زنگنه: در موضوع انتقال آب به هورها در کنار مردم هستیم
مطالب مرتبط

زنگنه: در موضوع انتقال آب به هورها در کنار مردم هستیم

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه‌روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب‌دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

اجتماع۲۰۰۰نفری بسیجیان در پلدختر؛تا رفع مشکلات در کنار مردم هستیم

پلدختر- بسیجیان حاضر در پلدختر با اجتماع در مرکز این شهر اعلام کردند که تا رفع کامل مشکلات مردم سیل‌زده در کنار آن‌ها خواهند بود و این شهر را ترک نخواهند کرد.

چاپ کتاب "راه بی کنار عشق" با موضوع دفاع مقدس

کتاب «راه بی کنار عشق» با موضوع دفاع مقدس در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تولید و چاپ شد.

روحانی: ارتش 40 سال در کنار ولایت و مردم بوده است/ همه مردم کنار سپاه بودند و خواهند بود

مردم عراق خود را در کنار مردم سیل زده ایران می دانند

آبادان - ایرنا - رییس سازمان بسیج مردی عراق(الحشد الشعبی) گفت: مردم عراق خود را در کنار مردم سیل زده ایران می دانند و تا هر زمان که لازم باشد به کمک های خود به مردم ایران ادامه می دهند.

حضور ارتش در کنار مردم سیلزده موجب آرامش است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیروهای مسلح و ارتش در حوادث و اموری که مربوط به مردم می‌شود، همواره با مهربانی، محبت و آرامش بخشی در کنار مردم هستند.

مردم تشخیص دادند چه کسی تروریست و چه کسی در کنار آنهاست

اهواز-ایرنا- فرمانده تیپ زرهی حضرت حجت (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدام رییس جمهور امریکا در اعلام سپاه به عنوان یک گروه تروریستی گفت: سپاه دراین روزها در کنار ملت بوده و مردم ما به خوبی تشخیص می دهند چه کسی تروریست و چه کسی در کنار آنهاست .

نوبخت: مردم مطمئن باشند تمام تلاش‌مان برای جبران همه خسارات سیل را به کار می‌گیریم

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه گفت: مردم مطمئن باشند همان طور که در زلزله کرمانشاه و کرمان پرداخت به صورت 100 درصد و کامل انجام شد، تمام تلاش خود را انجام میدهیم خسارت ها را جبران کنیم و با تمام توان در کنار مردم هستیم.

ساماندهی 14000 نفر روز نیروی جهادی در پلدختر؛ 98 درصد گل‌روبی انجام شد

مسئول عملیات نیروهای جهادی با بیان اینکه حدود 14 هزار و 500 نفر روز نیروهای جهادی در روستاها و شهر پل‌دختر از قرارگاه سازمان‌دهی شدند،گفت: کار پلدختر تمام نشده و تا زمانی که مردم به آرامش و بهتر از وضعیت قبل نرسند در کنار مردم هستیم.

زنگنه: برای حفظ جان مردم با جان و دل به زیر آب رفتن تاسیسات نفتی را پذیرا شدیم

تا حل کامل مشکلات مناطق سیل زده، در کنار مردم هستیم

ستاد پشتیبانی در بانک‌پاسارگاد، جهت برنامه‌ریزی منسجم‌تر برای کمک به هم‌میهنان در مناطق سیل‌زده، به ریاست مدیرعامل این بانک تشکیل شد.

سؤال یک نماینده درباره قرارداد "توتال" و "کرسنت" از زنگنه

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور زنگنه در مجلس برای ارائه توضیحات پیرامون سیاست‌های گازی وزارت نفت خبر داد.

رئیس فدراسیون جودو: ورزشکاران در کنار مردم هستند

تهران -ایرنا- رئیس فدراسیون جودو رسالت ورزشکاران در قبال مردم را خطیر عنوان کرد و گفت: همانطور که مردم حامی ورزشکاران هستند ورزشکاران هم در کنار مردم خواهند بود.

داورزنی: جامعه ورزش تا بهبود شرایط کنار مردم سیل‌زده است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط، کنار مردم سیل‌زده خواهد بود.

داورزنی: جامعه ورزش تا بهبود شرایط کنار مردم سیل‌زده است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط، کنار مردم سیل‌زده خواهد بود.

ارتش و سپاه در آق قلا؛ تا آخر در کنار مردم می مانیم

گرگان - ایرنا - فرماندهان قرارگاه های ارتش و سپاه در آق قلا در گفت وگوهای جداگانه با خبرنگاران ایرنا اطمینان دادند که تا عادی شدن وضعیت و پایان کار امداد، نجات و بازسازی این شهر سیل زده را ترک نخواهند کرد و در کنار مردم می مانند.

سیاسیون به مشکل آب توجهی نمی‌کنند/پروژه‌های انتقال آب فراموش نشود

نماینده مردم اهواز گفت: سیاسیون بر موضوع آب سوار شده‌اند و به دلیل عدم اشراف و ساده سازی مسائل نمی‌توانند مشکل آب را حل کنند.

مردم استان مرکزی در کنار سیلزدگان لرستان خواهند بود

خرم آباد - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مردم استانهای لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز ارتباط مناسبی با هم داشته اند و در سیل اخیر نیز در کنار هم خواهند بود.