عربستان برای تولید و صادرات ال ان جی به پاکستان کمک می‌کند
مطالب مرتبط

عربستان برای تولید و صادرات ال ان جی به پاکستان کمک می‌کند

برای رونق تولید باید راه صادرات را باز بگذاریم

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر راه صادرات را باز بگذاریم، موجب رونق تولید شدیم و این راهی است که تمام کشورهای موفق در طول دهه‌های گذشته طی کردند. کشورها برای صادرات، تولید کرده و با هدف صادرات، تولید خود را شکل می‌دهند.

صنایع سیمان پاکستان خواستارافزایش تعرفه واردات سیمان شدند

تهران - ایرنا - روزنامه نِیشِن پاکستان روز دوشنبه در گزارشی از لاهور به نقل از تولیدکنندگان و صنایع وابسته سیمان نوشت که دولت پاکستان باید برای دفاع از تولید و حمایت از صادرات ملی بر سیمان وارداتی از جمله محصول ایران تعرفه های سنگین تری ببنند.

صادرات تسلیحاتی آلمان به عربستان و امارات

در حالی که برلین پس از قتل جمال خاشقجی صادرات تسلیحاتی خود به عربستان را متوقف کرده بود، اکنون شورای امنیت فدرال آلمان مجوز فروش تسلیحات به عربستان و امارات را صادر کرده است.

گروه‌های حقوق بشری بین‌المللی صادرات تسلیحات انگلیس به عربستان را در دادگاه به چالش می‌کشند

یک دادگاه استیناف در انگلیس قرار است از فردا به درخواست تجدیدنظر چند سازمان حقوق بشری شناخته شده در یک پرونده مهم علیه تجارت سلاحهای این کشور به عربستان رسیدگی کند؛ تلاشی که می‌تواند منجر به متوقف شدن صادرات موشک‌ها، بمب‌ها و جنگنده‌های انگلیس به عربستان

صادرات سلاح آلمان به عربستان از سر گرفته شد

صادرات تسلیحاتی آلمان به عربستان سعودی و امارات متحده عربی از سر گرفته شده است.

تیم آرامکوی سعودی برای مذاکرات فروش ال‌ان‌جی وارد پاکستان شد

یک مقام ارشد پاکستانی خبر داد که نمایندگان بزرگترین تولیدکننده نفت جهان، آرامکوی سعودی، برای مذاکراتی در مورد اولین صادرات ال‌ان‌جی این شرکت، وارد پاکستان شده‌اند.

استاندار قزوین: راهکار رونق تولید تقویت صادرات است

یکی از راهکار‌های رونق تولید، توجه ویژه به حوزه صادرات است و در این میان بخش خصوصی بیش از همه می‌تواند اقتصاد را سامان دهد.

وزیر اقتصاد آلمان از صادرات مجدد تسلیحات به عربستان حمایت کرد

وزیر اقتصاد آلمان از رویکرد اخیر برلین در از سر گرفتن مجدد ارسال صادرات تسلیحات به عربستان سعودی که فرانسه و انگلیس بر آن اصرار داشتند حمایت کرد.

رونق تولید و شکوفایی اقتصاد غیرنفتی

اراک - ایرنا - رونق تولید صادرات محور زمینه ‌ساز بستر شکوفایی اقتصادی برای تولید کالای ملی و تثبیت اقتصاد غیرنفتی است و تاکید مقام معظم رهبری در این حوزه نشان از اهمیت رسالت ملی همه ایرانیان برای تحقق شعار سال است.

توجه ویژه به صادرات در سال رونق تولید در اولویت است

کرمانشاه- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه در سال رونق تولید توجه ویژه ای به مقوله صادرات کالاهای غیرنفتی از کشور دارد و در این راستا همه دستگاه ها و مسئولان باید تلاش کنند.

سهم بزرگ اسپانیا از صادرات زعفرانی که خود تولید کننده آن نیست

عضو هیئت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت جوانان استان تهران با بیان اینکه سهم بزرگی از بازار بین‌المللی زعفران در اختیار اسپانیا است که تولید ندارد گفت: بیشترین آسیب به کالای صادراتی زعفران از ناحیه صادرات این محصول به صورت فله حاصل شده است.

تولید صادرات محور، راه نجات اقتصاد کشور

قزوین - ایرنا - فعالان بخش خصوصی معتقدند تولید صادرات محور همراه با رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان و صادرکنندگان از طریق اصلاح قوانین و مقررات و اتخاذ سیاست های تشویقی تنها راه نجات اقتصاد کشور است.

تولید صادرات محور، راه نجات اقتصاد کشور

قزوین - ایرنا - فعالان بخش خصوصی معتقدند تولید صادرات محور همراه با رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان و صادرکنندگان از طریق اصلاح قوانین و مقررات و اتخاذ سیاست های تشویقی تنها راه نجات اقتصاد کشور است.

خروج موقت نیروهای آمریکایی از لیبی/ اعلام آمادگی نخست‌وزیر پاکستان برای کمک به مناطق سیل‌زده ایران/ کشته شدن دست‌کم ۱۳ نفر در حمله هوایی ائتلاف عربستان به صنعا

خروج موقت نیروهای آمریکایی از لیبی، اعلام آمادگی نخست‌وزیر پاکستان برای کمک به مناطق سیل‌زده ایران و کشته شدن دست‌کم ۱۳ نفر در حمله هوایی ائتلاف عربستان سعودی به صنعا از جمله مهمترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است. ]]>

نقش مهم فرهنگ توسعه گلخانه‌ای در رونق تولید و صادرات

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور معتقد است که فرهنگ توسعه گلخانه‌ای منجر به ایفای نقش اساسی در رونق تولید و نهایتاً صادرات محصولات کشاورزی می‌ شود.

راه‌کارهایی برای رونق فولادسازی/ صادرات کلید رشد تولید

سرمایه‌گذاری سنگین عربستان و امارات روی آینده خورشیدی

کشورهای عربستان و امارات با سرمایه‌گذاری عظیم روی توسعه فناوری‌های جدید تولید انرژی خورشیدی در حال آماده شدن برای دوران پسا سوخت فسیلی هستند.

برنامه‌های گمرک برای کمک به رونق تولید در سال 98/صادرات غیر نفتی ۴۴.۴ میلیارد دلار شد

وزیر صنعت: کرمانشاه دروازه خوبی برای صادرات و رونق تولید است