صید 18هزار تنی ماهی کیلکا در دریای مازندران

ساری - ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران مقدار صید سال گذشته ماهی کیلکا از دریای خزر در استان را 18هزار تن به ارزش 490میلیارد ریال اعلام کرد.مطالب مرتبط

صید 18هزار تنی ماهی کیلکا در دریای مازندران

ساری - ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران مقدار صید سال گذشته ماهی کیلکا از دریای خزر در استان را 18هزار تن به ارزش 490میلیارد ریال اعلام کرد.

18 هزار تن ماهی کیلکا در دریای مازندران صید شد

ساری- ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران مقدار صید سال گذشته ماهی کیلکا از دریای خزر در استان را 18هزار تن به ارزش 490میلیارد ریال اعلام کرد.

افزایش۲۰ درصدی صید ماهی کیلکا در مازندران

44 فروند شناور کیلکا گیر در مازندران،پارسال بیش از ۱۸ هزار تن ماهی کیلکا صید کردند.

ممنوع شدن صید کیلکادریای خزر

صید ماهی کیلکا از دریای خزر در گیلان ممنوع شد.

طرح تکثیر طبیعی ماهی سفید در دریای خزر تقویت شود

مدیرکل دفترحفظ و بهسازی منابع دریایی سازمان شیلات ایران با اشاره به اینکه مراکز تکثیر طبیعی ماهی سفی در کشور افزایش یابد گفت: طرح تکثیر طبیعی ماهی سفید در دریای خزر تقویت شود.

ساخت ۱۸هزار واحد مسکن امید

۱۸هزار واحد مسکن امید در شهرجدید هشتگرد ساخته می‌شود.

سیلاب ۳ هزار تن ماهی سردابی را تلف کرد

‌معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات گفت: بارش‌های سیل آسا سه هزار تن ماهی سردابی را در استخرهای پرورش ماهی کشور تلف کرد.

یک میلیون و 150 هزار قطعه بچه ماهی در سیل اخیر تلف شد

خرم آباد- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی سلسله گفت: ورود سیلاب به مزارع پرورش ماهی شهرستان منجر به تلف شدن یک میلیون و 150 هزار قطعه بچه ماهی شد.

آمریکا با اعزام ناو هواپیمابر به دریای چین، به پکن هشدار داد

تهران-ایرنا- ایالات متحده برای نخستین بار همزمان با افزایش تنش ها در دریای چین جنوبی، یک ناو هواپیما بر خود را برای شرکت در رزمایش های دریایی به عنوان اعلام پیامی مشخص به چین، به منطقه 'اسکاربورو شوال' که جزو مناطق مورد مناقشه دریای چین است،اعزام کرد.

سیل 7 هزار تن ماهی را با خود برد

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: در اثر بارش های اخیر و سیل بی‌سابقه در استان، بسیاری از زیرساخت های پرورش ماهی در لرستان آسیب های جدی دیده است.

دزدی تمساح از شکارچیان ماهی+عکس

در استرالیا، تمساح گرسنه ماهی بزرگ دو برادر ماهیگیر را برداشت.]]>

آقای رئیس جمهور دریای خزر فقط متعلق به ایران نیست!

روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره شنبه 24 فروردین ماه، یادداشتی به قلم کریم خورسندی با عنوان آقای رئیس جمهور دریای خزر فقط متعلق به ایران نیست! در ارتباط با طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران منتشر کرده است.

کشتی‌های روسیه فعالیت ناوشکن آمریکایی در دریای سیاه را زیر نظر دارند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که کشتی‌های ناوگان دریای سیاه این کشور، فعالیت ناوشکن موشک انداز آمریکایی که روز یکشنبه وارد آب‌های دریای سیاه شده را با دقت زیر نظر خواهند داشت.

ایران میزبان نشست آینده گروه کاری دریای خزر

جلسه بعدی کارگروه عالی دریای خزر در ماه ژوئیه 2019 در ایران برگزار خواهد شد.

قدرت‌نمایی ناوگان دریای سیاه روسیه همزمان با برگزاری مانور نظامی ناتو در منطقه

در شرایطی که مانور نظامی-دریایی مشترک کشورهای عضو ناتو و اوکراین در دریای سیاه جریان داشت، ناوگان دریای سیاه روسیه نیز تمرینات نظامی ویژه‌ای را با هدف تقویت توان دفاعی نیروهای خود در آب‌های ساحلی شبه جزیره کریمه انجام داد.

نشست گروه کاری دریای خزر در قزاقستان برگزار می شود

وزارت امور خارجه قزاقستان از آغاز دومین نشست کارگروه عالی دریای خزر در پایتخت این کشور خبر داد.

کشتی‌های جنگی روسیه حین مانور ناتو وارد دریای سیاه شدند

ناوگان دریای سیاه روسیه امروز (شنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد، کشتی‌های جنگی روسیه حین برگزاری مانورهای "سپر دریایی" ناتو برای اجرای ماموریت‌های آموزشی و جنگی وارد دریای سیاه شدند.

رضا بهاروند با «شاه ماهی» به شهرزاد می‌آید

نمایش «شاه ماهی» به کارگردانی رضا بهاروند در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

آشنایی با دیدنی‌های کیش در تور کیش

جزیره کیش به علت قرار گرفتن در آبهای آزاد از نظر ماهی تنوع بسیار زیادی دارد. ماهی‌های تزیینی و بسیار زیبا که در آب‌های حاشیه کیش غوطه‌ور هستند و وجودشان را از تماشاگران پنهان نمی‌کنند از جاذبه‌های استثنایی کیش به حساب می‌آید و می‌تواند مسافران را ساعت‌ها

27 هزار و 160 قطعه ماهی مولد در کیاشهر صید شد

رشت - ایرنا - رئیس اداره شیلات آستانه اشرفیه گفت: 27 هزار و 160 قطعه از ماهی مولد استخوانی در بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان صید شده است.