نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان خوزستان و بازدید از روند خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان با حضور در قرارگاه کربلای نیروهای مسلح خوزستان در نشستی با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح منطقه به بررسی آخرین اقدامات و راهکارهای نیروهای مسلح در مقابلمطالب مرتبط

نیروهای مسلح توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیر دفاع گفت: ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع با تقسیم کار مناسب و کار شبانه‌روزی و پرحجم و پای کار آوردن همه تجهیزات امدادی توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

امیر حاتمی: نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیردفاع: نیروهای مسلح بحران سیل را به خوبی کنترل کردند

اهواز-ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع با تقسیم کار مناسب و پای کار آوردن همه تجهیزات امدادی توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند.

نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیر دفاع با اشاره به مدیریت خوب، جهادی و انقلابی نیروهای مسلح در مواجهه با بحران سیل گفت: ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع با تقسیم کار مناسب و کار شبانه روزی و پرحجم و پای کار آوردن همه تجهیزات امدادی اعم از هواپیما، بالگرد، نفربر، تجهیزات فنی و مهندسی و

نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان خوزستان و بازدید از روند خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان با حضور در قرارگاه کربلای نیروهای مسلح خوزستان در نشستی با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح منطقه به بررسی آخرین اقدامات و راهکارهای نیروهای مسلح در مقابل

مردم همیشه از ارتش و نیروهای مسلح حمایت می کنند

آیت الله عبادی: 40 سال است که در بحران های سخت مردم و جوانان ما نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی را تنها نگذاشتند و به نیروهای مسلح افتخار می کنند.

خدمات نیروهای مسلح تا از بین رفتن بحران سیل ادامه خواهد داشت

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح کشورمان خدمات مناسبی را به هموطنان عزیز سیل زده ارائه دادند و این خدمات تا از بین رفتن کامل بحران ادامه خواهد داشت.

نیروهای مسلح با تمام توان تا پایان بحران در کنار مردم هستند

اهواز-ایرنا- فرمانده گروه توپخانه 64 الحدید خوزستان گفت: نیروهای مسلح با تمام توان تا پایان بحران در کنار مردم هستند لذا افرادی که به هر ترتیب عملکرد نیروهای مسلح را درخدمات رسانی به مردم سیل زده کمرنگ جلوه دهند، بی شک سرباز ولایت نیستند.

اجازه نمی دهیم قلدرهای قانون شکن میراث نیروهای مسلح ما را نابود کنند

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی نوشت: ما هرگز نه فداکاری نیروهای مسلح را فراموش می کنیم و نه اجازه می دهیم قلدرهای قانون شکن، میراث نیروهای مسلح ما را با ایجاد ناامنی و بی ثباتی نابود کنند.

نیروهای مسلح آماده مشارکت دربازسازی بافت‌های آسیب دیده ازسیل اند

جانشین معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: درصورت درخواست دولت، نیروهای مسلح این آمادگی را دارند تا در بازسازی بافت‌های آسیب دیده از سیل مشارکت کنند.

اراده ملی و همبستگی در رفع مشکلات ناشی از سیلاب

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: مردم با اراده ملی و همبستگی  مشکلات ناشی از سیلاب را برطرف می کنند.

فرمانده نیروهای مسلح الجزایر: اوضاع کشور پیچیده است/ همه گزینه‌ها برای حل بحران را بررسی می‌کنیم

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح الجزایر گفت که همه گزینه‌ها برای حل بحران در نزدیک‌ترین زمان ممکن در دست بررسی است.

نیروهای مسلح به خوبی در امدادرسانی به سیل زدگان عمل کردند

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با یادآوری دغدغه رهبر معظم انقلاب در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل زده، گفت: با دستور حضرت آیت الله خامنه ای همه نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه پای کار آمدند و بسیار خوب در امداد رسانی عمل کردند.

وزیر دفاع: تمامی امکانات نیروهای مسلح در اختیار مدیریت بحران قرار گرفت

وزیر دفاع گفت: پس از فرمان فرمانده معظم کل قوا همه امکانات نیروهای مسلح وارد میدان شد و به صورت جهادی در اختیار مدیریت بحران کشور قرار گرفت.

سربازان نیروهای مسلح پیش قراول در دفاع و امنیت و حوادث هستند

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سربازان نیروهای مسلح پیش قراول در دفاع و امنیت و حوادث هستند و این افراد قبل از هر سازمانی در حوادث حضور پیدا می‌کنند.

قطر: نمی‌توانیم بحران خود با کشورهای عربی را کنترل کنیم

وزیر خارجه قطر برای نخستین بار از زمان وقوع بحران شورای همکاری خلیج فارس اعلام کرد، کشورش نمی‌تواند این بحران را کنترل کند و قطر عامل این بحران نیست.

حمله گروه‌های مسلح به نیروهای ارتش ملی لیبی

گروه‌های مسلح به فرودگاهی در جنوب لیبی که تحت کنترل نیروهای ارتش ملی این کشور قرار دارد، حمله کردند. ]]>

اقتدار نیروهای مسلح کابوس آمریکا شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به پشتوانه مردمی نیروهای مسلح کشور گفت: اقتدار و قدرت نیروهای مسلح برای آمریکا به کابوسی بزرگ تبدیل شده است.

وحدت بین نیروهای مسلح دشمنان را عصبانی کرده است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که نیروهای مسلح محبوب و مورد تکریم و اعتماد مردم هستند، گفت: وحدت و همدلی بین نیروهای مسلح دشمنان ما را عصبانی کرده است.

ویدئو / نمایش آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در روز ارتش

مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ارتش، صبح پنجشنبه (۲۹ فروردین ۹۸) برگزار شد. در این مراسم رئیس‌جمهور و فرماندهان عالی‌رتبه نیروهای مسلح و جمعی از خانواده‌های شهدا و وابستگان نظامی کشورهای خارجی حضور داشتند و آخرین دستاورهای نیروها