امام جمعه مهریز شفاف سازی هزینه های زکات را خواستار شد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: هزینه های زکات پرداخت شده توسط مردم با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جهت تنویر افکار عمومی به موقع شفاف سازی شود.مطالب مرتبط

امام جمعه مهریز همکاری در تکمیل طرح حوزه علمیه را خواستار شد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: برای تکمیل و تجهیز حوزه علمیه امام حعفر صادق (ع) این شهرستان به همکاری مردم و خیران بیش از هر زمانی نیاز است.

امام جمعه مهریز نظارت بر کار گروه های نمایشی را خواستار شد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: نظارت بر نحوه فعالیت گروه های هنری و فرهنگی به خصوص نمایشی که در طول سال و نیز نیمه شعبان در این شهرستان فعالیت دارند باید در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.

تهران| رئیس‌جمهور نسبت به اجرای سند 2030 شفاف‌سازی کند

ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به لزوم حرکت مسئولان در مسیر منویات مقام معظم رهبری خواستار شفاف‌سازی رئیس‌جمهور در مورد اجرای سند 2030 شدند.

پرداخت زکات رکن مهم دین مبین اسلام است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با ذکر اینکه فرهنگ سازی از ضروری ترین موارد در زمینه ترویج فریضه زکات است، گفت: این فریضه رکن مهم دین مبین اسلام است.

بیش از ۲۲ میلیارد زکات در کُردستان جمع آوری می‌شود

کُردستانی‌ها سال گذشته ۲۰ میلیارد تومان زکات پرداخت کردند که در امور عام المنفعه استان هزینه شده است.

انتشار جزییات هزینه‌های جشنواره‌ی ملی فجر + جدول

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه‌های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.

انتشار جزییات هزینه‌های جشنواره‌ ملی فجر

تهران - ایرنا - در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه‌های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.

مشروح هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.

امکان شفاف‌سازی مالی کمک‌های جمع‌آوری شده برای سیل‌زدگان فراهم شد

سرپرست دادسرای فضای مجازی خراسان رضوی از تمهید سازوکار شفاف‌سازی کمک‌های مالی به سیل‌زدگان از سوی دستگاه‌های مختلف خبر داد.

هفته اول ماه رمضان به عنوان هفته زکات استان بوشهر تعیین شود

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: هفته اول ماه مبارک رمضان به عنوان هفته زکات استان نام گذاری شود.

رشد 38 درصدی پرداخت زکات در استان

در نشست شورای زکات استان اعلام شد:در سال 97 دو میلیارد و یکصد میلیون تومان زکات پرداخت شده است.

50 درصد زکات جمع‌آوری شده در روستا‌های آذربایجان‌غربی هزینه خواهد شد

50 میلیارد ریال زکات در چهارمحال و بختیاری جمع آوری شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: مردم این استان سال گذشته 50 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.

پارسال 200میلیارد ریال زکات در کردستان جمع آوری شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: سال گذشته 200میلیارد ریال زکات در استان جمع‌آوری شد که این میزان نسبت به سال 96 با رشد 22درصدی روبرو شد.

نماز جمعه زمینه گفتمان سازی فرهنگی را مهیا می‌کند

شاهرود - امام جمعه شاهرود درباره اهمیت نماز جمعه گفت: این نهاد فرهنگی مهم و تأثیرگذار می‌تواند زمینه لازم برای گفتمان‌سازی فرهنگی را مهیا کند و این امر از برکات انقلاب اسلامی است.

پرداخت زکات فاصله طبقاتی را کاهش می دهد

شیراز - استاندار فارس از دست‌اندرکاران شورای زکات استان خواست با ترویج مناسب فرهنگ پرداخت زکات جامعه را با مواهب این امر از جمله کاهش فاصله طبقاتی آشنا کنند.

ایلام| علت وجود صداهای عجیب در شهر "سرابله" شفاف سازی شود

آن‌چه مردم از مسئولان استانی که به این موضوع بی‌ توجه عمل می‌کنند بررسی موضوع به‌صورت علمی و ارائه پاسخی منطقی و شفاف است که به نظر خواسته زیادی نیست.

لزوم تقویت باور دینی زکات در بین مردم + فیلم

آمران به زکات باید طوری رفتار کنند که باور دینی مردم به زکات تقویت شود.

کشاورزان آستارا هفت میلیارد ریال زکات پرداخت کردند

آستارا - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آستارا گفت: بهره برداران و کشاورزان این شهرستان در سال گذشته از درآمد فروش محصولات خود، هفت میلیارد ریال زکات مستحبی پرداخت کردند.

۱۹ میلیارد ریال زکات در دامغان جمع‌آوری شد

دامغان - مدیر کمیته امداد دامغان بابیان اینکه مردم این شهرستان سال گذشته ۱۹ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند، گفت: دامغان پیشتاز جمع‌آوری زکات در کل استان سمنان است.