقق یافت

مهاباد - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان گفت: تعهد سال گذشته این مرکز در زمینه ارایه آموزش های مهارتی در بخش دولتی به طور کامل تحقق یافت.

سازمان آتش نشانی بوکان به سیستم ارتباط رادیویی مجهز شد

مهاباد - ایرنا - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: با نصب دکل و خرید تجهیزات لازم و اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، آتش نشانی این شهر به فرکانس بی سیم مجهز شد.

امداد رسانی جمعیت هلال احمر به 32 هزار 424 نفر در دلفان

خرم آباد -ایرنا-رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان گفت: درسیل اخیر امدادگران به 32 هزار 424 نفر دراین شهرستان امدادرسانی کردند.

مرحله دوم مهاجرت ملخ ها در قشم مشاهده نشد

قشم - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی قشم گفت: شماری ملخ های مهاجر از هفته گذشته در جزیره قشم مشاهده شد که پس از بارندگی های اخیر (روزهای شنبه و یکشنبه 24 و 25 فروردین ماه) ناپدید شده اند.

مرحله دوم مهاجرت ملخ ها در قشم مشاهده نشد

قشم - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی قشم گفت: هفته گذشته تعدادی از ملخ های مهاجر در جزیره قشم مشاهده شد که پس از بارندگی های اخیر (روزهای شنبه و یکشنبه 24 و 25 فروردین ماه) ناپدید شده اند.

سردار بوکان مقابل خوشه طلایی ساوه هم شکست خورد

مهاباد - ایرنا - تیم فوتبال سردار بوکان در هفته بیست و ششم لیگ دسته 2 باشگاه های کشور مقابل میزبان خود، خوشه طلایی ساوه با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

بیش از 2500 فقره انشعاب آب و فاضلاب در بوکان واگذار شد

مهاباد - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری بوکان گفت: طی سال گذشته 2 هزار و 537 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهر واگذار شده است که یک هزار و 563 انشعاب آن را فاضلاب و مابقی را نیز انشعاب آب تشکیل می دهد.

اسکان موقت ۱۸ خانوار روستای چاه دراز شهرستان بندرلنگه

بندرعباس- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرلنگه گفت: ۱۸ خانوار روستای چاه دراز با جمعیت ۸۰ نفر از توابع بخش مهران بندرلنگه اسکان موقت داده شدند.

مشاهده ردپای گوزن‌های گمشده در پارک ملی دز

‌معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان از مشاهده ردپای گوزن‌های زرد ایرانی که در پی سیل و طغیان رودخانه دز گم شده اند، خبر داد.