شهرستان ری رتبه اول تولید شیر استان تهران را دارد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: این شهرستان با تولید 247 هزار و 167 تن شیر در طی سال گذشته توانسته رتبه اول استان تهران را به خود اختصاص دهد.مطالب مرتبط

شهرستان ری رتبه اول تولید شیر استان تهران را دارد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: این شهرستان با تولید 247 هزار و 167 تن شیر در طی سال گذشته توانسته رتبه اول استان تهران را به خود اختصاص دهد.

رتبه نخست دلگان در تولید چای ترش کشور

‌مدیر جهاد کشاورزی دلگان گفت: شهرستان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان با ۶۰۰ هکتار اراضی زیر کشت چای ترش، رتبه نخست کشت این محصول در کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت گاز: سمنان رتبه یک فراوانی حوادث گاز طبیعی را دارد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: رتبه اول کشور در فراوانی وقوع حوادث گاز طبیعی براساس سرانه مشترکان گاز به این استان اختصاص دارد و کاهش این آمار نیازمند آموزش و نظارت دقیق مهندسان ناظر است.

نماینده مجلس: ری به مدیریت شهری مستقل نیاز دارد

تهران- ایرنا- دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان ری تقسیمات سیاسی، جغرافیایی و جمعیتی مجزا دارد و برای مرکز این شهرستان (شهرری) نیز باید مدیریت شهری مستقل شکل گیرد.

نماینده مجلس: ری به مدیریت شهری مستقل نیاز دارد

تهران- ایرنا- دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان ری تقسیمات سیاسی، جغرافیایی و جمعیتی مجزا دارد و برای مرکز این شهرستان (شهرری) نیز باید مدیریت شهری مستقل شکل گیرد.

گلزارهای شهدای دماوند تا پایان سال ساماندهی می شود

تهران ـ ایرنا ـ معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در حوزه تعاون و امور اجتماعی با بیان اینکه شهرستان دماوند بیشترین تعداد گلزار شهدا را در سطح استان تهران دارد از اتمام ساماندهی این گلزارها تا پایان سال خبر داد.

سالانه 6 میلیون تن محصولات کشاورزی در استان تهران تولید می شود

تهران – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: کشاورزان استان تهران سالانه 6 میلیون تن محصول کشاورزی با ارزشی بالغ بر 320 هزار میلیارد ریال تولید می کنند.

استقلال به رتبه دوم لیگ برتر صعود کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال استقلال تهران با برتری خانگی مقابل ماشین سازی تبریز به رتبه دوم جدول رده بندی رسید و امیدهایش برای رسیدن به قهرمانی افزایش یافت.

رتبه نخست استان اصفهان در صدور اعتبارنامه سازمان‌های مردم نهاد

استان اصفهان با فعالیت ۲۰۰سمن و تعداد صدور اعتبارنامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان رتبه نخست کشور را دارد.

وزارت صنعت: رفع مشکلات بنگاههای سیل زده در اولویت است

تهران- ایرنا- معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بررسی وضعیت تولید، زیرساخت ها (نظیر شهرک های صنعتی) و رفع مشکلات بنگاه ها در استان های سیل زده امسال در اولویت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار دارد.

15 شهرستان استان کرمان در خطر وقوع سیلاب قرار دارند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه 7 هزار و 500 کیلومتر مسیر رودخانه در استان کرمان وجود دارد گفت: در 15 شهرستان استان کرمان نگرانی وقوع سیلاب وجود دارد.

رتبه کشوری تکواندو قم در سال 97 سه پله ارتقا یافت

قم- ایرنا - رئیس هیات تکواندو قم گفت: با توسعه شاخص های تکواندو استان، رتبه این هیات ورزشی در سال 97با سه پله صعود نسبت به سال 96 از رتبه نهم به ششم کشوری ارتقا یافت.

تحقق شعار رونق تولید در یزد به استفاده از ظرفیت ها بستگی دارد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: باید از تمام ظرفیت ها و منابع استان به منظور تحقق شعار « رونق تولید» در راستای تولید ثروت و ایجاد اشتغال استفاده شود.

کسب رتبه عالی استان تهران در حوزه فوریت‌های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت کشور

رباط ‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط ‌کریم با بیان اینکه صد درصد اعتبارات در مناطق محروم توسط دولت تامین و شفافیت اجرای پروژه‌ها در شهرستان لحاظ شده گفت: اکنون شهرستان رباط ‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است .

مالیات و تصرف اراضی، موضوع ثابت جلسات رفع موانع تولید

زنجان - ایرنا - هشتادمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اعضا و به ریاست استاندار زنجان با تاکید بر رونق تولید، مشکل مالیاتی، تصرف اراضی، توسعه شهرستان ایجرود و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد.

آتالانتا در رتبه ششم باقی ماند

تهران - ایرنا - تیم فوتبال آتالانتا با قبول تساوی خانگی برابر امپولی در رتبه ششم جدول رده بندی سری آ ایتالیا باقی ماند.

کشاورزان آران و بیدگل 205 هزار تن محصول تولید کردند

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل با اشاره به جایگاه ویژه این شهرستان در تولید محصولات کشاورزی در کشور گفت: نزدیک به 205 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی سال 1397 در این شهرستان تولید شده است.

آران و بیدگل نماد رونق تولید در استان اصفهان است

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل گفت: این شهرستان با برخورداری از نزدیک به 800 واحد تولیدی و صادرات سالانه افزون بر 125 میلیون دلار کالا به سایر کشورها، به نمادی از رونق تولید در استان اصفهان و حتی کشور تبدیل شده است.

فولاد با برد در دربی خوزستان به رتبه ششم رسید

تهران- ایرنا- در نخستین بازی از هفته بیست و پنجم لیگ برتر، تیم فولاد توانست استقلال خوزستان را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و به رتبه ششم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند.