بانوی مشهدی مرگ مغزی شده بر اثر جراحی زیبایی فوت کرد

مشهد- ایرنا- مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مرگ بانوی مشهدی که چند روز پیش در پی جراحی زیبایی دچار مرگ مغزی شده بود خبر داد.مطالب مرتبط

بانوی مشهدی مرگ مغزی شده بر اثر جراحی زیبایی فوت کرد

مشهد- ایرنا- مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مرگ بانوی مشهدی که چند روز پیش در پی جراحی زیبایی دچار مرگ مغزی شده بود خبر داد.

ادامه جستجوها برای پیداکردن بانوی مشهدی در رودخانه

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد اعلام کرد: عملیات جستجو در رودخانه برای پیدا کردن بانوی میانسال مشهدی پس از گذشت نزدیک به 10 ساعت همچنان ادامه دارد.

برتری صورت بر سیرت، سوغات غرب/ ایران رکورد دار اعمال جراحی زیبایی است

دردسرها و مشکلات جراحی ایجاد چال گونه

استاد گروهی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری می‌تواند همراه با عوارض باشد.

جراحی چال گونه «می‌شود ولی به خون جگر شود»

استاد گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: فرورفتگی در ناحیه گونه، چنان به مذاق بعضی خوش می‌آید که حاضر می‌شوند برای رسیدن به آن صورت خود را به تیغ جراحان بسپارند، البته که این عمل جراحی از نظر علمی و پزشکی مقدور است، ولی این اتفاق به‌راح

شهروند مشهدی در رودخانه ناپدید شد

مشهد- ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: هنوز اثری از بانوی میانسالی که دیشب به داخل رودخانه واقع در انتهای بلوار وکیل آباد واقع در شرق این کلانشهر سقوط کرد پیدا نشده است.

بیمار مرگ مغزی به سه نفر زند‌‌‌‌‌‌گی بخشید‌‌‌‌‌‌

با اهد‌‌‌‌‌‌ای اعضای بیمار مرگ مغزی جان بیماران منتظر د‌‌‌‌‌‌ر لیست پیوند‌‌‌‌‌‌ اعضا نجات یافت.

جدیدترین دستاورد‌های علمی در بیماری مغز و اعصاب

استفاده از روش‌های درمانی جدید منجر به این شده است که در زمان اولیه سکته مغزی بتوان لخته را از رگ داخل مغز بیمار خارج کرد و از شدت عوارض بعدی سکته مغزی پیشگیری کرد

خالد شفیعی: پاتوسی گل زیبایی زد

بازیکن تیم فوتبال سپاهان می‌گوید مهاجم خارجی استقلال گل زیبایی به ثمر رسانده است.

جراحی نوزاد ۲ روزه با تومور ۱.۵ کیلویی در شارجه

پزشکان بیمارستانی در امارات متحده عربی نوزادی را که به دلیل نوعی نارسایی نادرِ مادرزادی با توموری به وزن ۱.۵ کیلوگرم به دنیا آمده بود تحت عمل جراحی قرار دادند.

2 بانوی تکواندوکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی راه یافتند

کرمانشاه- ایرنا- رییس هیات تکواندو کرمانشاه با بیان اینکه 2 هزار و 506 بانوی تکواندوکار در استان وجود دارد از اعزام 2 بانوی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات آسیایی اردن خبر داد.

با اعلام دکتر نوروزی؛ هافبک استقلال به زودی جراحی می‌شود

معاونت پزشکی باشگاه استقلال از عمل جراحی قریب الوقوع هافبک این تیم خبر داد.

پلمب یک مرکز زیبایی غیر مجاز/ برخورد تعزیرات با مراکز فاقد مجوز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از تعطیلی یک مرکز زیبایی غیر مجاز خبر داد و گفت: با کلینیک‌های زیبایی فاقد مجوز برخورد خواهد شد.

مهم ترین علائم و نشانه های سکته مغزی

رئیس بیست و ششمین کنگره نورولوژی ایران، مهم ترین علائم و نشانه های سکته مغزی را تشریح کرد.

دو بانوی فارسی در اردوی تیم ملی بسکتبال

دو بانوی بسکتبالیست فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

تهران| مرگ مشکوک زن جوان در مطب پوست و زیبایی/ پزشک بازداشت شد

زن جوانی که برای انجام عمل لیپوساکشن به مطب پوست و زیبایی در شمال تهران رفته بود جان خود را در این مطب از دست خواهد داد.

هشت امتیاز المپیکی برای بانوی رکابزن ایران ثبت شد

فرانک پرتو آذر بانوی رکابزن ایران در رقابتهای دوچرخه سواری کوهستان کاپ اسلوونی ششم شد.

قویترین مرد معلول جهان تحت عمل جراحی قرار گرفت

ارومیه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: «سیامند رحمان» قهرمان وزنه برداری معلولان جهان و پارالمپیک از ناحیه «لوزه» تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری است.

قویترین مرد معلول جهان تحت عمل جراحی قرار گرفت

ارومیه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: «سیامند رحمان» قهرمان وزنه برداری معلولان جهان و پارالمپیک از ناحیه «لوزه» تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری است.

فاز سوم ‌بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک گلنگ‌زنی شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: متاسفانه بیمارستان آیت‌الله خوانساری فاقد اتاق عمل و بخش جراحی بود که با همت خیرین در فاز سوم ، ساخت چهار اتاق عمل و بخش جراحی نیز در آن نظر گرفته شده است.