مدارس جدید در نقاط سیل‌زده با مکان‌یابی دقیق احداث می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بر مکان‌یابی دقیق، علمی و مطالعه شده برای احداث مدارس جدید در مناطق سیل‌زده کشور تاکید کرد و گفت: در این خصوص نباید شتاب‌زده عمل شود.مطالب مرتبط

لزوم ایجاد نقشه گرید ملی؛ یافتن مکان بحران با چند کد ساده

تهران- ایرنا- معاون مدیریت کارتوگرافی و اطللس‌های ملی سازمان نقشه برداری کشور بر لزوم ایجاد «گرید ملی» در بحران‌ها اشاره کرد و نقش آن را در افزایش سرعت و دقت در مکان‌یابی یادآور شد.

شروع مجدد مدارس در اهواز و قفل شدن ترافیک در خیابان های شهر

اهواز – ایرنا- باز شدن مجدد مدارس اهواز با 15 روز تاخیر و بسته بودن بسیاری از نقاط جاده ساحلی اهواز سبب شده تا در هسته مرکزی و برخی نقاط شهر شاهد گره های ترافیکی باشیم.

بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در کردستان نشت یابی شد

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: پارسال 12 هزار و 920 کیلومتر شبکه گازرسانی در نقاط مختلف استان مورد نشت یابی قرار گرفته و نسبت به رفع نشتی ها اقدام شده است.

تعطیلی مدارس در برخی نقاط سیستان وبلوچستان

به علت بارندگی مدارس برخی نقاط سیستان وبلوچستان فردا تعطیل شد.

سومین "مدرسه سبز" کشور در قزوین احداث می‌شود

مدیرکل نوسازی مدارس قزوین گفت: استان قزوین سومین استانی بوده که در بحث احداث مدرسه سبز قدم گذاشته که احداث آن با صرف هزینه 12 میلیارد تومان در 4 هزار متر مربع و 12 کلاس درس در خرداد ماه آغاز می‌شود.

جابجایی روستای قلعه قافه مینودشت به مکان جدید

روستای قلعه قافه مینودشت به علت قرار داشتن در معرض خطر رانش زمین به مکان جدید منتقل می شود.

زنگ سلامت در مدارس استان فارس ایجاد شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بی‌تحرکی را یکی از معضلات زندگی شهرنشینی دانست و گفت: مدارس فارس باید مکان‌های مناسبی برای فعالیت، بازی و تحرک بدنی دانش‌آموزان داشته باشند.

50 میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد؛ بهره‌برداری از 10 پروژه آموزشی جدید

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: 50 میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد و این هزینه‌ها صرف توسعه، تجهیز و احداث مدارس خواهد شد.

مکان های امن برای اسکان سیل زدگان سیستان پیش بینی شده است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به طغیان رودخانه های محلی سیستان ناشی از بارندگی شدید مکان های امن نظیر سالن های ورزشی و مدارس را برای اسکان اضطراری برخی روستاهای در معرض خطر پیش بینی کرده ا

مکان های امن برای اسکان سیل زدگان سیستان پیش بینی شده است

زاهدان- ایرنا- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به طغیان رودخانه های محلی سیستان ناشی از بارندگی شدید مکان های امن نظیر سالن های ورزشی و مدارس را برای اسکان اضطراری برخی روستاهای در معرض خطر پیش بینی کرده

روان درمانگران به دنبال ریشه یابی پرخاشگری و ویرانگری هستند

تهران ایرنا- متخصص اعصاب و روان گفت: با توجه به ظهور و بروز پدیده های تروریستی، روان درمانگران به دنبال ریشه یابی پرخاشگری و ویرانگری های جدید در دنیا هستند.

احداث ایستگاه‌های جدید آتش نشانی/تأمین تجهیزات پیش از احداث ایستگاه

مدارس خشت و گلی کشور تا پایان شهریورماه جمع آوری می‌شوند

معاون فنی و نظارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از جمع آوری مدارس خشتی وگلی تا شهریورماه امسال خبر داد و گفت: اعتبارات لازم برای ساخت مدرسه جدید به جای این فضاها به استان‌ها ابلاغ می شود.

101 کیلومتر راه در کردستان احداث شد

سنندج - ایرنا - مدیر ساخت و توسعه راه های راه و شهرسازی کردستان گفت: طی سال گذشته در این استان 101 کیلومتر راه روستایی و بین شهری جدید احداث شد.

بریمانلو از دست یابی به مدال بازماند / برنامه روز پایانی

عضو تیم ملی جودو کشورمان با قبول شکست برابر جودوکار اماراتی از دست یابی به مدال در مسابقات قهرمانی آسیا بازماند و پنجم شد.

تریلر جدید Days Gone زمان انتشار دقیق آن را نشان می‌دهد

روستاهای تاریخی در سیل آسیب ندیده‌اند

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌گوید: روستاهای تاریخی که به خوبی مکان‌یابی و بر اساس دانش گذشتگان ساخته شده‌اند، در سیلاب‌های اخیر آسیب ندیده‌اند، اما روستاهایی که در این شرایط ساخته نشده‌اند در مواجه با سیل توان مقاومت ندا

میزگرد ایرنا/ طلای کثیف، زخمی برای زمین

شهرکرد- ایرنا- دفن غیراصولی، مکان یابی نامناسب و ضرورت رعایت استانداردهای دفن زیاله ها در میزگرد تحصصی ایرنا مرکز شهرکرد با عنوان 'بررسی وضعیت مدیریت پسماند'با حضور کارشناسان حوزه محیط زیست و مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

میزگرد ایرنا/ طلای کثیف، زخمی برای زمین

شهرکرد- ایرنا- دفن غیراصولی، مکان یابی نامناسب و ضرورت رعایت استانداردهای دفن زیاله ها در میزگرد تحصصی ایرنا مرکز شهرکرد با عنوان 'بررسی وضعیت مدیریت پسماند'با حضور کارشناسان حوزه محیط زیست و مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدارس حمایتی کاشان در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد

کاشان - رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان از فعالیت ۳۶۰ معلم خرید خدمت در کاشان خبر داد و گفت: مدارس حمایتی کاشان در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد.