خسارتهای بارندگی به زیرساختهای زنجان درحال کارشناسی است

زنجان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با بیان اینکه خسارت‌های ناشی از بارندگی‌های ابتدای امسال به زیرساخت‌های استان، برآورد نهایی نشده و در مرحله کارشناسی قرار دارد گفت: جمع‌بندی و بررسی نهایی پس از ارائه گزارش آسیب‌ها توسط دستگاه‌هایمطالب مرتبط

۷۰ واحد صنفی مشکل دار در استان زنجان وجود دارد

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه درحال حاضر ۷۰واحد صنفی مشکل دار در این استان وجود دارد، تأکید کرد: خانه کارگر زنجان فارغ ازمسائل سیاسی، پیگیر حل مسائل و مشکلات کارگران باشد.

توسعه زیرساختهای اطراف حرم حضرت معصومه محور کار باشد

قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به طرح میزبانی پایتخت فرهنگی جهان اسلام برای قم گفت: در حال حاضر به جای این برنامه باید توسعه زیرساختهای شهری و اطراف حرم حضرت معصومه(س) محور کار مسئولان قرار گیرد.

خسارات بیش از 36 میلیارد ریالی سیل به زیرساختهای روستایی مهاباد

سیل بیش از 36 میلیارد ریال به زیرساختهای روستایی شهرستان مهاباد خسارات وارد کرده است.

برف در زنجان، رانندگان را زنجیرچرخ لازم کرد

جانشین رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: تردد خودروها در جاده ‌ های زنجان - طارم، زنجان - تهم - چورزق و گردنه پاپایی در مسیر زنجان - بیجار با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است .

زیرساختهای کلانشهر اصفهان پاسخگوی مخاطرات طبیعی نیست

اصفهان- ایرنا- کلانشهر اصفهان با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی با تهدید جدی مخاطرات طبیعی مواجه است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا، زیرساختهای موجود آن پاسخگوی مقابله با هر حادثه ای نیست و باید برای این چالش اساسی تدابیر اصولی اندیشید.

دولت لایحه نظام جامع مقابله با سیلاب را سریعتر به مجلس ارائه دهد

نماینده مردم بویین‌زهرادر مجلس از رییس‌جمهور خواست تا علاوه بر پرداخت خسارتهای ریالی به استان‌های سیل‌زده، پرداخت خسارت به کشاورزان و دامداران استانهای قزوین، زنجان و همدان که زمین‌ها، محصولات و دامهایشان را در سیلاب از دست دادند فراموش نکند.

عصر دوشنبه گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود

زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: عصر امروز /26 فروردین/ گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود.

احتمال سرما زدگی محصولات کشاورزی/ جوی آرام در زنجان حاکم می شود

زنجان- سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش دما در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و گفت: به کشاورزان نسبت به سرمازدگی محصولات هشدار داده می شود.

در اولویت بودن جبران خسارتهای سیل بردسکن و کلات خراسان رضوی

جبران خسارتهای سیل بردسکن و کلات خراسان رضوی در اولویت قرار دارد.

جشنواره اکو مهمترین رویداد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در زنجان است

استاندار زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان به عنوان قطب تاریخی و گردشگری در کشور مطرح است، گفت: سومین گنبد بزرگ جهان به نام گنبد سلطانیه در زنجان قرار دارد که بیانگر صلح و صفا تاریخی سرزمین ماست.

باد و باران زنجان را فرا می گیرد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از پنجشنبه شب باد و باران مناطق مختلف زنجان را فرا می گیرد.

1400 ازدواج دختران زیر 14 سال در زنجان ثبت شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با بیان اینکه این استان در پدیده کودک همسری جزو استان های با رتبه بالا است، گفت: سال گذشته حدود یک هزار و 400 مورد ازدواج دختران زیر 14 سال در زنجان ثبت شد.

زنجان برند جشنواره‌های بین‌المللی است

زنجان-شهردار زنجان گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، زنجان در برهه کنونی به برند جشنواره‌های بین‌المللی تبدیل شده است.

ارتقاء شاخص های سلامت نیازمند مشارکت مردم است

زنجان- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان طارم گفت: تجربه سالهای اخیر نشان داده در هر بخشی که مردم حضور داشته اند، مشکلات آن بخش با کمترین هزینه مرتفع شده است و درحال حاضر نیز بهبود شاخص های حوزه سلامت نیاز جدی به مشارکت مردم دارد.

پیست اسکی پاپایی زنجان سفیدپوش شد

زنجان - ایرنا - رئیس هیات اسکی استان زنجان گفت: سفید پوش شدن پیست اسکی پاپایی زنجان، امیدها را برای فعالیت و راه اندازی مجدد ورزش اسکی در این منطقه زنده کرد.

بازنگری خطوط حمل و نقل عمومی شهر زنجان با نظر مردم

زنجان - ایرنا - در جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه های زنجان با دست اندرکاران امور شهری موضوع خطوط حمل و نقل عمومی زنجان به بحث و بررسی گذاشته شد و در نهایت مبنای کار، نظر مردم و بازنگری در جزئیات طرح مد نظر قرار گرفت.

هوای زنجان ناسالم شد

معاون نظارت و پایش محیط زیست زنجان گفت: به دلیل وزش باد، شاخص گرد و غبار در زنجان به 106 رسید که ناسالم برای گروه‌های حساس بود.

هیچگونه قطعی ارتباطات مخابراتی دراستان زنجان نداشتیم

زنجان-مدیرمخابرات منطقه زنجان گفت: با وجود بارش شدید باران و شرایط خاص جوی در روزهای نخست سال، به همت کارکنان مخابرات منطقه زنجان هیچگونه قطعی ارتباطات مخابراتی دراستان زنجان نداشتیم.

16 تیم به مرحله یک‌هشتم نهایی مناظرات دانشجویی زنجان راه یافتند

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان، دور مقدماتی مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان برگزار شد.

پسماند روی، معضل جدی زیست محیطی زنجان

زنجان - ایرنا - در جلسه کار گروه مدیریت پسماند بر تعیین تکلیف نهایی انتقال پسماندهای شهرک صنعتی روی زنجان با در نظر گرفتن پیوست سلامت، تاکید شد.