شرایط انتخاب شهرداران تغییر یافت

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری اردبیل گفت: شرایط انتخاب شهرداران تغییر یافته و این انتخاب بر اساس قوانین جدید که در آن بر سابقه مدیریتی و تجربه علمی و عملی توجه شده، خواهد بود.مطالب مرتبط

تغییر در زمان پخش سریال «شرایط خاص»

زمان پخش سریال «شرایط خاص» برای بار سوم به دلیل پخش بازی‌های لیگ برتر تغییر کرد.]]>

تغییر در زمان پخش سریال «شرایط خاص»

زمان پخش سریال «شرایط خاص» به دلیل پخش بازی‌های لیگ برتر تغییر کرد.

طباطبایی: با تغییر مربی شرایط تیم امید بهتر می‌شود/ در این شرایط صعود شدنی نیست

فارس من| رستمیان: نظر به شرایط مناطق سیل‌زده زمان کنکور باید تغییر کند/ دانش‌آموزان سیل‌زده شرایط مناسبی ندارند

نقش کلیدی خبرنگاران در شرایط تغییر اقلیم/ ضرورت مقابله با اخبار جعلی

رئیس مرکز ملی خشکسالی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به روند صعودی افزایش دما سال‌ها پیاپی کم بارشی و نیز افزایش تبخیر در کشور، بر نقش خبرنگاران در شرایط تغییر اقلیم، به ویژه مقابله با اخبار غیر واقعی و مطالبه گری آنها از مسئولان تاکید کرد.

مسکو: رای مردم اوکراین نشانگر درخواست برای تغییر است

وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلان کرد که انتخاب جدید مردم اوکراین نشان دهنده، خواست تغییر در سیاست های این کشور، توسط مردم است.

ملایی: شرایط تغییر نکند قطعاً نتایجی بدتر از قهرمانی آسیا را تجربه می‌کنیم/ خواسته‌هایم برآورده نشود برای آینده ورزشی‌ام تصمیمی جدید می‌گیرم

سعید ملایی، قهرمان جودو جهان اعتقاد دارد اگر شرایط تیم ملی جودو تغییر نکند، این تیم در آینده نتایجی بدتر از پیکارهای قهرمانی آسیا در امارات کسب خواهد کرد.

تاثیرپذیری ویژگی‌های رفتاری از شرایط اجتماعی

تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان داد که برخی افراد در مواجهه با شرایط مختلف، اصول اخلاقی خود را متناسب با منافعی که دارند تغییر می‌دهند.

تقویت دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه درزمینه های پژوهشی

با کمبود دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور و وجود صندلی خالی در دانشگاه آزاد حرکت از شرایط کمی به سمت شرایط کیفی تغییر خواهد کرد .

اعتراض داوطلبان به تغییر نحوه آزمون زبان وزارت بهداشت

آزمون زبان وزارت بهداشت که به دلیل شرایط مناطق سیل زده با تغییر زمان مواجه شده بود، به دلیل تغییر نحوه برگزاری آزمون در برخی حوزه ها از کامپیوتری به کاغذی اعتراض داوطلبان را برانگیخت.

اعلام اصلاحات انتخاب رشته کنکور دکتری/ ۲۸ کدرشته اضافه شد

اصلاحات شرایط دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۸ به همراه کدرشته محل های جدید اعلام شد.

مهاجری: دقیقه یک پنالتی ما گرفته نشد/ اگر استقلال 10 نفره می‌شد شرایط تغییر می‌کرد

انتخاب رشته دکتری ۹۸ آغاز شد/ امکان انتخاب ۵۰ کدرشته

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۸ از امروز شنبه ۳۱ فروردین می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

سلیمی: نگاه‌ها از گدایی اقتدار از خارج به سوی تقویت تولید ملی تغییر کند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به موضوع رونق تولید و با بیان اینکه اهتمام به این مهم تنها راه نجات ما در این شرایط است، گفت: نگاه افراد باید از گدایی اقتدار به سوی تقویت تویلد ملی تغییر کند.

جزییات نحوه انتخاب سربازان برگزیده در «جشنواره جوان سرباز»

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا جزییات برگزاری جشنواره جوان سرباز و شرایط انتخاب سربازان برگزیده را تشریح کرد.

درخواست ۱۱ گانه شهردار منطقه یک از شهرداری تهران

شمیرانات- شهردار منطقه یک تهران در شورای شهرداران درحضور حناچی شهردارتهران و سایر شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران، درخواست ۱۱ گانه منطقه یک تهران را اعلام کرد.

آغاز انتخاب رشته دکتری ۹۸ از امروز/ امکان انتخاب ۵۰ کدرشته

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۸ از امروز شنبه ۳۱ فروردین می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

اولویت امروز مهار تورم است/ واردات مواداولیه شرط مهم تداوم تولید در شرایط تحریم

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اولویت مهم کنترل تورم است، گفت: یکی از شروط اولیه تولید واردات مواد اولیه است اما با توجه به وجود انتظارات تورمی باید ترکیب نقدینگی به نفع سپرده‌های بلند مدت تغییر کند.

اینفوگرافی / کدام معابر تهران به نام هنرمندان و شاعران تغییر یافت؟

با تصویب شورای شهر تهران، برخی معابر تهران به نام هنرمندان و شاعران نامدار کشور تغییر یافته است. اغلب این چهره‌ها دار فانی را وداع گفته‌اند اما برخی همچون محمدرضا شجریان و علی نصیریان همچنان در قید حیات هستند. در این اینفوگرافی به برخی از مهمترین موارد تغ

نرخ خرید تضمینی گندم دروم دوباره افزایش یافت

نرخ خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم دروم (صنف و صنعت) که پیش از این 1770 تومان اعلام شده بود با تصمیم هیئت وزیران با افزایش 80 تومانی به 1850 تومان تغییر یافت.