صادرات از گمرک آذربایجان شرقی 52 درصد افزایش یافت

تبریز- ایرنا - ناظرگمرکات آذربایجان شرقی از صادرات 2 میلیون و 146هزار و 588 تن کالا (غیرنفتی) به ارزش بیش از یک میلیارد و 873 میلیون دلار در سال گذشته از گمرکات استان خبر داد و گفت: در مقایسه با سال 96 شاهد افزایش 52 درصدی ارزش صادرات استان هستیم.مطالب مرتبط

درآمد گمرک قشم 24 درصد افزایش یافت

قشم - ایرنا - مدیرکل گمرک قشم گفت: درآمد گمرک قشم در سال 1397 بیش از یک هزار و 795 میلیارد و 497 میلیون و 194 هزار ریال است که نسبت به سال 1396، بیش از 24 درصد افزایش نشان می دهد.

معاون آب منطقه ای: ورودی آب سدهای آذربایجان شرقی 42 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مناسب مخازن سدهای این استان در سالجاری گفت: حجم ورودی آب 10 سد بزرگ استان نسبت به سال گذشته 42 درصد افزایش یافته است.

افزایش 20 درصدی صادرات روغن موتور

صادرات روغن موتور از مراغه به عنوان قطب تولید این محصول در آذربایجان شرقی، 20 درصد افزایش یافته است.

صادرات غیرنفتی بوشهر به قطر 62 درصد افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: ارزش صادرات غیرنفتی این استان به قطر درسال گذشته نسبت به سال 1396 به میزان 62 درصد افزایش یافت.

آذربایجان شرقی| سطح آب تالاب بین‌المللی قوریگل 50 سانتی‌متر افزایش یافت

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از افزایش 50سانتی‌متری تالاب بین‌المللی قوریگل خبر داد.

سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی: تلفات جاده ای نوروز40 درصد کاهش یافت

تبریز - ایرنا - سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: آمار تلفات جاده ای در ایام نوروز 98 در استان 40 درصد نسبت به نوروز سال گذشته کاهش یافته است.

آب منطقه ای آذربایجان شرقی: سطح آب دریاچه ارومیه 70 سانتی متر افزایش یافت

تبریز - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در پی بارندگی‌های اخیر و رهاسازی آب سدهای استان، امروز تراز دریاچه ارومیه به یک هزار و 271 متر و 42 سانتی متر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 70 سانتی متر افزایش

آب منطقه ای آذربایجان شرقی: سطح آب دریاچه ارومیه 70 سانتی متر افزایش یافت

تبریز - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در پی بارندگی‌های اخیر و رهاسازی آب سدهای استان، امروز تراز دریاچه ارومیه به یک هزار و 271 متر و 42 سانتی متر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 70 سانتی متر افزایش

دونده آذربایجان شرقی به فینال رقابت های آسیایی راه یافت

تبریز - ایرنا - «مهدی پیرجهان»، عضو جوان و شایسته تیم ملی دو ومیدانی کشورمان از آذربایجان شرقی به فینال مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا در دوحه کشور قطر راه یافت.

صادرات نفت عراق 9 درصد افزایش یافت

میانگین صادرات از میادین جنوب عراق در 21 روز اول آوریل 3.56 میلیون بشکه در روز بوده که نسبت به میانگین 3.25 میلیون بشکه ماه مارس 9 درصد افزایش داشته است.

صادرات نفت ایران به چین 33 درصد افزایش یافت

چین در آستانه اتمام معافیت شش ماهه تحریم نفتی ایران واردات نفت از این کشور را افزایش داده و طی آوریل 754 هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده که این رقم نسبت به ماه قبل 33 درصد رشد داشته است.

صادرات سال گذشته ۵ درصد کاهش یافت/افت ۳۰ درصدی صادرات میعانات

بر اساس تازه ترین آمار تجارت خارجی کشور، صادرات ایران در سال ۹۷ با افت ۵ درصدی مواجه شده که در این بین صادرات میعانات گازی ۳۰ درصد کاهش داشته است.

صادرات 290 میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از صادرات 290 میلیون دلاری محصولات کشاورزی در سال 1397خبر داد.

247 اثر به بخش مسابقه جشنواره مطبوعات آذربایجان‌شرقی راه یافت

تبریز- ایرنا- مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: 247 اثر به بخش مسابقه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان راه یافت.

افزایش ۷ درصدی سرقت در آذربایجان شرقی

تبریز – فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی از افزایش ۷ درصدی میزان انواع سرقت‌ها در استان خبر داد.

نماینده کلیبر در مجلس: افزایش اعتبارات آذربایجان شرقی در سال جاری چشمگیر نیست

تبریز- ایرنا- نماینده مردم کلیبر در مجلس شواری اسلامی با اشاره به افزایش 23 درصدی بودجه سال جاری آذربایجان شرقی در مقایسه با سال قبل گفت: این میزان رشد با لحاظ کردن افزایش قیمت ها در این مدت قابل توجه نیست.

جهش صادراتی استان سمنان در اولین ماه بهار

صادرات کالا در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 39 درصد افزایش یافت.

لزوم افزایش کیفیت طرحهای راهسازی در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر نوسازی ماشین‌آلات راه‌سازی و ارتقای کیفی اجرای طرحهای توسعه راههای استان تاکید کرد.

نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در حوزه هنری آذربایجان شرقی گشایش یافت

تبریز - ایرنا - بیست و سومین نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط با عنوان «نقطه» در نگارخانه ماه حوزه هنری آذربایجان شرقی گشایش یافت.

290 میلیون دلار محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی صادر شد

تبریز- ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از صادرات 290 میلیون دلار محصولات کشاورزی از مبادی گمرکی استان در سال 1397خبر داد.