219 فقره تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

قزوین - ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 722 مورد درخواست دریافت تسهیلات در سامانه ثبت شده بود که به 219 متقاضی، 2 هزار و 990 میلیارد ریال پرداخت شد.مطالب مرتبط

پرداخت ۸۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال ۸۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد‌های صنعتی، تولیدی، معدنی و طرح‌های بیشتر از ۶۰ درصد پیشرفت، پرداخت می‌شود.

پرداخت 32 هزار فقره تسهیلات با بهره کم به استانهای سیل زده

معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : این تسهیلات از چهار هزار فقره آغاز شده و در تلاش هستیم تمام سیل زدگان در اسرع وقت از این تسهیلات بهرمند شوند.

32 هزار فقره تسهیلات به استان های سیل زده پرداخت می شود

ایلام - ایرنا - معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه متعهد شده 32 هزار فقره تسهیلات به استان های سیل زده در کشور با بهره کم پرداخت می شود.

پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به سیل‌زدگان لرستان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: به‌منظور کمک به سیل‌زدگان لرستان ۲۵۰۰ فقره تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه و جعاله تعمیر مسکن پرداخت می‌شود.

بانک توسعه تعاون چهار هزار فقره تسهیلات به سیل زدگان پرداخت می کند

ایلام - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: چهار هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه کم بهره به سیل زدگان پرداخت می شود که سهم استان ایلام 300 فقره است.

۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان سمنان محقق شد

گرمسار - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه یک هزار و ۲۱ واحد تولیدی سال گذشته متقاضی تسهیلات رونق تولید شدند، گفت: ۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان محقق شد.

پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی هرمزگان

پرداخت 63 میلیارد تومان تسهیلات به 520 طرح در حوزه جوانان

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درباره تسهیلات اشتغالزایی گفت:از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا پایان سال 97 در حوزه جوانان تعداد 349 هزار و 267 فقره تسهیلات اشتغال به اعتبار 2 هزار و 109 میلیارد و 283 میلیون ریال پرداخت کرده است.

2210 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در خراسان جنوبی پرداخت می شود

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سهم استان از اعتبارات طرح رونق تولید امسال 2 هزار و 210 میلیارد ریال است که در صورت نیاز می توان این میزان را افزایش داد.

پرداخت بیش از ۵۷میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی درتربت جام 

مسئول صندوق کارآفرینی امید تربت جام گفت : 211 فقره تسهیلات اشتغال زایی به ارزش بیش از ۵۷ میلیارد و ۴۲۱میلیون ریال با اولویت روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر پرداخت شده است.

یکهزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در ملایر پرداخت شد

همدان- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ملایر گفت: از سال گذشته تاکنون یکهزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از منابع مختلفی همچون رونق تولید، اشتغال فراگیر، خوداشتغالی و اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.

رونق تولید، چالش ها و فرصت ها

شماره جدید نشریه پایش قزوین تیتر اول خود را با عنوان 'رونق تولید، چالش ها و فرصت ها' به موانع و راهکارهای رونق تولید در استان اختصاص داده است.

رئیس سازمان صمت: 515 واحد تولیدی سمنان تسهیلات رونق تولید گرفتند

سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سال گذشته 515 واحد صنعتی و تولیدی این استان با هدف تسهیل و رفع موانع تولید تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

چرا رونق تولید؟|رونق تولید تحریم را به فرصت تبدیل می‌کند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با اشاره به اینکه تحقق رونق تولید نیازمند عزم ملی است گفت:کمک به رونق تولید موجب اشتغالزایی گسترده و حمایت از مصرف‌کنندگان نیز می‌شود.

پرداخت تسهیلات به دو واحد اشتغال زا در سمنان

اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با پرداخت 30 میلیارد ریال تسهیلات به دو واحد صنعتی موافقت و مشکلات بانکی شش .احد صنعتی و میراث فرهنگی را بررسی کردند.

تصمیمات مهم مجلس در پرداخت تسهیلات بخش تولید در سال‌جاری

زرآبادی گفت: امسال در حوزه تسهیلات به بخش صنایع تصمیمات مناسبی از سوی مجلس اتخاذ شده که می‌تواند به تامین منابع مالی مورد نیاز بخش تولید کمک قابل توجهی داشته باشد.]]>

مشکلات واحدهای صنعتی در سال رونق تولید آسیب شناسی شود

قزوین – ایرنا – دادستان قزوین گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی استان مشکلات متعددی دارند که باید در سال رونق تولید با آسیب شناسی برای حل آنها اقدام شود.

اجرای طرح «رونق تولید» برای بنگاه‌های کوچک و متوسط در سال ۹۸

مدیرکل حمایت ازپایداری مشاغل وزارت کار بااشاره به تثبیت۳۵۰هزارشغل باحمایت مؤثر از۱۸۴۱بنگاه اقتصادی در سال گذشته، از اجرای طرح رونق تولید وپرداخت تسهیلات بازسازی بنگاه‌ها در سال جاری خبرداد.

استاندار قزوین: شرکت‌های دانش‌بنیان، موتور محرک رونق تولید هستند

استاندار قزوین گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان با محوریت ارائه خدمات در حوزه اقتصاد، موتور محرک رونق تولید هستند و باید از ظرفیت آن‌ها نهایت بهره‌برداری متناسب با نام‌گذاری سال صورت گیرد.

رفع مشکلات تولیدکنندگان موجب رونق اقتصادی می شود

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:رفع مشکلات واحدهای صنعتی در سال رونق تولید موجب پیشبرد اهداف و شکوفایی اقتصادی در سطح استان و کشور خواهد شد.