ساماندهی رودخانه کردان با همکاری سپاه اجرایی شد
مطالب مرتبط

ساماندهی رودخانه کردان با همکاری سپاه اجرایی شد

مردم از توقف در حاشیه رودخانه های کردان و برغان پرهیزکنند

کرج - ایرنا - مسئول روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز از مردم و گردشگران خواست با توجه به ورود سامانه بارشی جدید از توقف در حاشیه رودخانه های استان به ویژه در مناطق کردان و برغان پرهیز کنند.

بازبینی طرح احیا و ساماندهی رودخانه درکه

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت انجام بررسی‌های مضاعف فنی در زمینه طرح احیا و ساماندهی رودخانه درکه تاکید کردند.

بازبینی طرح احیا و ساماندهی رودخانه درکه

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت انجام بررسی‌های مضاعف فنی در زمینه طرح احیا و ساماندهی رودخانه درکه تاکید کردند.

طرح ساماندهی رودخانه ها و تالاب های خوزستان اجرا خواهد شد

دزفول- نماینده دزفول در مجلس از اجرای طرح ساماندهی رودخانه ها و تالاب های خوزستان خبر داد و گفت: تامین اعتبار این طرح از طریق رایزنی با دولت در حال پیگیری است.

طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار مجلس قرار گرفت

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات سیل ناشی از افزایش دبی رودخانه های خوزستان گفت: طرح ساماندهی رودخانه های این استان در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

هزینه ساماندهی رودخانه‌ها بسیار کمتر از خسارت سیلاب است

رئیس مؤسسه تحقیقات آب گفت: در سالهای اخیر تخصیص بودجه‌های ساماندهی رودخانه بسیار قطره چکانی انجام شده اما امیدواریم امسال این هزینه که بسیار کمتر از خسارات سیل است به طور مناسب تخصیص یابد.

طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار قرار گرفت

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات سیل ناشی از افزایش دبی رودخانه های خوزستان گفت: طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

احداث دایک حفاظتی و ساماندهی رودخانه کشکان/محور خرم‌آباد - معمولان تا اطلاع ثانوی مسدود است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: احداث دایک حفاظتی و ساماندهی رودخانه کشکان در شهر معمولان در سقف اعتباری معادل ۵۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود.

احداث دایک حفاظتی و ساماندهی رودخانه کشکان در معمولان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: احداث دایک حفاظتی و ساماندهی رودخانه کشکان در شهر معمولان در سقف اعتباری معادل ۵۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود.

تخلیه و آماده باش در پایین دست منطقه دروان

رانش زمین و انسداد یکی از سرمنشاء های رودخانه کردان در البرز موجب تخلیه یک محله در پایین دست و هشدار بحران شده است.

رودخانه‌های قدیمی در استان یزد باید به شکل و کارایی سابق خود بازگردند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه رودخانه‌های قدیمی در استان یزد باید به شکل و کارایی سابق خود بازگردند گفت: پیمانکارانی که با دستگاه‌های اجرایی همکاری دارند در زمان بحران آمادگی داشته باشند.

سپاه فتح در کنار مردم و دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه فتح تلاش کرده در همه حال در کنار مردم و دستگاه‌های اجرایی استان با هدف ارتقای ارائه خدمات لازم به ولی نعمتان انقلاب باشد.

فریاد "رودخانه‌های قلعه گنج نیاز به لایروبی دارند" را کسی نشنید

فرماندار شهرستان قلعه گنج از نیاز 20 پل قلعه گنج به ساماندهی خبر داد و بیان کرد: در این مدت کوتاه نمی توانیم پل‌ها را ساماندهی کنیم لذا اقدامات لازم توسط راهداری برای کاهش خطر آنها با سنگ ریزی و تقسیم آب انجام شده است.

بودجه 50 میلیاردی لایروبی رودخانه‎ها چطور هزینه شد؟ دولت شفاف‎سازی کند +جدول

بررسی گزارش عملکرد بودجه در سال 97 نشان می‌دهد در حالی حدود 51 میلیارد تومان اعتبار بابت ساماندهی و لایروبی رودخانه‌های کشور به شرکتهای آب منطقه‌ای پرداخت شده که نحوه هزینه کرد و اثرات توزیع این منابع مشخص نیست.

211 مسکن مددجویی با همکاری سپاه در آذربایجان غربی احداث می شود

ارومیه – ایرنا – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: تا پایان شهریورماه امسال، 211 واحد مسکن مددجویی با همکاری بسیج سازندگی سپاه شهدا در استان احداث و تحویل می شود.

رفع آلودگی مناطق سیل‌زده گلستان از اولویت‌های جدی سپاه است

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: در کنار لایروبی رودخانه‌ها یکی از موضوعات جدی سپاه رفع آلودگی مناطق سیل‌زده گلستان است.

نوبخت: لایروبی آب بندان‌های گیلان خطر بروز سیل در این استان را کاهش داد

معاون رئیس‌جمهور به موضوع لایروبی انهار، رودخانه‌ها و ساماندهی وضعیت آب‌بندان‌ها اشاره کرد و گفت: نزولات آسمانی طی هفته‌های گذشته در گیلان بیش از دو استان مازندران و گلستان بوده اما لایروبی بخشی از انهار، رودخانه و آب‌بندان‌ها سبب شد تا این استان با خطر و

قانون ممنوعیت ساخت و ساز در حریم رودخانه باید ضمانت اجرایی داشته باشد

خرم آباد - ایرنا - معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی ایران گفت: قانون ممنوعیت ساخت و ساز در حریم رودخانه ها باید ضمانت اجرایی قوی داشته باشد که این مهم در حال ‍‍‍‍‍‍‍پیگیری است.

80 میلیون جمعیت ایران پاسدار هستند

بیرجند -ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: آمریکا در اقدامی احمقانه و مضحک، سپاه پاسداران را در لیست سازمان های تروریستی قرار داد اما مردم بدون هیچگونه ساماندهی با حضور گسترده در مراکز مختلف سپاه پشتیبانی خود را از این نهاد اعلام و اثبات کردند ما 80 میلیو