1000نیروی شهرداری بندرعباس به حالت آماده باش درآمد

بندرعباس- ایرنا- شهرداری بندرعباس گفت: حدود یک هزار نفر از نیروهای مدیریتی و کارگری شهرداری بندرعباس به منظور مدیریت بارندگی‌های پیش ‌بینی شده و مقابله با سیل وحوادث احتمالی، در حالت آماده‌باش به سر می‌ برند.مطالب مرتبط

1000نیروی شهرداری بندرعباس به حالت آماده باش درآمد

بندرعباس- ایرنا- شهرداری بندرعباس گفت: حدود یک هزار نفر از نیروهای مدیریتی و کارگری شهرداری بندرعباس به منظور مدیریت بارندگی‌های پیش ‌بینی شده و مقابله با سیل وحوادث احتمالی، در حالت آماده‌باش به سر می‌ برند.

1000نیروی شهرداری بندرعباس به حالت آماده باش درآمد

بندرعباس- ایرنا- شهرداری بندرعباس گفت: حدود یک هزار نفر از نیروهای مدیریتی و کارگری شهرداری بندرعباس به منظور مدیریت بارندگی‌های پیش ‌بینی شده و مقابله با سیل وحوادث احتمالی، در حالت آماده‌باش به سر می‌ برند.

شهرداری سبزوار به حالت آماده باش درآمد

سبزوار- ایرنا- شهردار سبزوار گفت: با توجه به تداوم بارندگی در این شهر و احتمال آب گرفتگی معابر تمامی مدیران، کارکنان شهرداری، واحدهای آتش ‌نشانی، خدمات شهری، ترافیکی و سازمانها در حالت آماده باش کامل هستند.

آماده سازی شهر بندرعباس برای بارش های 2روز آینده

ایرنا-بندرعباس- عوامل خدماتی شهرداری بندرعباس خورهای شهر را برای خروج سیلاب احتمالی ناشی از بارش های2 روز آینده آماده می کنند. استاندار هرمزگان به همراه جمعی از مدیران (اعضاستاد بحران استان ) این فعالیت ها را مورد بازدید و بررسی قرار داد.*9*11*

آماده مسابقه با نماینده نوشهر هستیم

بندرعباس- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با اشاره به تمرینات این تیم جهت حضور موفق در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر، گفت: برای دیدار فردا با تیم موج سواران ساحل نوشهر کاملا آماده هستیم.

وضعیت شهر بندرعباس هم اکنون در حالت عادی است

بندرعباس- ایرنا- شهردار بندرعباس با اشاره به آخرین وضعیت این شهر پس از بارندگی های شب گذشته و امروز یکشنبه گفت: هم اکنون وضعیت شهر در حالت عادی و تحت کنترل است.

مدیریت بحران شهرستان کنارک به حالت آماده باش درآمد

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری کنارک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: اعضای مدیریت بحران این شهرستان به منظور مقابله با هرگونه حوادث طبیعی در آماده باش کامل هستند.

آماده باش هرمزگان برای مقابله با سیل و آبگرفتگی

بندرعباس - ایرنا-به دنبال اخطاریه هواشناسی مبنی بر ورود یک موج بارشی به استان های جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان از روز جمعه 23 فروردین ماه و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ، دستگاه های اجرایی و امدادی این استان به حالت آماده باش درآمدند.

آماده باش هرمزگان برای مقابله با سیل و آبگرفتگی

بندرعباس- ایرنا- به دنبال اخطاریه هواشناسی مبنی بر ورود یک موج بارشی به استان های جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان از روز جمعه 23 فروردین ماه و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ، دستگاه های اجرایی و امدادی این استان به حالت آماده باش درآمدند.

آماده‌باش کامل ماشین‌آلات و نیروهای شهرداری بندرعباس

افزایش 10 برابری درآمد شهرداری از حوزه پسماند

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: درآمد شهرداری از حوزه پسماند به دلیل انتظام بخشی و نظم دادن بالغ بر 10 برابر شده است.

تمامی دستگاه های استان خراسان جنوبی در حالت آماده باش باشند

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، از روز (جمعه) 23 فروردین تا چهارشنبه 28 فروردین ماه تمامی دستگاه های امدادی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شهرداران و نیز دستگاه های اجرایی ذیربط باید در حالت آماده باش کا

۶۰۰ نیروی امدادی هلال احمر خراسان جنوبی در حالت آماده باش هستند

بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: به دنبال هشدارهای هواشناسی ۶۰۰ نیروی امدادی هلال احمر در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

دومین شکست نوجوانان شهرداری بندرعباس

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس دومین دیدار خود را در مرحله نهایی مسابقات زیر گروه لیگ برتر نوجوانان کشور با شکست پشت سرگذاشت.

حالت فوق‌العاده در اهواز ادامه دارد؛ کنترل سیلاب به مقصد اهواز

بنا به تأکید استاندار خوزستان حالت فوق‌العاده در اهواز همچنان تأکید و مدیران دستگاه‌های مختلف در آماده‌باش قرار دارند.

جمع‌آوری معتادان و ‎کارتن خواب‌های بندرعباس از حاشیه مسیل‌ها ‌

‌معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: کارتن خواب‌ها معتادین متجاهر که در سطح شهر بندرعباس به خصوص حواشی خورها، کانال‌ها و زیر پل‌ها و … شهر ساکن بودند؛ جمع‌آوری شدند.

آغاز تمرینات تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس

پس از پرداخت مطالبات سال گذشته و نهایی شدن قرارداد بازیکنان، تمرینات تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس برای حضور در فصل جدید آغاز شد.

آماده باش آبفا خراسان رضوی برای حفاظت در برابر سیلاب

شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در پی بارش‌های اخیر و جاری شدن سیل در تعدادی از شهرهای استان، به حالت آماده باش در آمد.

برنامه ای برای تخلیه هیچ کدام از محلات شهر بندرعباس نداریم

بندرعباس - مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس گفت: تاکنون هیچ برنامه ای از سوی مسئولان ستاد مدیریت بحران شهرستان مبنی بر تخلیه اضطراری محلات و بخش های مختلف شهر اعلام نشده است.

ایجاد منبع درآمد پایدار برای شهرداری بروجرد در اولویت قرار دارد

بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: ایجاد منبع درآمد پایدار در اولویت کاری مسئولان شهرداری و مدیران سازمان های وابسته به این دستگاه خدمات رسان شهری قرار دارد.