12600 متر شبکه فرسوده آب در کردستان اصلاح می شود

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفای شهری کردستان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه اول امسال، 12،6 کیلومتر شبکه فرسوده آب در شهرهای مختلف این استان اصلاح و بهسازی می شود.مطالب مرتبط

78 کیلومتر از شبکه آبرسانی روستایی کردستان فرسوده است

سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان گفت: 78 کیلومتر از کل خطوط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی روستایی در این استان فرسوده است و نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

۶۰ درصد شبکه برق کشور فرسوده است

اصلاح طلبی با براندازی در یک خانه جمع نمی شود

تهران- ایرنا- محمد علی ابطحی، سیاستمدار اصلاح طلب در برنامه اختیاریه که شامگاه سه شنبه(27فروردین) از شبکه تهران پخش شد گفت: باید بدانیم اتفاق اصلاح‌طلبی با اتفاق براندازی نمی‌تواند در یک خانه جمع شود. من اصلاح طلبی را در داخل نظام می‌دانم.

بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در کردستان نشت یابی شد

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: پارسال 12 هزار و 920 کیلومتر شبکه گازرسانی در نقاط مختلف استان مورد نشت یابی قرار گرفته و نسبت به رفع نشتی ها اقدام شده است.

تولید 30 درصد بذور اصلاح شده گندم و جو کشور توسط تعاونی‌های کشاورزی

در سال زراعی 97-96 از میزان 496 هزارتن بذر اصلاح شده گندم کشور ، بیش از 146 هزارتن آن در شبکه تعاونی‌های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تکثیر و تولید شده‌است.

ضعف شبکه‌های فاضلاب شهری در قم/کفسازی کانال رودخانه اصلاح می‌شود

تولید ۳۰ درصد بذور اصلاح شده گندم و جو توسط تعاونی‌های روستایی

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: در سال زراعی ۹۷-۹۶ از میزان ۴۹۶ هزار تن بذر اصلاح شده گندم، بیش از۱۴۶هزارتن آن در شبکه تعاونی‌های تحت پوشش سازمان تعاون روستایی تکثیر و تولیدشده است.

۲۷ هزار تاکسی در پایتخت فرسوده هستند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از فرسوده بودن ۲۷ هزار تاکسی در پایتخت خبر داد.

سرمربی تیم ملی ایروبیک: روی پیست فرسوده تمرین می کنیم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک ایران گفت: تمرینات تیم ملی روی تنها پیست ایروبیک کشور در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می شود که پس از 11 سال از عمر آن فرسوده شده است.

یاسوج| تجهیزات شرکت نفت گچساران فرسوده شده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات شرکت نفت گچساران متعلق به 50 سال قبل بوده و فرسوده شده و هر لحظه ممکن است حادثه ناگواری رخ داده و جان سرمایه‌هایی که در خدمت شرکت نفت هستند را بگیرد.

ناوگان حمل و نقل عمومی البرز فرسوده است

رئیس شورای استان البرز با بیان اینکه باید بررسی شود پروژه‌ای مانند همت و بزرگراه شمالی کرج مشکلات زیست‌محیطی دارد یا خیرگفت:؟در حال حاضر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان البرز فرسوده است.

جامعه اسلامی باید با اصلاح خود زمینه‌ساز ظهور شود

تهران - ایرنا - عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب، اصلاح جامعه را زمینه‌ساز ظهور امام عصر (عج) دانست و گفت: خود مردم باید بخواهند که جامعه اصلاح شود و هر فرد باید اصلاح را از خودش شروع کند.

بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل فرسوده شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت متاسفانه بیش از سی سال است که از قدمت و ساخت بیمارستان امیرالمومنین شهرستان زابل می گذرد و با توجه به اینکه احداث این بیمارستان در محلی نامناسب به جهت زهکش بودن صورت گرفته منجر به فرسوده شدن زودهنگام این بیمارستان شده است.

تبادل تجربه ایران و ترکیه در بافت فرسوده

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از تبادل تجربه و همکاری بین ایران و ترکیه در زمینه بازآفرینی شهری و بافت های فرسوده خبر داد.

برق خرمشهر مجددا وارد مدار شد

معاون امور مشترکین برق خرمشهر از اصلاح شبکه توزیع برق خبر داد.

30 درصد اعتبارات به بافت های فرسوده دوگنبدان اختصاص دارد

گچساران- ایرنا- معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی عضو ستاد بازآفرینی شهری این استان باید تنها 30 درصد اعتبارات عمرانی را به احیا و عمران بافت های ناکارآمد و فرسوده شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران تخصیص دهند.

فرسوده شدن 35 درصد تجهیزات واحدهای تولیدی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: ۳۰ تا ۳۵ درصد از تجهیزات واحدهای صنعتی در این استان فرسوده بوده و به روز نیستند.

سوزاندن لاستیک های فرسوده نقش موثری درافزایش آلودگی هوا دارد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: سوزاندن ضایعات و لاستیک های فرسوده در حاشیه زاهدان به یک مشکل زیست محیطی تبدیل شده و نقش موثری در افزایش آلودگی هوا دارد.

رییس جمهور به کردستان سفر می‌کند

استاندار کردستان ضمن اعلام خبر سفر رییس جمهور به کردستان، از اقشار مختلف مردم برای استقبال از وی دعوت کرد.

تسریع در اصلاح ساختار کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری

رئیس دیوان عدالت اداری با ارسال نامه‌ای برای وزیر کشور خواهان فعال شدن کار گروه اصلاح قانون ماده ۱۰۰ شهرداری برای نهایی کردن پیش‌نویس مربوط به اصلاح این قانون شد.